WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Luke Becker najlepszy w City of Industry. W piątek mecz Północ - Południe

Siedemnastoletni reprezentant USA wygrał turniej w City of Industry. Za dwa dni wraz z Billy'm Janniro bronić będzie barw Północy w starciu z drużyną Południa.
Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński
Materiały prasowe / Luke Becker

W środę na torze w City of Industry rozegrano indywidualny turniej, w którym zwycięstwo odniósł najmłodszy członek amerykańskiej drużyny na Drużynowy Puchar Świata, Luke Becker.

Nominowany do kadry siedemnastolatek, w finałowym wyścigu pokonał żużlowego "dinozaura" Shawna McConnella, oraz kroczącego do tej pory przez turniej bez porażki Maxa Rumla.

Wyniki:
1. Luke Becker - 10 (2,2,3,3) + pierwsze miejsce w finale A
2. Shawn McConnell - 8 (1,3,2,2) + drugie miejsce w finale A
3. Max Ruml - 12 (3,3,3,3) + trzecie miejsce w finale A
4. Gage Geist - 9 (3,2,2,2) + czwarte miejsce w finale A
---
5. Dillon Ruml - 8 (3,3,2,0) + pierwsze miejsce w finale B
6. Broc Nicol - 9 (2,3,3,1) + drugie miejsce w finale B
8. Bob Hicks - 6 (2,1,3,0) + trzecie miejsce w finale B
3. Aaron Fox - 8 (3,2,2,1) + czwarte miejsce w finale B
---
9-10. Tyson Talkington - 4 (2,1,1)
9-10. Bobby Schwartz - 4 (1,2,1)
11. Mike Faria - 3 (1,1,1)
12-13. Niall Studwick - 1 (0,1,0)
12-13. Dalton Leedy - 1 (1,0,0)
14. Ricky Richards - 1 (w,0,1)
15. Dave Clark - 0 (d,0,0)
16. Charlie Venegas - 0 (d,-,-)

Bieg po biegu:
1. D.Ruml, Talkington, Leedy, Venegas (d)
2. Geist, Becker, McConnell, Richards (w)
3. M.Ruml, Nicol, Schwartz, Clark (d)
4. Fox, Hicks, Faria, Studwick
5. Nicol, Geist, Hicks, Leedy
6. D.Ruml, Becker, Faria, Clark
7. McConnell, Schwartz, Studwick
8. M.Ruml, Fox, Talkington, Richards
9. Hicks, McConnell, Talkington, Clark
10. Nicol, D.Ruml, Richards, Studwick
11. M.Ruml, Geist, Faria
12. Becker, Fox, Schwartz, Leedy

Półfinał 1: M.Ruml, Geist, Fox, Hicks
Półfinał 2: Becker, McConnell, Nicol, D.Ruml

Finał B: D.Ruml, Nicol, Hicks, Fox
Finał A: Becker, McConnell, M.Ruml, Geist

Następną imprezą na kalifornijskich torach będzie tradycyjny, rozgrywany już po raz dwudziesty piąty, mecz upamiętniający secesyjną wojnę Północ - Południe (North vs South Civil War Challenge). W zaplanowanym na piątek spotkaniu, obok Luke’a Beckera wystąpi drugi z nominowanych na SWC, Billy Janniro.

Awizowane składy

Północ:
1. Bart Bast
2. Bryan Yarrow
3. Billy Janniro
4. Luke Becker
5. Tommy Hedden
6. Mike Faria

Południe:
1. Charlie Venegas
2. Shawn McConnell
3. Aaron Fox
4. Broc Nicol
5. Austin Novratil
6. Dillon Ruml

ZOBACZ WIDEO Polonia - Wanda: Zwycięstwo Szczepaniaka na koniec (źródło TVP)



Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×