KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Witold Bańka ugościł Bartosza Zmarzlika. "Wyjątkowy gość"

Bartosz Zmarzlik spotkał się z Witoldem Bańką w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Żużlowy mistrz świata odebrał gratulacje od ministra sportu.

Dawid Borek
Dawid Borek
Od lewej: Michał Sikora, Dariusz Rogowski, Bartosz Zmarzlik, Witold Bańka Materiały prasowe / PZM / Od lewej: Michał Sikora, Dariusz Rogowski, Bartosz Zmarzlik, Witold Bańka
"Dzisiaj w Ministerstwie Sportu i Turystyki wyjątkowy gość - indywidualny mistrz świata na żużlu Bartosz Zmarzlik" - napisał na Twitterze minister sportu Witold Bańka, publikując wspólne zdjęcie z najlepszym żużlowcem świata w sezonie 2019.

"Witold Bańka serdecznie pogratulował Mistrzowi sukcesu, na który składało się wiele lat ciężkiej pracy. Minister w rozmowie z zaproszonymi gośćmi chętnie zgłębiał tajniki sportu żużlowego" - opisuje Polski Związek Motorowy.

Oprócz Witolda Bańki i Bartosza Zmarzlika w spotkaniu wzięli też udział prezes PZM Michał Sikora oraz dyrektor generalny Ministerstwa Sportu i Turystyki Dariusz Rogowski.

ZOBACZ WIDEO Różnica zdań w kwestii obcokrajowca pod numerem młodzieżowym. Chcemy ratować inne kraje, za chwilę obudzimy się z ręką w nocniku?


Przed wizytą w MSiT Bartosz Zmarzlik odwiedził siedzibę Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego, z rąk prezesa PZM odebrał nagrodę w postaci czeku na 30 tys. zł.

- Jesteśmy dumni, że mogliśmy od samego początku kibicować w drodze do sukcesu naszego rodaka i że mieliśmy możliwość cieszyć się wraz z nim z tego wielkiego osiągnięcia - powiedział prezes PZM Michał Sikora.

Zobacz też:
Zmarzlik wykorzystuje swoje pięć minut. Promował żużel w telewizji śniadaniowej
Żużel. Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Kary powinny być dotkliwe. Jazda w kadrze to największy zaszczyt (felieton)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (9)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×