Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Pawlicki milczy jak zaklęty, ale GKM nie pęknie. Mają Miedzinskiego, czekają do północy

Kompletna cisza na linii Przemysław Pawlicki - GKM. Strony od kilku dni nie prowadzą żadnych rozmów. Klub wysłał ofertę, zawodnik przedstawił swoje warunki i na tym się skończyło. Klub jednak cierpliwe czeka do północy.
Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Przemysław Pawlicki z Krzysztofem Jabłońskim WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Przemysław Pawlicki z Krzysztofem Jabłońskim.

MrGarden GKM Grudziądz wciąż nie podpisał aneksu finansowego z Przemysławem Pawlickim, choć 7 maja o północy zamyka się okno transferowe. Klub jednak nie wykonuje rozpaczliwych ruchów. Raz, że oferta przedstawiona przez zawodnika jest nie do przyjęcia. Dwa, że już dogadano się z Adrianem Miedzińskim z eWinner Apatora Toruń na starty w charakterze gościa. Trzy, że skład już w tej chwili jest na tyle mocno, że i bez Pawlickiego GKM da sobie radę.

Aneksy podpisali już Nicki Pedersen, Kenneth Bjerre, Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Roman Lachbaum i juniorzy. W ostateczności GKM może złożyć meczowy skład, wpisując młodzieżowca pod jeden z numerów seniorskich i zastępując go Lachbaumem. W odwodzie jest też Miedziński, a ma być jeszcze drugi gość. GKM nie ugnie się przed Pawlickim.

W Grudziądzu po ogłoszeniu nowych regulaminowych stawek - 200 tysięcy złotych za podpis i 2500 złotych za punkt, ustalono, że to każdy z liczących się seniorów dostanie. Poza tym GKM, w trakcie negocjacji, dokładał coś ekstra każdej z gwiazd. Dla Pawlickiego też jest gotowy dodatek, ale nie aż taki, jaki chciałby dostać zawodnik.

GKM będzie czekał na odpowiedź Pawlickiego do północy, ale ani minuty dłużej. Zresztą minutę po północy komputerowy system, w którym zapisuje się kontrakty, zostanie formalnie zamknięty. Ciężko powiedzieć, co zrobi Ekstraliga z umowami, które zapiszą się już z datą 8 maja.

Czytaj także:
Zmarzlik: Czekam ma moment, w którym zaspokoję głód jazdy
Złoty interes w czasach koronawirusa

ZOBACZ WIDEO PGE Ekstraliga 2020: Wielcy Speedwaya - Billy Hamill

Czy Pawlicki podpisze kontrakt przed północą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (36):
Zobacz więcej komentarzy (23)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×