Turbina przyjeżdża do Rawicza

Wczoraj informowaliśmy Państwa, że Kolejarz Rawicz być może odjedzie sparing z rosyjskim klubem. Nasze informacje się potwierdziły i RKS w czwartkowe popołudnie zmierzy się w meczu kontrolnym z drużyną Turbiny Bałakowo. Będzie to ostatni sprawdzian formy ?Niedźwiadków? przed rozpoczęciem ligi.

Jarosław Handke
Jarosław Handke

W składzie gości ujrzymy między innymi Siergieja Kuzina, który akurat rawicki tor zna bardzo dobrze. Ponadto fanom na stadionie imienia Floriana Kapały zaprezentują się choćby tacy zawodnicy jak: Roman Povazhny czy Artjom Wodjakow.

Gospodarze wystąpią w krajowym zestawieniu, a jedynym stranieri będzie Semen Własow. Jeżeli w jutrzejszych zawodach pojedzie równie dobrze, jak w ostatnich występach na rawickim owalu, to miejsce w składzie na wyjazd do Ostrowa może być w stu procentach pewien. Spora rywalizacja ma miejsce, jeśli chodzi o Polaków. Trener Henryk Jasek, jak sam przyznaje, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Warto dodać, że w poniedziałek opiekun ?Niedźwiadków? uważał, że istnieje szansa na przyjazd do południowej Wielkopolski Jerneja Kolenko. Ale każdy kto widział jego przedsezonowe jazdy, może ze spokojem oczekiwać jego występów w lidze. Tak więc czwartkowy trening punktowany będzie okazją do pokazania się dla żużlowców, którzy do tej pory nie przedstawili pełni swych umiejętności.

Początek zawodów: 16:00
Cena biletów: 5 złotych

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×