Żużel. Kevin Fajfer zatrudnił eksmechaników gwiazd. Ma team marzeń

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Kevin Fajfer / Na zdjęciu: Kevin Fajfer z teamem na sezon 2021
Facebook / Kevin Fajfer / Na zdjęciu: Kevin Fajfer z teamem na sezon 2021
zdjęcie autora artykułu

Kevin Fajfer bardzo ambitnie przygotowuje się do sezonu 2021. Zawodnik Startu Gniezno skompletował już swój team. Takiego wsparcia nie miał jeszcze nigdy. Będzie współpracować z eksmechanikami gwiazd.

Niektórzy już dawno skreślili Kevina Fajfera. Tymczasem on w minionym sezonie wskoczył do składu Startu Gniezno i na "biednym" sprzęcie prezentował się naprawdę dobrze. Syn Adama Fajfera potrafił walczyć ze zdecydowanie wyżej notowanymi rywalami, mimo że tak naprawdę nawet nie miał stałego wsparcia mechanika.

W tym roku będzie zupełnie inaczej. Potwierdziły się nasze wcześniejsze ustalenia - Kevin Fajfer zatrudnił byłych mechaników gwiazd.

"W niedzielę dzięki firmie Budex pana Roberta Koniecznego dogadałem się z mechanikami na sezon 2021. Sprzętu coraz więcej, a o to mają zadbać nowi mechanicy, dlatego też doszedłem do porozumienia z Krzysztofem Kamińskim i Mariuszem Barczyńskim. Nigdy nie miałem na stałe mechaników, zawsze sprzętem zajmowałem się ja oraz mój brat Oliwier, ale ile można go nadwyrężać - dwóch zawodników ciężko obrobić, dlatego też postanowiliśmy wspólnie z panem Robertem, że trzeba kogoś zatrudnić na stałe. Chłopaki mają mi pomóc w dalszym rozwoju. Tych panów w świecie żużla nie muszę przedstawiać, ale kilka informacji dla kibiców" - napisał Kevin Fajfer na swoim fanpage'u.

Z kim współpracowali Barczyński i Kamiński? "Popularny Kamyk (Kamiński - dop. red.) jest już wiele lat przy żużlu. Pracował między innymi z Davey'em Wattem, Andriejem Kudriaszowem, a ostatni sezon spędził w teamie Nickiego Pedersena. Drugi z nich to Barak (Barczyński - dop. red.) - również bardzo dobry mechanik, kilka lat spędził z Emilem Sajfutdinowem, a ostatni rok był u boku mojego bardzo dobrego kolegi Juricy Pavlicia" - wyjaśnił zawodnik Startu.

Później wyznał, że "ta zima kompletnie zmieniła jego życie". "Poznałem super ludzi, którzy poznali moją historię i chcą mi bardzo pomoc. To nakręca do działania. Wiara w innego człowieka jest piękna. Dziękuję moim sponsorom za każde mile spotkania i rozmowy" - podsumował Kevin Fajfer.

Czytaj także: > Żużel. Juniorzy Startu ze sponsorem tytularnym. "Od zawsze chciałem pomagać młodym zawodnikom" > Żużel. Start potwierdza, że chce jechać w Czechach. Wiadomo, jak mógłby wyglądać skład

ZOBACZ WIDEO Matej Zagar gościem "Żużlowej Rozmowy". Obejrzyj cały odcinek!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Yemplariusz
26.01.2021
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Super osoba, spokojna, baaardzo skromna. Kevin powodzenia w sezonie 2021 i następnych.