Żużel. Lokomotiv - Kolejarz O. Łotysze wypuścili zwycięstwo z rąk. Opolanie wygrali mecz w czwórkę [NOTY]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marek Bodusz / Na zdjęciu: Jacob Thorssell przed Andriejem Kudriaszowem
WP SportoweFakty / Marek Bodusz / Na zdjęciu: Jacob Thorssell przed Andriejem Kudriaszowem
zdjęcie autora artykułu

Oceniamy zawodników po meczu, w którym Optibet Lokomotiv Daugavpils przegrał z OK Bedmet Kolejarzem Opole 44:46. Liderami gości byli Andriej Kudriaszow i Jacob Thorssell. Najwięcej punktów po stronie gospodarzy zdobył Oleg Michaiłow.

[b]

Noty dla zawodników Optibet Lokomotivu Daugavpils:[/b]

Kjastas Puodżuks 3+. Tragedii nie było, ale liderem zespołu też nie był. W czterech startach pokonywał przynajmniej jednego rywala, jednak zawiódł w kluczowym momencie - w ostatnim biegu zawodów, gdy przyjechał na metę ostatni.

Ricards Ansviesulis 2. Pokonał tylko juniorów gości: raz Kacpra Łobodzińskiego i dwukrotnie Marcela Krzykowskiego. W pojedynkach z seniorami był bez szans.

ZOBACZ WIDEO Apator potwierdza zainteresowanie Drabikiem! Co z Miedzińskim?

Oleg Michaiłow 4+. W pierwszej części zawodów jeździł rewelacyjnie. Przegrał jednak podwójnie w 15. wyścigu, który zadecydował o tym, że to goście zwyciężyli w całym meczu. To właśnie za ostatni bieg zawodów nie przyznaliśmy mu oceny bardzo dobrej.

Ernest Matjuszonok 1. Był najsłabszym punktem w drużynie gospodarzy. Trener Nikołaj Kokin zrezygnował z jego usług po trzech seriach.

Jewgienij Kostygow 2. Sprawił ogromny zawód. Należy wymagać od niego zdecydowanie lepszych wyników niż tylko 5 punktów w czterech startach.

Francis Gusts 4+. Młodzieżowiec Lokomotivu zaczął od podwójnego zwycięstwa, jednak potem nie potrafił przyjechać do mety przed dwoma rywalami. Może żałować sytuacji z 14. biegu, bowiem przed upadkiem Oskara Polisa to właśnie on znajdował się na prowadzeniu.

Daniił Kołodinski 3+. Zrobił swoje, ale niczym się za bardzo nie wyróżnił. W jednym z biegów prowadził z Andriejem Kudriaszowem, jednak na ostatnim okrążeniu dał się wyprzedzić Rosjaninowi.

Noty dla zawodników OK Bedmet Kolejarza Opole:

Kamil Brzozowski 1. W jego przypadku ocena nie mogła być inna. Nie jest to udany sezon dla wychowanka gorzowskiej Stali.

Andriej Kudriaszow 6. Rosjanin popisywał się atomowymi startami. Nawet gdy zdarzyło mu się jednak przegrać moment startowy, to mijał rywali na dystansie. Bezbłędny występ 30-letniego zawodnika.

Jacob Thorssell 5+. Po dwóch seriach odnalazł odpowiednie przełożenia i podobnie jak Andriej Kudriaszów był nie do złapania. Razem z Rosjaninem wygrali podwójnie w ostatnim biegu zawodów i zapewnili Kolejarzowi zwycięstwo.

Mads Hansen 4. Młody Duńczyk potrafił wygrać bieg, ale i też przyjechać do mety ostatni. Przywiózł jednak "trojkę" do mety w bardzo ważnym wyścigu 14.

Oskar Polis 3+. Kapitan OK Bedmet Kolejarza męczył się tego dnia na torze w Daugavpils. Wychowanek Włókniarza może być tak naprawdę zadowolony tylko ze swojego czwartego startu. W pierwszym z biegów nominowanych został wykluczony z powtórki, choć sam zawodnik nie zgadzał się z taką decyzją sędziego.

Kacper Łobodziński 1. Nie pokonał żadnego rywala, choć w 10. biegu był bliski pokonania Ernesta Matjuszonoka. Przed nim jeszcze sporo pracy.

Marcel Krzykowski 1. Ambicji i woli walki odmówić mu nie można, jednak punktów z tego nie było.

Zobacz także:Hit w pigułce. Decydował ostatni bieg rundy zasadniczej. W Grudziądzu radość, w Zielonej Górze płaczFalubaz żegna się z PGE Ekstraligą. Jaka przyszłość czeka Patryka Dudka? Zawodnik zabrał głos!

Źródło artykułu:
Czy po ewentualnym awansie Kolejarz powinien zatrzymać w swoich szeregach Andrieja Kudriaszowa?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)