Żużel. SpecHouse PSŻ ogłosił trenera. W Poznaniu stawiają na debiutanta

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Szybko zmontowany skład zawodniczy SpecHouse PSŻ-u sprawił, że działacze ze spokojem mogli usiąść do rozmów z kandydatami do objęcia funkcji trenera. Wybór zarządu poznańskiego klubu jest zaskakujący.

W sezonie 2022 ekipę opartą na Aleksandrze Łoktajewie, Władimirze Borodulinie oraz Kacprze Gomólskim poprowadzi... brat tego ostatniego - Adrian. Taką informację przekazał w środę SpecHouse PSŻ Poznań za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dla wychowanka Startu Gniezno będzie to debiut w zupełnie nowej dla siebie roli.

"Mimo braku doświadczenia, sam zainteresowany podchodzi do swojej nowej roli bardzo ambitnie" - pisze poznański klub na Facebooku.

Dotychczas starszy z braci Gomólskich był zaangażowany w żużel w roli zawodnika. Do dziś uważa się go za talent z niewykorzystanym potencjałem. Po zjechaniu z torów podjął się pracy w roli mechanika - najpierw pomagał młodemu Szwedowi Alexandrowi Woentinowi, a następnie jego rodakowi Kimowi Nilssonowi.

Czytaj także: Witold Skrzydlewski: Iversen jest na życzenie trenera, a ja chciałem jeszcze Gałę. Sukcesem Orła będzie finał Bartosz Zmarzlik: Wygrywanie pomogło mi być gotowym na porażki

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bellego wskazał miejsce, w którym powinno się odbyć Grand Prix Francji. Padło na znane miasto!

Źródło artykułu: