Żużel. Kontrakt Pawlickiego prezentem dla kibiców. Pojedzie z Przedpełskim

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Piotr Pawlicki w kasku żółtym. Z lewej Jarosław Hampel
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Piotr Pawlicki w kasku żółtym. Z lewej Jarosław Hampel
zdjęcie autora artykułu

Piotr Pawlicki będzie w sezonie 2022 ścigać się w szwedzkiej Bauhaus-Ligan. W czwartek o angażu reprezentanta Polski do swojej drużyny poinformowała Vetlanda Speedway. To najmocniejsze nazwisko w kadrze tego klubu.

W Vetlandzie Speedway spora przebudowa składu po tym, jak drużynę opuścili m.in. Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak i Dominik Kubera. Działacze nieco skromniej budują nowy zespół, ale stawiają na waleczne nazwiska.

Trzon nowej ekipy mają stanowić m.in. Paweł Przedpełski, Aleksandr Łoktajew i Siergiej Łogaczow, czyli zawodnicy, którym nie można odmówić woli walki. Tak samo jak Tomaszowi Gapińskiemu.

Teraz do tego kwartetu dołącza Piotr Pawlicki, który na papierze powinien być u boku Przedpełskiego najmocniejszym ogniwem.

ZOBACZ WIDEO Tomasz Lorek odpowiada na zarzuty kibiców Motoru Lublin

"Kiedy skontaktowaliśmy się z Piotrem, to był bardzo podekscytowany i chętny do reprezentowania naszego klubu. Potrzebowaliśmy kolejnego lidera, a Piotr jest jednym z najlepszych na świecie. Na niesamowitą wolę do tego, co zrobi i wierzymy, że kibice oraz sponsorzy będą zadowoleni z jego postawy" - czytamy na profilu klubu.

Czytaj także: Dwa kluby PGE Ekstraligi ustawiły się po duży talent Kacper Gomólski: Przy problemach, dobrych ludzi zostaje niewielu. Zaufanie do mnie rozmyło się

Źródło artykułu: