10 Orzeł Łódź
  • Jakub Jamróg 2
  • Andriej Kudriaszow 0
  • Davey Watt 1
Ponownie dobry start pary Orła Łódź. Watt na trzecim okrążeniu na chwilę wyprzedził Jamroga, ale ten szybko odzyskał drugą pozycję. Przerwa na kosmetykę toru.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!
  • Mads Korneliussen 3
Świetny start pary gości. Mazur przez cały wyścig skutecznie bronił się przed atakami Lamparta. Orzeł Łódź zapewnił sobie bonus za zwycięstwo w dwumeczu.
Bieg 10
KMŻ Motor Lublin 26
3 : 3
34 Orzeł Łódź
  • Mikołaj Drożdżowski 0
  • Robert Miśkowiak Rezerwa taktyczna za Andriej Kudriaszow 1
Lampart wygrał start. Doyle atakował go przez cały wyścig i na ostatnim okrążeniu minął zawodnika gospodarzy. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Marek Cieślak potwierdza odejście z kadry!
  • Antonio Lindbaeck 3
Awaria maszyny startowej. Bieg został przerwany. W powtórce ponownie posłuszeństwa odmówiła maszyna startowa. Trwa naprawa usterki. Awaria jest bardzo poważna. Są problemy z dostarczeniem napięcia. Jeśli nie uda się uporać z maszyną startową, to zawodnicy będą ruszać do biegu na zielone światło.

Usterka najprawdopodobniej została usunięta! Zawodnicy ustawili się pod taśmą. Świetny start Lindbaecka. W pogoń za Szwedem rzucił się Lampart.
Bieg 8
KMŻ Motor Lublin 20
1 : 5
28 Orzeł Łódź
  • Mariusz Puszakowski 2
  • Damian Dąbrowski 0
Lepiej ze startu wyszli goście. Miśkowiak gonił Puszakowskiego, ale nie zdołał przedrzeć się na drugą pozycję.
  • Mariusz Franków 1
Kapitalny start Doyle'a. Watt przez cały wyścig atakował Australijczyka, ale zawodnik Orła nie popełnił żadnego błędu i dowiózł do mety trzy punkty. Przerwa na kosmetykę toru.

• Jakub Jamróg 1
Miśkowiak prowadził od startu do mety. Zawodnik KMŻ Lublin musiał przez cały bieg bronić się przed zaciekłymi atakami Lindbaecka.
Bieg 5
KMŻ Motor Lublin 13
1 : 5
17 Orzeł Łódź
  • Andriej Kudriaszow 1
  • Damian Dąbrowski Taśma Dawid Lampart 0
Kolejna taśma! Tym razem emocji na starcie nie wytrzymał Lampart, który został wykluczony z powtórki.

Na pierwszym łuku tor upadli Kudriaszow i Puszakowski. Obaj zawodnicy sczepili się motocyklami i wpadli w dmuchaną bandę. Na szczęście zarówno Puszakowski, jak i Kudriaszow wstali o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie.

Na wejściu w pierwszy łuk Korneliussen wywiózł Kudriaszowa, a na manewrze tym skorzystał Puszakowski, który przedarł się na prowadzenie. Kudriaszow atakował Korneliussena, ale ten nie dał się wyprzedzić. Na ostatnich metrach Puszakowski przepuścił Duńczyka.
Bieg 4
KMŻ Motor Lublin 12
4 : 2
12 Orzeł Łódź
  • Damian Dąbrowski 1
  • Jason Doyle 2
Miśkowiak jadąc po szerokiej na drugim wirażu wyprzedził Doyle'a. Następnie Australijczyka gonił Dąbrowski. Przerwa na kosmetykę toru.
-> Podprowadzające podczas 10. kolejki
Bieg 3
KMŻ Motor Lublin 8
2 : 4
  • Arkadiusz Madej Taśma Andriej Kudriaszow 0
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Po analizie zapisu wideo sędzia zawodów wykluczył Kudriaszowa, który dotknął taśmy. Na tor wyjechała polewaczka.

W powtórce najlepiej spod taśmy wyszedł Lindbaeck. Szwed do ostatnich metrów musiał bronić się przed zaciekłymi atakami Lamparta. Jamróg na drugim łuku wyprzedził Madeja.
Bieg 2
KMŻ Motor Lublin 6
3 : 3
6 Orzeł Łódź
  • Edward Mazur 3
  • Arkadiusz Madej 2
Na pierwszym łuku Mazur odparł ataki gospodarzy. Drożdżowski nie liczył się w stawce.
  • Mariusz Puszakowski 1
Korneliussen dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W tej Watt wygrał start i na dystansie powiększał przewagę nad rywalami. Bieg bez emocji.

13:58 - koniec prezentacji. Na trybunach stadionu w Lublinie zasiadło zaledwie tysiąc osób. Zawody rozegrane zostaną według II zestawu startowego.

13:48 - początek prezentacji.

13:41 - koniec próby toru.

13:34 - w próbie toru udział biorą Korneliussen, Puszakowski, Watt i Madej.

13:04 - w Lublinie gorąco i słonecznie. Zawody odbędą się bez żadnych przeszkód. Składy potwierdzone. W zespole z Łodzi Chrzanowskiego zastąpił Jamróg, a w drużynie gospodarzy za Woodwarda pojedzie Franków.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

W pierwszym meczu Orzeł wygrał u siebie 51:39.

• Robert Miśkowiak d
Na przeciwległej prostej doszło do kontaktu pomiędzy Puszakowskim i Miśkowiakiem. Chwilę później posłuszeństwa odmówił motocykl zawodnika lubelskiego klubu, który jechał wówczas na końcu stawki. Lindbaeck do końca atakował Watta, ale na mecie nieznacznie lepszy był Australijczyk.
    12 Andriej Kudriaszow A. Kudriaszow Andriej Kudriaszow t 1 - 0 1