Bieg 15
47
5 : 1
43

Gospodarze podwójnie wygrywają ostatni bieg i zapewniają sobie meczowe zwycięstwo. Emocje w Krakowie do samego końca.

Bieg 14
42
1 : 5
42

Podwójne zwycięstwo gości. Na ostatnim łuku upadek zanotował Hansen, a wjechał w niego Allen. Hansen wstał o własnych siłach. Do Allena wyjechała karetka. Hansen jechał trzeci, a Allen ostatni. Allen także zszedł do parkingu o własnych siłach.

Bieg 13
41
3 : 3
37
Ernest Koza Rezerwa zwykła za Simon Stead
0

Koza za Steada. Bieg bez historii. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Idę na studia - rozmowa z Tobiaszem Musielakiem, zawodnikiem Fogo Unii Leszno

Bieg 12
38
4 : 2
34

Woryna zanotował upadek na pierwszym łuku. Zawodnik gości został wykluczony z powtórki. Gospodarze ze startu na 5-1, jednak Kułakow wyprzedził Wawrzyniaka. Junior nie odpuszczał, ale dojechał do mety jako trzeci. W Krakowie zaczęło mocno padać.

Bieg 11
34
4 : 2
32
Kacper Woryna Rezerwa zwykła za Bartosz Szymura
0

Woryna za Szymurę. Ze startu na podwójne prowadzenie wyszli gospodarze. Allena jednak minęli obaj rywale, ale zawodnik Wandy odbił jedną pozycję i dojechał do mety trzeci.

Bieg 10
30
3 : 3
30

Ze startu lepiej wyszli gospodarzy, jednak Bridger minął obu rywali na pierwszym okrążeniu. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Gollob w Bydgoszczy zasługuje na szacunek - rozmowa ze Sławomirem Kryjomem

Bieg 9
27
1 : 5
27
d

Koza w miejsce Steada. Lotny start Kozy. Powtórka w pełnym składzie. Od startu lepsi goście. Lahti starał się gonić rywali, jednak bezskutecznie. Defekt Kozy na trzecim okrążeniu.

Bieg 8
26
2 : 4
22
Lewis Bridger Rezerwa taktyczna za Bartosz Szymura
1

Bridger jako rezerwa taktyczna za Szymurę. Stead niezdolny do kontynuowania jazdy! W Krakowie zaczyna kropić deszcz. Allen startował na rezerwowym motocyklu i wygrał start. Po ostrej walce Kułakow wyprzedził Allena, którego do końca gonił także Bridger.

Bieg 7
24
2 : 4
18

Stead prowadził, ale na ostatnim łuku zanotował upadek. Zawodnik wstał o własnych siłach i zszedł do parkingu. Bridger wyprzedził Lahtiego na pierwszym okrążeniu. Przerwa na kosmetykę toru. Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 6
22
2 : 4
14

Goście początkowo poradzili sobie z Allenem, jednak ten gonił zawzięcie do końca i na kresce okazał się lepszy od Chromika. Pierwsze drużynowe zwycięstwo gości.

Bieg 5
20
3 : 3
10

Do samego końca Hansen próbował atakować Kułakowa. Ostatecznie zawodnik z Rybnika okazał się lepszy.

Bieg 4
17
3 : 3
7

Bridger wyprzedził Allena na pierwszym okrążeniu i wywalczył pierwsze indywidualne zwycięstwo dla ekipy gości. Przerwa na równanie toru. POLECAMY: Komuna wróciła - rozmowa ze Sławomirem Drabikiem, menedżerem Dospel Włókniarza

Bieg 3
14
5 : 1
4

Od startu pewne podwójne prowadzenie gospodarzy.

Bieg 2
9
4 : 2
3

Wawrzyniak stoczył z Perzyńskim pojedynek o trzecie miejsce i wyprzedził go na drugim okrążeniu.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Raport z Krakowa, godz. 14:15 - Dzisiaj przez około godzinę lekko padało. Obecnie w Krakowie pochmurno. Tor został sprawdzony przez sędziego. Mecz niezagrożony. Klub zaprasza kibiców na to spotkanie.

Składy potwierdzone. Z 10 pojedzie Timo Lahti. W ekipie z Rybnika pod 1 zaprezentuje się Wiktor Kułakow, z 2 Bartosz Szymura, a z 7 Remigiusz Perzyński.

Godz. 15:20 - Pogoda bez zmian w Krakowie. Za chwilę rozpocznie się próba toru, w której wezmą udział Stead, Lahti, Bridger oraz Perzyński.

Wiktor Kułakow zastąpił Ilję Czałowa, który jest obecnie najlepszym zawodnikiem II ligi po pierwszych kolejkach. Czałowa niestety dzisiaj na torze w Krakowie nie zobaczymy.

Godz. 15:40 - W Krakowie już po próbie toru. Na trybunach obecnie około 1,5 tysiąca fanów.

Godz. 15:55 - rozpoczęła się prezentacja. Zawodnicy pojadą według 1 zestawu. Przed startem minuta ciszy dla uczczenia pamięci Łukasza Romanka.

Kułakow wygrał start, ale szybko został minięty przez zawodników gospodarzy.

Fotorelacja: Podprowadzające podczas 6. kolejki