PAP/EPA / GEORGIA PANAGOPOULOU / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Thomas Mueller

Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów. Robert Lewandowski znowu trafił

Michał Piegza

W 3. kolejce Ligi Mistrzów kolejne mecze wygrały zespoły Bayernu Monachium, Manchesteru City i PSG. Długo z Lokomotiwem Moskwa przegrywał Juventus, który w kilka minut odwrócił losy gry.

Po trzech kolejkach Ligi Mistrzów trzy zespoły mogą szczycić się kompletem wygranych. Po trzy punkty z małymi problemami sięgnął Bayern Monachium. W zwycięskim 3:2 spotkaniu z Olympiakosem w Pierusie dwa gole zdobył Robert Lewandowski.

Dyskusjom nie podlegały wygrane PSG, 5:0 na wyjeździe z Clubem Brugge, oraz Manchesteru City, 5:1 w domowej potyczce z Atalantą Bergamo. W tym drugim spotkaniu trzy gole i dwie asysty zaliczył Raheem Sterling.

Sporo emocji było w Turynie. Juventus długo przegrywał z Lokomotiwem Moskwa, jednak w końcówce w przeciągu trzech minut mistrzowie Włoch odwrócili losy spotkania i wygrali 2:1.