Euro 2016: Przylot Polaków opóźniony!

PAP / Paweł Supernak

Reprezentacja Polski po przegranym meczu ćwierćfinałowym z Portugalią nie zamierzała spędzić we Francji więcej czasu. Kadrowicze Adama Nawałki około godziny 13.30 wylecieli z lotniska w Saint-Nazaire.

W tym artykule dowiesz się o:

Na Lotnisku Chopina w Warszawie czekają tłumy kibiców. Wiadomo, że przylot Polaków opóźni się o ok. 45 minut - poinformowało RMF FM. Biało-Czerwonych w stolicy należy się spodziewać ok godz. 16. Pierwotnie reprezentanci Polski mieli wrócić do kraju w sobotę.

Reprezentacja Polski na mistrzostwach Europy we Francji nie przegrała żadnego spotkania w regulaminowym czasie gry. W grupie C piłkarze Adama Nawałki pokonali Irlandię Północną i Ukrainę (po 1:0) oraz zremisowali z Niemcami (0:0). W 1/8 finału po dogrywce i rzutach karnych Biało-Czerwoni wyeliminowali Szwajcarię (1:1, rzuty karne 5:4).

W ćwierćfinale Polacy prowadzili z Portugalią po trafieniu już w 2. minucie gry Roberta Lewandowskiego. W 33. minucie wynik spotkania wyrównał jednak Renato Sanches. W serii rzutów karnych "11" nie wykorzystał Jakub Błaszczykowski, a bezbłędni w tym elemencie byli podopieczni Fernando Santosa.

{"id":"","title":""}