bart82gkm - lubi

 • bart82gkm lubi Komentarz

  W sumie ma rację kobieta

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Mądrzy zrozumieją a głupim to i referatu będzie mało.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Szanowna Pani w tym syfie PiS sekty nikt już nad niczym nie panuje

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Dobrze mówi, ludzi trzeba trzymać za ryj ile tylko się da. A im głupsi, tym dłużej. Brawo, Pani wirusolog. Szkoda tylko, że ogólnie Polaków umarło mniej w czasie tej zarazy, niż w analogicznych miesiącach w 2019, czy 2018. To jedno tylko nie pasuje, reszta super.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Bidny Bartus a jak to sie ma do zawodnikow drugoligowych? Wymagania takie same a o kasie szkoda wspominac, Stawki i wynagrodzenia GLODOWE. Moze tutaj nalezy sie wsparcie i zrozumienie.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Uważam, że ani Piotr Fijas, ani tym bardziej - Adam Małysz, nie nadają się na trenera polskich skoczków. Ludzie, myślcie trochę. Po Horngacherze, który ma i autorytet i wiedzę, miałby przyjść gość, który nie zna się na nowoczesnych technologiach i trenowaniu? Nie zamierzam nikomu ubliżać, ale choć Małysz był świetny zawodnikiem, to nie ma żadnego przygotowania, by ad hoc stać się trenerem pierwszej reprezentacji. Litości. Można być w polskich skokach dyrektorem bez kompetencji i kwalifikacji, bo tutaj trudno coś sknocić, ale trenerem? Trochę logiki. Jeśli chodzi o Piotra Fijasa, to także nie sądzę, by był on przygotowany do tej roli. Uważam, że żaden Polak na obecną chwilę nie jest. Może poza Kruczkiem, ale on już powiedział, że go to nie interesuje. Dla Maciusiaka raczej za wcześnie., choć za parę lat powinien już być gotowy. Szukałbym trenera w B kadrze niemieckiej. W końcu stamtąd przyszedł Horngacher.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Plotkami to zajmują sie w Faktach , albo w innym super expressie. Propagande masz w telewizji w zaleznosci od sympatii kierujacych danymi stacjami.
  Robimy coś, szukamy źródeł, dokumentow i człowiekowi, który napisał o takowych rzeczach gdzie przeczytało o tym sporo osob na stadionie, nie mam prawa nie wierzyć, bowiem opierał sie o odpowiednie źródla informacji,tak jak nizej masz napisane, wikipedia o tym nie pisze. Torunianie wiedza z jakiej strony pochodzi np. ten cytat ich ówczesnego prezesa o reaktywacji zuzla w Grudziadzu, a no strony traktujacej o historii torunskiego zuzla..Link pewnie zaraz skasuja. Ciekawe rzeczy na temat tego dawnego zuzla mozesz przeczytac predzej w tygodniku zuzlowym, badz w odpowiednich publikacjach, ksiazkach. Obecnie nie ma wielu dokumentów z lat przedwojennych a i tych krotko powojennych, ale warto dociekać co sie wtedy działo.
  Jezeli trudno Ci to zaakceptować,mozesz napisac do tej osoby, ktora tutaj wymieniłem, pracuje w klubie, znajdziesz go w mediach społecznosciowych-Milosz Marchlewicz. Sam niedawno byłem prostowany przez jednego z bydgoskich kolegów i równiez tę osobę na temat medalistów IMP 1935. Jesli nie, no to coz mozesz miec inne zdanie na ten temat, ale nie unoś się tutaj jak ktoś nieokrzesany,przeczytaj sobie to na spokojniei bedzie ok. , nikt nie nastaje na Unię Leszno, ani nie porownuje Grudziądza do Leszna czy mówi, ze Unia Leszno to kontynuator Olimpii/Unii
  A Barta to akurat w tym wypadku nie nazwałbym bajarzem.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Za przypisanie Grudziądza do Kujaw można dostać u nas najwyżej w łeb.
  Chyba,ze kojarzysz nasz region z piwem Kujawiak, ale jego nie produkował jak pamietam browar Grudziądz, no moze ktoś starszy mnie poprawi. Kujawiak był tez sponsorem klubu GKM, ale to browary bydgoskie były chyba 1995-97.
  Stal Toruń owszem dała iskrę do utworzenia w 1977 klubu GSŻ Grudziądz czy defacto rezerw Stali Toruń. GKM powstał w 1979 jako samodzielny klub, ale dalej opierajacy się o zawodników min. z Torunia. Pomału jednak zaczeto i szkolic swoich zawodników. Pierwszy sukcesem na arenie krajowej był srebrny medal MIMP pochodzącego z Leszna Romana Felda. Generalnie samo przeszczepienie i odtworzenie zuzla w Grudziądzu,nie odbylo sie tak, bo ktos w Toruniu mial taki kaprys i nie wiedzieli co zrobić z niektórymi zawodnikami po awansie i cyk zrobimy klub w Grudziądzu. Owszem najwazniejsze były checi torunian,aby utworzyć swoja fillię w Grudziądzu. Jednym z głównych pomyslodawców ponownego utworzenia klubu zuzlowego w naszym mieście z pomocą Stali był Bogdan Kowalski, były zawodnik i trener toruńskiego klubu, pochodzący z Grudziądza. Generalnie on to pilotował tu na miejscu..
  Zacytuje słowa ówczesnego prezesa klubu toruńskiego Benedykta Rogalskiego:
  "najpierw musieliśmy pomyśleć o wytworzeniu zapotrzebowania społecznego na żużel,bo po prostu takie były czasy. O to zadbał nasz zawodnik i trener Bogdan Kowalski,związany z Grudziądzem. Dotarły do mnie dwie petycje w sprawie reaktywowania żużla w tym mieście. Tajemnicą Bogdana Kowalskiego było uzyskanie wyjątkowo dużej liczby podpisów pod tym dokumentem i to, że wiele z nich było do siebie nadzwyczaj podobnych. Pojechałem do Grudziądza na spotkanie z miejscową młodzieżą, które Kowalski zorganizował w dworcowej świetlicy. W efekcie władze przychylnie spojrzały na te starania i wyraziły zgodę".
  Wedle niektórych źródeł. Co do reorganizacji rozgrywek, nakazem PZM w 1951 roku powstała tzw. liga zrzeszeniowa W Grudziądzu po wycofaniu zespołu odbywały sie pojedyncze testmecze na stadionie w tym samym miejscu co teraz. Min. to jeszcze w starym miejscu - 16 października 1952 odbył sie mecz sparingowy Kolejarza Rawicz z Górnikiem Rybnik. Potem warkot motocykli zamilkł na jakiś czas.
  Sa zdjecia na FB Grudziadz - podroze w czasie i zdjecia z meczu prawdopodobnie Gdańsk-Rybnik koncowka lat 60 tych. Tu już obecny stadion w Parku Miejskim.
  Nikt nie mówi, ze obecna Unia Leszno to Olimpia/Unia Grudziądz.
  W programach na mecze GKM, jest kącik historii autorstwa Miłosza Marchlewicza, pasjonata żużla, pracownika klubu,ktory poszukiwał roznych źródeł do swojej pracy magisterskiej. NO i tak ta zmiana na ligę zrzeszniową miała polegać, ze łączono sekcje reprezentujące tę samą branżę i wyznaczano siedzibę centralnej sekcji. Żużlowa Unia miała mieć siedzibę w Lesznie. Mozna wiec przyjac wedle niektórych zrodeł, ze Unia "wchlonela" grudziadzki klub i przejela min. zawodników Olimpii/Unii a zuzel w Grudziądz ten ligowy zniknął na prawie ćwierć wieku.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Najt jak tam Kasia Rączkowska :-)? Odciski posmaruj :-) Baba Cie zostawiła i został Ci tylko internet i alimenty hahahaha :-) Schylasz się jak wchodzisz do pokoju :-) Takie masz rogi :-)

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Ostaf ty (celowo z malej litery) naprawde jestes ZEREM MORALNYM!

 • bart82gkm lubi Komentarz

  ,,Nie tylko dynamiczny rozwój w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie, ale także możliwość wejścia z siecią stacji paliw Orlen do kolejnych europejskich krajów zapowiada w rozmowie z wnp.pl Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży. ''

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Od "zawsze" są największym krajowym producentem :D

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Człowieku przecież nie mam Ciebie w blokowanych, więc o czym Ty mi tu piszesz ?!!
  Ku.... i Ty 25lat dzialasz w marketingu ?!

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Ty to na pewno, o biznesie pojęcia bladego nie masz. Jedynie w czym jesteś dobry to...... w klamaniu. A wlasciwie w tym tez nie, bo jak sam dobrze pamiętasz, jeden z użytkowników tego portalu zdemaskował twoje kłamstewka w mistrzowski sposob.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Pie...ysz jaj potłuczony! Takie masz pojęcie o biznesie jak o tej konstytucji, której bronisz jak pierdoła! Idź lepiej daj Kijowskiemu do puszki na zapłacenie faktur lub załóż koszulkę jak twój mentor Bolek, który jaj klaun paradował w niej na pogrzebie wśród poważnych ludzi! Dyskusja z Tobą to jak Walenie głową w mur. Chociaż w twoim przypadku to ma sens, bo jak ktoś ma tempą głowę to walenie w mur mu nie poszkodzi.

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Prezes który zarabia rocznie miliony i jest najważniejszą osobą w firmie nie ma nic do gadania czy wydać 100 mln na sponsorowanie Williamsa, rozwaliłeś system

 • bart82gkm lubi Komentarz

  Ok to podaj z łaski swojej wpisy osob z pod tego tematu ktore uważają, że Williams odniesie WIELKI sukces ? Ja np tez uwazam, że Williams z biegiem czasu (przy wydatnej pomocy Roberta) wyjdzie z kryzysu, chociaz cudów nie ma się co spodziewać i że nie nastąpi to z dnia na dzień. I co w takim przypadku, też nazwiesz mnie "znafcą" wieszczącym sukces ?

 • bart82gkm lubi Komentarz

  ,,Powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 cieszy się sporym zainteresowaniem. Materiały poświęcone Polakowi w mediach w ostatnich trzech dniach wygenerowały ekwiwalent reklamowy na poziomie 2,5 mln zł i zostały wyświetlone 18 mln razy przez użytkowników. ''

  Źródło Sportowefakty

 • bart82gkm lubi Komentarz

  ,,Artykuły dedykowane Kubicy w ostatnich trzech dniach wyświetlono niemal 18 mln razy, co też pokazuje, jak mocno powrotem Polaka do F1 zainteresowali się rodacy.
  - Nie zapominajmy, że to dopiero początek renesansu "Kubicomanii". Gorączka fanów F1 powraca. Analizę przeprowadziliśmy zaledwie kilkanaście godzin po podaniu oficjalnej informacji, a kilka godzin przed jazdami w Abu Zabi, w których Robert wziął udział w piątkowy poranek - ''
  Dziękuję do widzenia :)