Cichy grajek - lubi - strona 2

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Brawo!!!! Ostrów zapłacił za promocje i zachęcał do przyjazdu po GP, i zachęcił.. do przyjazdu do Gorzowa. Nie znajduję słów pogardy dla E-lipy za taki obrór sprawy.

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Co tam, Gorzów spadnie tydzień pozniej ,hahahhhaa

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Ekstraliga(FijałkowskiGKM) ma wyj...... na Ostrovie i zrobi nam zawsze pod górkę. To jeszcze dawne sprawy na linii Ostrów-Grudziądz.

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Jakimi to trzeba być złymi ludźmi (myślę o władzach ekstraligi) żeby tak sponiewierać ten Ostrów.
  Prosili i nic, szkoda gadać
  Dla mnie prezes do wymiany, czym szybciej tym lepiej,

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Ostrovia!!! Macie wspaniałych Kibiców, którzy pokazali w Rybniku, co tak naprawdę znaczy fair play, macie wspaniałą Drużynę, która ma lwie serce i doprowadziła moje rekinie, prawwie do zawału...trzymam za Was kciuki, bo zasłużyliście na Ekstraligę jak mało kto. Całym swoim sezonem przypomnieliście wielu co znaczy prawdziwy żużel, bez kalkulacji i krętactwa. Walczcie do końca...naprawdę warto...wierny kibic Rekinów

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Byle nie POLSAT Te łajzy w czasie trwania biegu punkty już dodają do aktualnego wyniku meczu. Przed startem kiedy pokazują zawodników stojących pod taśmą to widać numery zawodników, liczbę wygranych biegów z danego pola tylko brak najważniejszej informacji, ile punktów zdobyli do tej pory dani zawodnicy. Jak mnie to wkurza....

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Byłem, widziałem i podpisuje się pod tym tekstem rękami i nogami. Wielką klasę pokazał cały team Ostrovii (zawodnicy, działacze i kibice). Gratulacje udanego sezonu! Trzymamy kciuki w barażu. PozdROWienia z Rybnika. Ostro po swoje!!!

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Kibice ROW-u i Ostrovii pokazali że półmózgi chodzą na kopaną.Ktoś musiał wygrać,wygrał ROW bo był po prostu lepszy.Ostrovia przegrała z klasą.

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Świetni kibice na prawdę czapki z głów! Coś pięknego i Ostrów wszystkiego najlepszego! Jesteście niesamowici!

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Ostrów posłać Gorzów do 1 ligi życzę wam tego ale by było super Gorzów Toruń 1 liga Ostrów Rybnik Ekstraliga kto wie to jest sport powodzenia Ostrów

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  No i super,będzie okazja podziękować zawodnikom,trenerowi i zarządowi za cały sezon.Pewno będą baty w Gorzowie,chociaż w Ostrowie już niekoniecznie.Dwumecz wygra Stal,ale frekwencja w Ostrowie dopisze z w/w powodu.No i przyjedzie medalista GP może ze złotem.

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Uważam, że to słuszna decyzja. Kto patrzy przez pryzmat finansów, nie powinien startować w lidze (albo cię stać, albo daj sobie spokój, gdyż sport profesjonalny, nie jest dla "golasów"). Jeżeli ktoś powiedział "a", to teraz trzeba powiedzieć "b". Jest to ważna deklaracja dla kibiców i przyszłych ewentualnych sponsorów - możemy przegrać, ale po walce.
  Nikt złego słowa nie powie, tracąc niewiele, można zyskać bardzo dużo. Ot, taka inwestycja w przyszłość...

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Wygra lepszy i tyle

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Panie Skrzydlewski a czemu pan zaglada komus do kieszeni? Chca to daja takie stawki i tyle. W tym roku Torun miał jeden z najwyższych budzetow w ekstralidze a mimo to spadli. A pan zamiast jak zwykle narzekac to weź się pan do roboty i poszukaj sponsorow na swoim podworku. Liczysz pan jak zwykle na miasto bo miasto musi bo stadion miejski bo..bo...bo....panie bobo

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Ma rację, niech sobie wydają miliony, kto bogatemu zabroni. Tylko co z tego? Nawrocki też miał miliony (podobno), też dużo obiecywał, po 20 tysiecy na głowę przed każdym meczem plus zgrupowania integracyjne i panienki na koszt klubu i co z tego wyszło? Toruń miał pieniądze, ale nie miał drużyny i dlatego spadli. To samo było wcześniej z Unibaxem. Nie wszystko można kupić, ale Terminskim wydaje się że oni mogą. Myślę że w Toruniu za rok awansu nie będzie, bo presja na wynik psuje tam atmosferę. 3 tysiące za punkt? Fajnie, tylko jak jeden bieg czy jeden mecz nie wyjdzie to idziesz w odstawkę i to właśnie psuje atmosferę. Tam jest wyścig szczurów, a nie walka o wynik całej drużyny.

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  Dałbym szanse Gafurowowi, chłopak ledwo 4 mecze odjechał, w Łańcuchu się dobrze zaprezentował. Łoktajew siadł po dzwonach i to mocno, wozi po 4 punkty na mecz. Renat gorzej od Saszki nie pojedzie, a może tylko pozytywnie zaskoczyć, zapowiedział finał na prezentacji drużyny i finał jest ;)

 • Cichy grajek lubi Komentarz

  @ZKS Stal Rzeszów.: No bo to jedyne nasze działa, jest jeszcze opcja zamiany Loktaeva na Gafurowa, ale żaden z nich nie jest jakimś pewniakiem, Aleksander od jakiegoś czasu strasznie się męczy i może przydałby się mu odpoczynek a trenerowi przydałoby się sprawdzić Gafurowa przed barażami.