• PODSUMOWANIE RUNDY ZASADNICZEJ PGE EKSTRALIGI!!!

  [b]14 kolejek, 56 meczów, 840 biegów i 5040 punktów do rozdania. Wszystko to za nami. Znamy już zestaw par play-off, wiemy jakie zespoły pozostają w PGE Ekstralidze mimo tego, że kończą sezon w sierpniu, wiadome jest jaka ekipa będzie biła się o utrzymanie i jaka drużyna opuściła grono najlepszych. (…)

  Więcej

 • #StayStrongDarcy

  Wczoraj, wieczorem, kiedy dowiedziałem się o tej tragedii, którą teraz żyje cały żużlowy świat po prostu osłupiałem. Zimne ręce, ściśnięcie w brzuchu, bezradność i pytania, po co? dlaczego? Na rano do pracy, nie mogłem zasnąć. Budzę się rano, a jednak to nie był tylko koszmar.Kibic w Toruniu w sposób (…)

  Więcej

 • DAWID! TORUŃ Z TOBĄ! TRZYMAJ SIĘ CHŁOPIE!

  W tym całym po niedzienym bigosie zapomina się o bólu i tragedii młodego człowieka. Oczywiście, wzajemne dolewanie oliwy do ognia, wojenki kibiców są bardziej atrakcyjne dla kibiców żużla niż zdrowie zawodnika. Dlatego dla Dawida chcę zapisać blog.Dawid Krzyżanowski to wychowanek toruńskiego klubu. (…)

  Więcej

 • DLACZEGO ZOSTALIŚMY Z RĘKĄ W NOCNIKU?

  Pytanie postawione w tytule może i jest retoryczne ale to w jaki sposób sprawa Warda w Toruniu została rozwiązana woła o pomstę do nieba. Ogromy talent nie przywdzieje w tym roku kewlaru z Aniołem na piersi, który ponoć miał już uszyty.Dlaczego karmiono nas fałszywą nadzieją?W prasie mogliśmy wyczytać (…)

  Więcej

 • JA TAM BĘDĘ, A TY?!

  19:30, niedziela, 28 dzień czerwca, Motoarena. Mecz Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra. Wielkie emocje, walka o Play Off, walka!Zwycięstwo przy komplecie publicznośc smakuje najlepiej!Ja tam będę! A Ty?  Jutro WSZYSCY NA MOTOARENĘ! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! WSZYSCY NA FALUBAZ!Pozdrawiam ROSE

  Więcej

 • KS TORUŃ SZYKUJE (CHYBA) DLA KIBICÓW NIESPODZIANKĘ!!!

  Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu kibice tęsknią za klimatem stadionu przy Broniewskiego 98. Miejsca kultowego, legendarnego. Miejsce kojarzące ze świetności toruńskiego żużla i jego historią.\Po starym stadionie nie ma już ani śladu. Jednak dziś ten mały ślad znalazłem na Motoarenie. Otóż, przy wjeździe (…)

  Więcej

 • DUŻO TAŃSZE BILETY NA STAL RZESZÓW!!!

  Z racji małej akcji promocyjnej nowych cen biletów na mecz Apator Toruń-Stal Rzeszów, chciałem przedstawić je wszystkim kibiców Aniołów na tym forum. Ceny są bardzo atrakcyjne i wszyscy w niedziele na Motoarene!CENY BILETÓW NA SPOTKANIE KS TORUŃ - PGE STAL RZESZÓW (10 maja 2015 roku, godzina 19.30): (…)

  Więcej

 • RELACJA Z MIEJSCA ZBRODNI - SGP WARSZAWA!!!

  1 grudnia 2014 roku. Tego dnia ucieszyłem się bardzo z zakupionych wejściówek na Grand Prix w Warszawie. Chciałem bardzo oddać pokłon Tomaszowi Gollobowi, chciałem być świadkiem pasjonującego widowiska. Zależało mi też na tym aby zobaczyć Stadion Narodowy i wziąć udział w historycznym żużlowym wydarzeniu.I (…)

  Więcej

 • SPEEDWAY GRAND PRIX WARSZAWA!!!

  Warszawa, stolica Rzeczpospolitej Polskiej, to miasto, które w różnych wymiarach jest symbolem. To na przedpolach Warszawy doszło do cudu nad Wisłą i zamknięto bramę Bolszewikom na zachód Europy, to Warszawa przez całą okupację była guzem na czole hitlerowców. Wreszcie to główny ośrodek kulturalny i (…)

  Więcej

 • WRACA MŁYN!!!

  Jak powszechnie wiadomo, w Toruniu przed ostatnie dwa lata na Motoarenie panował teatralny klimat, bądź jak kto woli dyskoteka. Od niedzieli, meczu ze Spartą Wrocław wraca Młyn. O to informacja z ze strony Krzyżaków:Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców (…)

  Więcej