Trzecie spotkanie serii już w piątek. Zapraszamy na WP SportoweFakty!

Enea Zastal BC wygrywa i nie zbacza ze swojej ścieżki po tytuł. Wielki mecz Richarda, kluczowa postawa Koszarka

Teraz już na pewno nic nie może się stać zielonogórzanom - Freimanis bezbłędny na linii, Zastal jest wygraną od finałów Energa Basket Ligi

Freimanis pewnie ograł Ramljaka i chyba już przypieczętował sukces Zastalu

Przerwa dla Śląska

Z Koszarkiem na parkiecie to wszystko wygląda zupełnie inaczej

Cichy morderca się uaktywnił, Freimanis przymierzył z dystansu

Gibson ponad dwoma rywalami, Śląsk coraz bliżej

Zszedł Koszarek i Zastal stanął, już tylko 7 punktów Śląskowi brakuje do rywali

Stewart protestował, że był faulowany. Sędziowie zamiast faulu na nim, odgwizdali jemu przewinienie techniczne

Dla Elijaha Stewarta

Kto największym bohaterem Enea Zastalu BC?

Przerwa dla Enea Zastalu BC

Gibson się nie poddaje, trafia ponownie zza łuku

Koszarek, człowiek orkiestra. Kiedy trzeba walnie trójkę, kiedy trzeba dogra do partnera - Zastal jest plus 14

Brembly złapał niesamowity flow - kolejna jego "trójka"

Groselle spokojnie - podwojony, poszukał wolnego kolegi, a Brembly zdobywa łatwe spod samego kosza

Gibson z dystansu, ładnie zwiódł Brembly'ego

O matko święta ale wsad Brembly'ego!

Jovanović próbuje się odegrać, wymusza faul, wykorzystuje rzuty wolne

Czy Śląsk zdoła jeszcze wrócić do gry?

Koszarek tuż przed syreną za trzy! Ten gość jest niesamowity! Zastal ma 10 punktów przewagi przed czwartą kwartą

Rozgrywający sprawdzili się na linii, Jovanović i Koszarek bezbłędni

Richard z Freimanisem rozmontowali całą defensywę Śląska. To ten moment, kiedy Zastal wchodzi na swoje obroty?

Berzins za trzy z faulem - Łotysz ewidentnie wraca do swojej wielkiej gry po słabej serii ćwierćfinałowej z PGE Spójnią

To jest wykład profesora Krisa Richarda na wyższej uczelni koszykówki - 20 punktów na jego koncie, 100 procent skuteczności

Ależ spokój i egzekucja Zastalu - Berzins skutecznie z dystansu i to zielonogórzanie teraz mają cztery punkty więcej

Teraz Brembly dobrze w obronie. Sędziowie po analizie wideo: faul niesportowy dla McCauley'a

Brembly się wstrzelił, drugie trafienie z dystansu na jego koncie

Gibson z daleka, ależ niesamowite wymiany ciosów

Natychmiastowa odpowiedź Śląska i kolejny remis po kontrze wykończonej przez Jovanovicia

Niesamowity jest dziś Richard, kolejne trafienie z dystansu na jego koncie

Brembly z dystansu! Będzie bezcenny dla Zastalu gdy nie ma już Bowlina

Groselle przełamuje niemoc z linii rzutów wolnych, ale Gibson wyprowadza wrocławian na prowadzenie

Minutę i pięć sekund potrzebował Śląsk, żeby odrobić straty, wow!

Koniec meczu dla Bowlina! Drugie przewinienie niesportowe i ten musiał udać się do szatni

Gabiński i Gibson pogoń Śląska rozpoczęli trafieniami zza łuku

Czy Śląsk da radę doprowadzić do remisu w serii?

Druga połowa czas start

Dwa elementy, które dały przewagę Zastalowi? 7 trafionych rzutów z dystansu przy jednym Śląska oraz wygrana walka na tablicach 20:9

Kris Richard w pierwszej połowie: 15 punktów (6/6 z gry w tym 3/3 z dystansu), 4 asysty, 3 przechwyty i zbiórka. Absolutnie na chwilę obecną gracz meczu

Wynik już nie drgnął, Zastal na przerwę schodzi prowadząc 41:33. Śląsk nadal jednak w grze

Richard jest dziś doskonały, a Zastal już 10 "oczek" przed rywalem

Kapitalna zespołowa akcja Zastalu i Groselle kończy efektownie

Zastal uciekła na 8 punktów, serię przerwał rzutem z półdystansu McCauley

Z dystansu trafiają Richard i Bowlin, Zastal ponownie na czele

Berzins z dystansu na remis

Dziewa na razie daje koncert, trafia wszystko

Tym razem to Śląsk zaczął od serii punktów, a Tabak "załapał" przewinienie techniczne

Dwie skuteczne akcje Dziewy i Śląsk już na prowadzeniu

Kto zakończy mecz z większą zdobyczą punktową?

Dobra, żywa pierwsza kwarta za nami! 24:21 dla Zastalu, tutaj znowu będą emocje!

Jovanović goni Richarda, ma już 10 "oczek"

Koszarek z dystansu, Jovanović z dystansu - wymiana ciosów trwa

Berzins udanie zakończył pierwszy mecz serii, drugi też rozpoczyna od razu od punktów po wejściu na parkiet

Śląsk się odgryza, Szlachetka kończy z faulem, wrocławianie już tylko trzy punkty za Zastalem

Śląsk w obronie nie wie co się dzieje...

Druga z rzędu "trójka" Richarda - już 12 punktów na jego koncie!

Richard ma już 9 punktów po 4 minutach gry!

Richard, który zagrał słabo we wtorek, dziś jest od początku niebywale skuteczny i skupiony

Śląsk pomału się budzi, otrząsnął się po serii ciosów

Ależ nacisnął Zastal na początek, tym razem nie ma mowy o powolnym rozpędzaniu się

Zastal rozpoczął od 7:0, niemoc Śląska przełamał Gibson

Freimanis odpalił pierwszą rakietę z dystansu

Wynik otwiera Bowlin skutecznymi rzutami wolnymi

Względem pierwszego meczu obaj trenerzy dokonali zmian w pierwszych piątkach. Żan Tabak od razu puszcza w bój Rolandsa Freimanisa, z kolei Oliver Vidin stawia na Bena McCauley'a

W pierwszym meczu serii, który odbył się we wtorek, Enea Zastal BC Zielona Góra pokonał WKS Śląsk Wrocław 97:90. Relacja TUTAJ

Czy Enea Zastal BC wygra drugi mecz półfinałowej serii ze Śląskiem?