• 23 : 20
  • 14 : 20
  • 5 : 5
  • 11 : 7

Dziękujemy, że byliście z nami przez te dwie i pół godziny, przez te 50 minut znakomitej koszykówki i zapraszamy w czwartek na mecz numer 6!

Freimanis padł na parkiet, potem ucałował Koszarka - wielki mecz!

Nie będzie trzeciej dogrywki, będzie szósty mecz! CO TO BYŁA ZA KONFRONTACJA! BRAWO ZASTAL, BRAWO STAL!

Groselle bezbłędny!

Garbacz nie trafia zza łuku! Groselle ma dwa rzuty wolne, 3 sekundy do końca!

Przerwa dla Arged BMSlam Stali

Groselle blokuje Kella! 7 sekund zostało Stali

Koszarek trafia tylko raz, emocje rosną!

Czy to się skończy w drugiej dogrywce?

Nie trafia Stal, Koszarek idzie na linię - 17 sekund do końca

Koszarek ponownie zza łuku, ależ on gra!

Komentujący mecz Tomasz Jankowski mówi tak: ciekawa decyzja sędziego Trawickiego

Freimanis faulowany? Nie! Kroki Łotysza!

Poślizgnął się Berzins, "trójkę" w kontrze przyłożył Kell!

Koszarek wrócił, Koszarek przymierzył z dystansu!

Zastal miał swoje szanse, ale to Kell przeprowadził akcję od kosza do kosza

Groselle odpowiada, to nie jest walka, to jest wojna!

Andersson kończy alley-oopa na otwarcie

Kto tam ma jeszcze więcej siły w baku? Pamiętajmy, oni wczoraj grali mecz!

Nic nie wyszło z tej akcji, będzie kolejna dogrywka, bo Richard ponownie nie trafił z dystansu na wygraną!

Co teraz?

Zielonogórzanie mają 8 sekund na wygraną i przedłużenie serii

Przerwa dla Enea Zastalu BC

Ależ zagrała Stal - Kell uciekł, wrzucił mu Sobin i kolejny remis!

Arged BMSlam Stal ma 11 sekund... Emocje już dawno uciekły spod dachu ostrowskiej Areny i są gdzieś w kosmosie

Freimanis pudłuje dwa rzuty wolne!

Stracił Florence, Richardowi piłka wykręciła się z obręczy - BĘDZIE DOGRYWKA!

Co tam się stanie?

Jest remis! Ponownie Koszarek do Groselle'a!

Tym razem Koszarek asystuje, Groselle wykorzystuje doskonałe podanie

Koszarek nie daje za wygraną

Florence w gąszczu, trafia! Stal jest blisko, coraz bliżej

Williams miał dwie otwarte pozycje, na rzut się jednak nie zdecydował

Błąd 24 sekund Zastalu!

Jeżeli Arged BMSlam Stal dziś wygra to tytuł MVP powinien dostać?

Przewaga dla Enea Zastalu BC

Garbacz natomiast się nie myli! Stal ma 4 punkty przewagi na trzy minuty przed końcem meczu

Bowlin miał "trójkę" z ponowienia, ale nie trafił

Faul zwykły, Groselle ma dwa rzuty wolne

Groselle sam pod koszem, ale niezłą "kosą" poczęstował go Florence - sędziowie sprawdzą czy to faul normalny czy niesportowy

Florence zza łuku! Jeżeli Stal to wygra, będzie dużym kandydatem na MVP

Liderzy biorą sprawy w swoje ręce - Richard i Freimanis ruszyli wynik po stronie Zastalu

Florence zgubił piłkę, ale ta wpadła w ręce Ogdena, a ten "trójką" wyprowadza Stal na prowadzenie!

Zaciął się Zastal, a Stal ma akcję przynajmniej na remis

Dwie akcje Zastalu bez punktów i Stal już jest tuż, tuż... bo Garbacz trafia niesamowicie

Koszarek z dystansu! Odpowiedź doskonała, Zastal gra o niebo lepiej w porównaniu z meczem z poniedziałku

Dobra defensywa nie wystarczyła, Florence trafił ważną "trójkę"

Czy to ostatnia kwarta w tym sezonie Energa Basket Ligi? Zaczynamy!

Będzie mecz numer 6. finałów EBL?

Zastal nieco powiększył przewagę - wyszedł z opresji, jest trochę bliżej przedłużenia serii!

Berzins z dystansu, a Bowlin pomylił się dwukrotnie z linii...

Tym razem łapanie Florence'a się nie opłaciło - faul w ataku amerykańskiego zawodnika

Freimanis aktywny i skuteczny, Zastal się trzyma dzielnie

Tabak w czwartym meczu "odkurzył" Puta, a ten na parkiecie pokazuje, że to był dobry ruch

Richard jest wielki jak w pierwszym meczu, Zastal odpowiada

Stal wraca na czoło - Florence ponownie bezbłędny na linii

Garbacz 3/3 z linii rzutów wolnych

"Daszek" dla Freimanisa, ten nie wytrzymał po gwizdku sędziego Trawickiego, który doszukał się faulu Berzinsa na Garbaczu

Richard z autu do Berzinsa, a Łotysz kończy efektownie - Zastal ma serię 9:0

Jest seria Zastalu i to zielonogórzanie wracają na prowadzenie - Richard znów trafia ważne rzuty

Groselle zebrał i zagrał z Ogdenem, mamy kolejny remis

Koszarek do Richarda i kolejne trafienie z dystansu! Za Koszarkiem w tej akcji biegało trzech rywali!

Koszarek z dystansu! Zastal wraca, a Koszi jest ponownie wielki

Trafia Freimanis na przełamanie, ale Garbacz dokłada kolejne trafienie zza łuku!

Stal zbiera, dobija, trafia z dystansu, przechwytuje - początek drugiej połowy doskonały!

Garbacz z dystansu i zaczynamy "od zera" - znów remis

Koszykarze już przy ławkach, zaraz zaczynamy drugą połowę

Wracamy po przerwie!

Jaki scenariusz na druga połowę?

Zastal ma 8/15 z dystansu, Stal 6/12 w tym elemencie. Zielonogórzanie dalej mają problemy na tablicach, gdzie rywale mają już m.in. 6 zbiórek w ataku

Zielonogórzanie zapowiadali, że to nie koniec i dziś faktycznie wyglądają jak zespół, który zachwycał na przestrzeni całego sezonu

Bowlin z dystansu i to Zastal prowadzi po pierwszej połowie! "Nie lekceważ serca mistrza"

Pociągnęła Koszarka "dwójka", doświadczonym rozgrywającym szybko zajął się sztab medyczny

Koszarek do Puta i jest remis!

Garbacz za trzy, Koszarek penetruje i trafia z faulem - tutaj nikt nie potrafi uciec

Freimanis przełączył się na level master, Tabak takiego go chciał od początku

Smith trafia z faulem, Williams bezradny

Smith po przerwie zza łuku, odpowiada Richard. Wojna trwa!

Zastal uaktywnia Groselle'a - jeżeli chcą zielonogórzanie utrzymać się w walce o tytuł, każdy musi dziś dołożyć swoją cegłę

Odszedł Florence od Koszarka, to ten "walnął mu tróję"

Freimanis po czasie zza łuku, ważne trafienie Łotysza

Florence jest w gazie, tańczy z defensywą Zastalu jak chce

David Brembly dziś Zastalowi raczej nie pomoże. Wyszedł na rozgrzewkę, ale jej nie dokończył. To pokłosie kontuzji stawu skokowego z meczu numer 4, który odbył się w poniedziałek

Williams z dystansu, Zastal przynajmniej na chwilę wrócił na prowadzenie, ale na linię wędruje Florence

Groselle dopiero w pierwszej akcji drugiej kwarty ma swoje pierwsze punkty

Kto będzie najskuteczniejszym graczem tego meczu?

Dzieje się w Ostrowie. Pytanie czy taka intensywność utrzyma się po obu stronach parkietu do samego końca meczu

Koniec tej szalonej kwarty, Stal jest +2! Rewelacyjna, ofensywna koszykówka!

Florence z kolejnym trafieniem z baaaardzo daleka

Teraz zza łuku Richard, który też jest faulowany! WOW!

Florence odpowiada trafieniem za trzy punkty z faulem Bowlina, ależ tam się dzieje. W tym Ostrowie, gdzie Zastal jest gospodarzem

Zastal za akcją "za pięć". Najpierw "trójka" Bowlina, a przy okazji Mokros faulował Berzinsa

Garbacz z wielką "trójką", a Stal jest plus cztery

Freimanis ponownie, już osiem punktów na koncie Łotysza!

Świetna asysta Florence'a, punkty Kella i teraz to Stal ponownie na jednopunktowym prowadzeniu

Są punkty Freimanisa, a to bez dwóch zdań kluczowy gracz dla Zastalu

Podwojony Groselle odgrywa do Williamsa i tak padają pierwsze punkty w tym meczu

Czy "Mazurek Dąbrowskiego" w ostrowskiej Arenie zabrzmiał właśnie po raz ostatni w tej serii? Przekonamy się za ok. 2 godziny

Żan Tabak szuka optymalnej piątki. Dziś od pierwszej minuty Łukasz Koszarek zamiast Skylera Bowlina, wraca też Rolands Freimanis zamiast Janisa Berzinsa

Stali brakuje już tylko jednej wygranej, Stal jest o krok ale... - Nie czuję, że jesteśmy blisko złota. Robota nie jest skończona. Nikt nie może pozwolić sobie na rozluźnienie, bo droga do mistrzostwa jest jeszcze daleka - mówi Igor Milicić. Więcej TUTAJ

Piąty mecz finałów poprowadzi trójka sędziowska: Marcin Kowalski, Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski. Komisarzem zawodów będzie Jarosław Czeropski

- Oczywiście jestem zmęczony, ale nie zatrzymam się i nie poddam. Nadal uważam, że jesteśmy w stanie to wygrać - mówi środkowy Zastalu Geoffrey Groselle. Całość TUTAJ

W rywalizacji do czterech zwycięstw Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski prowadzi z Enea Zastalem BC Zielona Góra 3:1. Nikt jeszcze nie zdołał w Energa Basket Liga wrócić odwrócić losów serii przy takim stanie...

Czy Arged BMSlam Stal zakończy finałową serię wygraną w meczu numer 5?