Mistrzowie Polski wygrali czwarty kolejny mecz w Basketball Champions League i nadal są w grze o awans do Top 16 tych rozgrywek

Zamojski wykorzystał dwa rzuty wolne! Stelmet Enea BC wygrał po wielkich i niepotrzebnych nerwach!

Fatalna strata i kolejna trójka gości!

Kelati bezbłędny, a Wilson dorzuca trójkę

Szybka i skuteczna akcja Wilsona, a za chwilę na linii Kelati

Dragicević ponownie na linii rzutów wolnych - tym razem trafił raz

22 sekundy do końca i piłka dla mistrzów Polski - wygrana jest naprawdę blisko

Przerwa dla gospodarzy

Murić zza łuku! Chyba jest po meczu! Kapitalnie akcje Stelmetu Enei BC rozgrywa Kelati

Nanterre pudłuje trójkę, piłka dla zielonogórzan!

Kelati do Dragicevicia! Ważne punkty mistrzów Polski

Ponownie tylko dwa oczka przewagi Stelmetu Enei BC

Przerwa dla gości

Dragicević wytrzymał próbę nerwów na linii rzutów wolnych

Skończyła się skuteczność z dystansu, kolejne pudło Geceviciusa, a goście będą mieli dwa rzuty wolne

Dragicević... tyłem! W końcu punkty dla mistrzów Polski i piąte przewinienie Koszarka

Kolejna akcja bez punktów Stelmetu Enei BC - tym razem z łatwej pozycji pomylił się Dragicević, a rywale coraz bliżej

Wilson jak w transie, już tylko +5, a zielonogórzanie pudłyją teraz na potęgę

Nanterre coraz bliżej po kolejnej skutecznej akcji Wilsona

Kolejna udana akcja ekipy z Francji i tylko 9 punktów więcej na po stronie zielonogórzan, który skończyły wpadać trójki

Niestety kolejna strata mistrzów Polski i rywal doszedł na 11 oczek

Doskonałe zagranie Hrycaniuka, który ograł po profesorsku swojego rywala pod koszem

Wsad AMinu równo z końcową syreną czasu akcji

Trójka Geceviciusa, dwójka Hernandeza i jest znowu bezpiecznie

Zacięła się gra mistrzów Polski w ataku i od razu widać to na tablicy wyników

Ostatnią ćwiartkę rywale rozpoczynają od serii 6:0! Trójkę trafił Tchouaffe, a akcję 2+ zaliczył Wilson

Stelmet Enea BC po trzech kwartach ma 16 punktów więcej od rywali - jest bardzo dobrze w hali CRS

Kolejna strata mistrzów Polski i łatwe punkty rywali

Znowu wkradły się straty - po pierwszej kwarcie była tylko jedna, teraz już 13

Hrycaniuk z półdystansu, rywale są rozbici

Dragicević dokłada swoje, też chce mieć swój udział w tym show

Dragicević pod kosz i kolejna rekordowa przewaga mistrzów Polski

Zamojski równo z syreną 24 sekund. Z 8 metrów. Od tablicy. Zielonogórzanom wpada dzisiaj wszystko z dystansu!

Niesamowite... kolejna próba zza łuku i kolejna udana (Gecevicius)

Koszarek z dystansu, ależ mistrzowie dzisiaj trafiają zza łuku!

Gecevicius zza łuku nieco uspokaja sytuację

Jest i trzecia... na szczęście gracze Nanterre grają nieskutecznie

Dwie straty z rzędu zielonogórzan - to zaczyna być problemem od połowy drugiej kwarty

Pierwsza akcja pod kosz i punkty Dragicevicia

Zaczynamy drugą połowę meczu. Oby przynajmniej tak samo udaną, jak tą pierwszą w wykonaniu mistrzów Polski

W przerwie zapraszamy do lektury materiału (tutaj) o Alejandro Hernandezie, czyli najnowszym nabytku Stelmetu Enea BC Zielona Góra

Narazie mniej widoczny jest będący ostatnio w wyśmienitej formie Vladimir Dragicević (4 punkty i 4 zbiórki),a le trudno się dziwić przy znakomitej skuteczności rzutów zza łuku - 8/11 w pierwszej połowie. Rywale na szczęście tylko 4/13 w tym elemencie

Koniec drugiej kwarty. Mogło być jeszcze lepiej, ale nie ma co narzekać - Stelmet Enea BC prowadzi 43:31!

Sędziowie jednak skorygowali rzut i zaliczyli go za 2 punkty

Koszarek z dystansu, niesamowita skuteczność mistrzów Polski!

Murić dobija swój niecelny rzut, ważne punkty Słoweńca

Niestety seria strat zielonogórzan i goście mogą zaraz wrócić do meczu na poważnie

Po czasie z półdystansu trafił Gecevicius

Dwie straty mistrzów Polski i rywale odrobili trochę strat

Koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra mają 8 na 9 zza linii 6,75!

Niesamowita seria - kolejny celny rzut z dystansu (Murić)

Gecevicius i kolejna trójka na koncie zielonogórzan. Rekordowe prowadzenie mistrzów Polski

Kolejna trójka, tym razem Murić! Stelmet ma 6na 7 zza linii 6,75

Shuler zza łuku, Kelati zza łuku!

Hrycaniuk dostrzeżony pod koszem i ekipa Urlepa skutecznie otwiera drugą ćwiartkę

Znakomity finisz kwarty i Stelmet Enea BC prowadzi po pierwszej kwarcie 23:19

Murić zza łuku, zielonogórzanie uciekają na sześć oczek!

Tym razem Kelati w roli asystującego, mistrzowie Polski notują run 8:0

Kelati zza łuku i Stelmet Enea BC znowu prowadzi!

Genialnie Koszarek obsłużył asystą Dragicevicia

Trzecia trójka na koncie gości - to bardzo ważna broń rywali. W pierwszym meczu zaaplikowali zielonogórzanom aż 17 celnuch rzutów zza łuku!

Dragicević łokciem poprzestawiał rywali pod koszem i już remis

Druga trójka na koncie Francuzów i Stelmet tracił już pięć oczek, ale szybka odpowiedź Matczaka

Na razie na parkiecie panuje Aminu - ma 6 punktów i asystę

Tym samym odpowiedział Schaffartzik

Trójka Zamojskiego i pierwsze prowadzenie Stelmetu Enei BC

Szybko odpowiada Marković skuteczną penetracją pod kosz

Wynik otworzył Aminu, który wykorzystał małe zamieszanie pod koszem

Zaczynamy!

W hali CRS trwa już rozgrzewaka, za chwilę prezentacja i rozpocznie się prawdziwa wojna o niezwykle istotny triumf Stelmetu Enea BC Zielona Góra

Aktualnie mistrzowie Polski znajdują się na 4. miejscu w swojej grupie, czyli ostatnim premiowanym awansem do kolejnego etapu rozgrywek Basketball Champions League

- To mecz "o być albo nie być" - przekonuje Łukasz Koszarek (więcej znajdziesz TUTAJ). Punktualnie o godzinie 18:30 w hali CRS koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra rozpoczną pojedynek z francuskim Nanterre 92 w ramach rozgrywek Basketball Champions League. Zapraszamy na relację z tego pojedynku.