Polski Cukier wykorzystał swoją szansę i wygrał ostatecznie różnicą aż 22 punktów w Zielonej Górze! Twarde Pierniki zdobyły w czwartej kwarcie 46 oczek!

Polski Cukier ma 2,5 sekundy na akcję - tyle pozostało do końca meczu

Czy sprawa brązowych medali jest już rozstrzygnięta?

Przerwa dla Dejana Mihevca

Kolejne przewinienie techniczne gracza Stelmetu - tym razem Borisa Savovicia

Cosey'a seria trwa

5 punktów z rzędu Cosey'a i już 40 Polskiego Cukru w tej kwarcie!

Koszarek najpierw ukarany przewinieniem zwykłym, a po chwili technicznym za gestykulacje w kierunku sędziów

Tym razem Koszarek w roli asystenta, a punkty zdobył Dragicević

Kapitan Koszarek się nie poddaje izdobył już 14 punktów w tej kwarcie

Koszarek zza łuku, ale Polski Cukier nadal daleko z przodu - już 106 punktów na koncie Twardych Pierników!

Torunianie punktują z dziecinną łatwością, wpada im wszystko

Koszarek vs Polski Cukier w czwartej kwarcie 9:26

Newbill za 3 punkty, kosmiczna gra Polskiego Cukru w ostatnich minutach

7 punktów Stelmetu Enea BC w tej kwarcie i wszystkie autorstwa Koszarka

Wszystko wychodzi teraz podopiecznym Mihevca - trójka Perki i kolejny rekord przewagi

Twarde Pierniki wskoczyły na zupełnie inny poziom i mają już +17!

Koszarek przełamał niemoc, ale natychmiast zza łuku trafił Gruszecki

Zupełnie posypała się gra zielonogórzan w ataku - kolejna strata, tym razem faul w ataku Savovicia

Przerwa dla Andrieja Urlepa

Savović nie wykorzystał żadnej próby i Polski Cukier ucieka, bo akcję 2+ dołożył Gruszecki

Twarde Pierniki zaliczyły serię 11:0. Przerwać ją ma szansę Savović z linii rzutów wolnych

Sulima mocno i Polski Cukier z rekordową przewagą

Czy zwycięzca tego meczu zdobędzie brązowy medal?

Doskonała końcówka Twardych Pierników i to goście w lepszych nastrojach wejdą w decydującą część meczu

Ponownie skuteczna akcja Cosey'a i Polski Cukier prowadzi po raz pierwszy w meczu

Jakby na przekór - zza łuku trafił Cosey

Skuteczność po obu stronach zdecydowanie zmalała - zawodnicy pudłują nawet z linii rzutów wolnych

Dwie skuteczne akcje Hernandeza i Stelmet ma cztery oczka przewagi

Wiśniewski z narożnika i trójka na koncie doświadczonego rzucającego

Nie ma znaczenia jaki podkoszowy Stelmetu jest na parkiecie - każdy punktuje

Hrycaniuk "z góry" i Stelmet macztery oczka więcej od torunian

Polski Cukier miał szansę objąć pierwsze prowadzenie, ale jej nie wykorzystali - po drugiej stronie z kolei następne punkty na koncie Dragicevicia

Cel w kontrze i kolejny remis na tablicy wyników

James Florence nie gra w tym pojedynku z powodu kontuzji łydki

Podkoszowi Stelmetu to prawdziwa kopalnia punktów w tym pojedynku

Newbill od kosza do kosza - dodatkowo z faulem i już remis

Przerwa dobiegła końca, wracamy do gry

Jaka koncepcja gry o brąz lepsza?

Po pierwszej połowie tego ofensywnego meczu Stelmet Enea BC prowadzi z Polskim Cukrem 53:50

Wiśniewski "od deseczki" i ponownie tylko -3 Polskiego Cukru

Cel bez dwóch zdań jest najlepszym i najbardziej aktywnym graczem Polskiego Cukru - już 17 oczek na jego koncie

Czy obie drużyny przekroczą "setkę"?

Cel skutecznie półhakiem i Twarde Pierniki ponownie bardzo blisko rywali

Faul niesportowy Dragicevicia - dał się nabrać na zwód Mbodja i spadając "łapał" środkowego Polskiego Cukru

Cosey do Mbodja nad kosz! Ależ to było efektowne

Faulowany przy rzucie za trzy punkty Zamojski wykorzystał wszystkie próby z linii

Naprawdę ładnie szukają się zielonogórzanie i punktują spod samego kosza

Na finiszu Dragicević do Muricia - ładna akcja całej drużyny Stelmetu

Zamojski zza łuku, tym samym odpowiedział Gruszecki

Kolejne przewinienie wymusił Cel i następne punkty z linii rzutów wolnych na koncie skrzydłowego Polskiego Cukru

Tym razem akcja 2+ Cela, zdecydowanie najlepszego gracza Twardych Pierników

Cel zmniejsza straty rzutem zza łuku

Z półdystansu trafił Dragicebić i zielonogórzanie znowu prowadzą dwucyfrowo

Matczak bardzo dobrze wszedł w mecz i już osiem punktów przy jego nazwisku

Koniec pierwszej kwarty - Stelmet Enea BC dwukrotnie uciekał, ale Twarde Pierniki czujnie odpowiadały. Ostatecznie gospodarze prowadzą 29:23

Szybka akcja Twardych Piernikow i trzy oczka na koncie Diduszki

Newbill długo kozłował, ale w końcu zdobył punkty po wjeździe pod kosz

Na trójkę Newbilla akcją 2+ odpowiedział Matczak

Savović daje swojej drużynie dwucyfrową przewagę

Gecevicius z ósmego metra i druga trójka Litwina

Kapitalnie Koszarek dogrywa do swoich "wysokich" - już pięć asyst na koncie tego gracza

Trójka na koncie Cela. Za chwilę jego przechwyt i punkty Wiśniewskiego z szybkiego ataku

Polski Cukier ponownie stanął w ataku, a rywale bezwzględnie wykorzystują swoje okazje na zdobywanie punktów