Wygrana BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski oznacza, że w finałowej serii Energa Basket Ligi jest remis 2:2. Przypominamy, że rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw, a kolejne spotkanie w sobotę we Włocławku. Początek o godzinie 12:30

Anwil nie zdołał już zrobić nic! BM Slam Stal wygrywa 69:67!

1,7 sekundy do końca meczu

Przerwa dla Emila Rajkovicia

Kozłowali, kozłowali i zabrakło im czasu! Stal już tego nie przegra! Sekunda do końca meczu

25 sekund przed końcem i kluczowe pytanie...

Przerwa dla Igora Milicicia

Stal z błędem 24 sekund. Anwil ma ich 25 na odwrócienie losów meczu

Teraz Almeida miał otwarty rzut zza łuku, ale też spudłował

Carter miał trójkę chyba na mecz, ale nie trafił z narożnika

Airington blisko kolejnego wsadum ale na wysokościach spotkał się z Carterem - dwa wolne dla gracz Anwilu

W odpowiedzi Carter i Stal ma +3

Almeida wymusił przewinienie Surmacza, ale spudłował oba rzuty wolne

Sobin po asyście Łączyńskiego, a Holt zgubił skuteczność w rzutach z gry

Holt z linii rzutów wolnych i 20 punktów na jego koncie

Czy "mistrzowie powrotów" znowu to zrobią?

Łączyński z kolejną trójką!

Zyskowski miał otwartą trójkę, ale nie trafił. Jest gorąco

Kolejny gracz otwiera konto - Łączyński również dokłada trójkę

Zyskowski w kontrz zza łuku - pierwsze punkty skrzydłowego Anwilu

Pięciu na parkiecie, walka o każdą piłkę - dzieje się w Ostrowie!

Sobin w końcu przełamał niemoc Anwilu, a Almeida dołożył punkty z kontry

Surmacz zza łuku! Stal ucieka i gra doskonale od straty Johnsona

Doskonale czuje się w tłoku Kostrzewski i kolejna rekordowa przewaga Stali

Kostrzewski w tłoku. O tablicę. BM Slam Stal trzyma przewagę

Sobin do Almeidy, a ten pofrunął wysoko!

Czy tym razem Stal "dowiezie" wygraną do końca?

Holt gra dzisiaj niesamowicie! Kolejna trójka na jego koncie, a BM Slam Stal ma 9 punktów przewagi po trzech kwartach!

Anwil ma ogromne problemy w ataku, z pomocą ponownie przychodzi kontra i wsad Almeidy po asyście Hosley'a

Teraz potężny łokieć Markovicia na twarzy Łączyńskiego, ale zawodnicy szybko przybili piątki, bo całe zajście w ferworze walki

Holt mocno zmotywowany - czwarta trójka w tym meczu i to z daleka

Kostrzewski w akcji 2+, a długo wydawało się, że jest w tej akcji Stali totalny chaos

Anwil od razu mocno na całym, ale tym razem Stal wybrnęła z sytuacji, a punkty po dobitce zdobył Łukasiak

Airington gra dzisiaj bardzo efektownie, teraz wykorzystał znakomitą asystę Hosley'a

Czy sędziowie podjęli słuszną decyzję ws. Johnsona?

Holt zza łuku, BM Slam Stal ucieka na rekordową przewagę

Nareszcie trochę koszykówki i genialny wsad Airingtona

Bardzo brzydki mecz się zrobił, gospodarze wyraźnie sfrustrowani po decyzji z Johnsonem

Dodajmy, że jest to jak najbardziej słuszna decyzja sędziów

Fatalne zachowanie Johnsona "nagrodzone" przez sędziów dyskwalifikacją! "Mały Generał" kończy swój udział w tym meczu!

Johnson potężnym sierpem "poczęstował" Almeidę, sędziowie analizują powtórkę na wideo - pachnie dyskwalifikacją

Airington za chwilę wykona trzy rzuty wolne, ale w tzw. między czasie doszło poważnego starcia Johnsona z Almeidą

Johnson w końcu zdecydował się na akcję, oddał rzut, ale Almeida zaliczył kapitalny blok

Stal miała 4 sekundy i wykorzystała je perfekcyjnie - łatwe punkty Łukasiaka

Skifić mocno chętnie ruszył na kosz i kolejne jego punkty

Almeida zza łuku równo z końcową syreną czasu akcji

Skifić po asyście Johnsona i BM Slam Stal ma rekordową przewagę

Druga połowa czas start

Aaron Johnson, który w meczu numer 3. był najskuteczniejszym graczem BM Slam Stali, dzisiaj nie oddał jeszcze nawet jednego rzutu

Czy Aaron Johnson powinien zostać na kolejny sezon w BM Slam Stali?

Airington miał trójkę na remis, ale po pierwszej połowie to BM Slam Stal prowadzi 37:34

Kostrzewski w kontrze bezbłędny

Nowakowski zza linii 6,75 - oddał mu Holt

W podkoszowej wojnie faulowany Łukasiak

Airington w kontrze i kolejny remis - ponownie szykują się emocje do ostatniej sekundy meczu

Tym razem Kostrzewski na linii, a BM Slam Stal wraca na prowadzenie

Wynik Stali ruszył z kolei Marković z linii rzutów wolnych

Łączyński do Sobina - klasyczna akcja Anwilu i dwa oczka na koncie Rottweilerów

Dużo czasu minęło, a wynik ani drgnął - dodatkowo kontuzji stawu skokowego doznał Łapeta

Duszno na sali w Ostrowie, piłka często przemyka zawodnikom między rękami

Kostrzewski, który dopiero w drugiej kwarcie pojawił się na parkiecie otworzył swoje konto punktowe

Chyliński przełamał się w meczu numer 3. i teraz idzie za ciosem - po raz drugi trafia zza łuku

Kto ma bardziej wartościowych zawodników zagranicznych?

Cios za cios, a wynik niemal cały czas wokół remisu - po pierwszej kwarcie to jednak Anwil lepszy o cztery oczka dzięki Hosley'owi

Tym razem trójka na koncie Chylińskiego

Hosley szybko odkupił winy trafiając zza łuku

Hosley podał do... Cartera, a ten sam na sam z koszem pofrunął bardzo efektownie

Carter w pojedynkę rozbił strefę Anwilu i zdobył punkty po penetracji

Almeida ma już 10 punktów i 8/8 z linii rzutów wolnych

Dobrze nam znany scenariusz - Almeida wędruje na linię rzutów wolnych

Almeida jest nie do zatrzymania - już 8 punktów na jego koncie

Holt z dystansu i Stal prowadzi po raz pierwszy

Aktywny Almeida ponownie na linii rzutów wolnych i kolejne dwa oczka na koncie jego i Anwilu

Holt "z góry" i remis na tablicy wyników

Majewski z półdystansu równo z syreną czasu akcji

Kolejna dobra akcja Almeidy i faulowany wykorzystuje dwa rzuty wolne

Almeida przeskoczył Skificia i popisał się skuteczną dobitką

Stratę Łączyńskiego na punkty zamienił Skifić po asyście Johnsona

Wojciechowski otwiera mecz trójką - Łukasiak, który rozpoczął w piątce bardzo mocno spóźniony

Sędziami dzisiejszego meczu są: Piotr Pastusiak, Marek Maliszewski oraz Michał Proc. Komisarzem technicznym Rryszard Łabędź

W sali SP 2 w Ostrowie Wielkopolskim trwa prezentacja, odegrany zostanie Mazurek Dąbrowskiego i za chwilę rozpoczną się wielkie koszykarskie emocje

Jarosław Zyskowski i Kamil Łączyński po stronie Anwilu i Aaron Johnson po stronie BM Slam Stali - kto tym razem będzie najskuteczniejszym graczem swoich ekip? Kandydatów jest całe mnóstwo...

W Ostrowie nadal nie potrafią odżałować porażki w trzecim meczu, kiedy to po trzech kwartach BM Slam Stal miała aż 13 punktów przewagi. Przypomnijmy Anwil wygrał wówczas 82:80 dzięki znakomitej serii 15:0 na starcie decydującej części

Czy BM Slam Stal zdoła doprowadzić do remisu 2:2 w serii?