• 14 : 24
  • 17 : 24
  • 34 : 18

Rywalem Arki Gdynia w sobotnim półfinale będzie MKS Dąbrowa Górnicza

Koniec! Kolejna niespodzianka w Suzuki Pucharze Polski - Arka Gdynia lepsza od Anwilu Włocławek!

Ginyard na linii rzutów wolnych kolejny raz bezbłędny

Przerwa dla Arki Gdynia

Strata Arki i kolejna "trójka" na koncie Anwilu - trafił Michalak

Łączyński z dystansu!

Strata Florence'a i łatwe punkty Broussarda - Anwil walczy do końca

Broussard od kosza do kosza

Łapeta nie wykorzystał dwóch rzutów wolnych, ale Anwil nie wykorzystał szansy na zmniejszenie dystansu

Łączyński z dystansu, ale Anwil traci aż 12 punktów na 91 sekund przed końcem

Przerwa dla Anwilu Włocławek

Niesamowity rzut Florence'a równo z końcową syreną - piłka prawie doleciała do sufitu Areny Ursynów

Piąte przewinienie Bartłomieja Wołoszyna - trzy rzuty wolne wykona Michał Michalak

Autostradę do kosza dostał Florence od defensywy Anwilu

Piąte przewinienie Deividasa Dulkysa

Arka krok po kroku, rzut wolny po rzucie wolnym, zbliża się do sukcesu

Tym razem przewinienie techniczne dla Przemysława Frasunkiewicza, który nie zgadzał się z decyzją sędziowską

Lichodiej zagrał pod kosz i efektownie zakończył "z góry"

Dulkys z dystansu! Arka dostała tlenu, a Łotysz ma już 20 punktów na swoim koncie

Zyskowski miał otwartą "trójkę" - ale nie trafił. Szewczyk rzut z dwutaktu - nie trafił. Stanie jednak na linii rzutów wolnych

Łączyński wypatrzył Lichodieja - Anwil jest już "tylko" -11

Tym razem przewinienie techniczne otrzymał Chase Simon, który mocno kontestował brak decyzji sędziów o faulu na nim

Jest gorąco - ponownie iskrzy na linii Szewczyk - Łapeta, ten drugi ukarany przewinieniem technicznym

Włączył się Lichodiej, Anwil nadal wierzy - zadanie jest trudne, ale nie niewykonalne

Anwil zaczął lepiej bronić, ale na kłopoty Dulkys

Szewczyk z dystansu po raz drugi!

Szewczyk z dystansu - czy Anwil jeszcze uwierzy?

20 punktów przewag Arki Gdynia przed decydującą kwartą - Arka jest bardzo bliska półfinału Suzuki Pucharu Polski

"Trójka" Garbacza, kolejna Florence'a - Arka z kolejnym rekordem przewagi

Pięć "oczek" Dulkysa i Arka ma już 20 punktów więcej od Anwilu

Zamiast pogoni Anwilu, jest ucieczka Arki - Florence jak w masło pod kosz

Kolejna kontra Arki, a Ginyard ma już na swoim koncie 20 "oczek"!

Niesamowitą pracę w defensywie na Almeidzie wykonuje Ginyard - dodatkowo ma też już 18 punktów

Kolejny celny rzut z dystansu Garbacza!

Garbacz również skutecznie z dystansu - Arka dobrze broni i nadaje niesamowite tempo

Almeida "trójką" wykończył kontrę Anwilu i to na pewno najlepszy sygnał do pogoni dla mistrzów Polski

Druga połowa czas start. Anwil wróci czy Arka nie da się jednak złapać? To kluczowe pytanie

Anwil w pierwszej połowie zanotował zaledwie 31 procent skuteczności rzutów z gry - nie wykorzystał żadnej z 9 prób z dystansu

Pierwsza połowa za nami - Arka wyraźnie lepsza, ma 13 punktów przewagi, ale Anwil w końcówce dał sobie nadzieje na powrót do gry

Po krótkim chaosie Anwil zdołał odrobić kilka "oczek"

Ginyard gra doskonale - 16 punktów na jego koncie, Arka narazie poza zasięgiem Anwilu

17 minut na swoje pierwsze punkty w meczu czekał Almeida

Florence z kolejną "trójką", Arka z kolejnym rekordem przewagi

Garbacz trzy z faulem! Arka narazie zdecydowanie lepiej wygląda na tle mistrzów Polski

Florencepo "pogaduszkach" z ławką Anwilu odpalił "trójkę"

Ginyard szaleje, ale trzecie przewinienie popełnił Dulkys i to jest duży problem dla trenera Frasunkiewicza

Łączyński "złapał" Florence'a na faul w ataku i doszło do solidnego spięcia na linii Florence - ławka Anwilu

Marković wziął sprawy w swoje ręce i wynik po stronie Anwilu w końcu drgnął

Anwil jeszcze bez punktów w drugiej kwarcie, a Arka ma już 10-cio punktową przewagę

Ginyard w kontrze z akcją 2+ - Arka ucieka

Dulkys czuje się świetnie - już 10 punktów na jego koncie po drugiej "trójce" w tym meczu

Łączyński nie trafił rzutu na remis równo z syreną - Arka po pierwszej kwarcie minimalnie lepsza

Po drugiej stronie akcją 2+ popisał się z kolei Ginyard

"Napompował" się pod koszem Marković, ale ostatecznie zdobył punkty doprowadzając do remisu

Florence skutecznie pod kosz, Arka prowadzi od pierwszej akcji tego meczu

Awaria tablicy wyników - krótka przerwa w grze

Wynik "stanął", ale na parkiecie dzieje się naprawdę dużo - to bez dwóch zdań będzie mecz walki

Po Dulkysie nie widać żadnych problemów zdrowotnych - biega, skacze i punktuje

Michalak z solidnym wejściem z ławki - duża intensywność i duża rotacja na parkiecie

Skuteczność spadła, ale tempo gry jest raczej wyścigowe

Arka rozpoczęła mocno: na dużej intensywności i skuteczności

Otwarcie Dulkysa doskonałe - teraz odpalił "trójkę" z dalekiego dystansu - po drugiej stronie nie do zatrzymania Sobin

W ekspresowym tempie pierwsze punkty w meczu zdobył Dulkys

Sędziami meczu są Piotr Pastusiak, Michał Proc oraz Marcin Koralewski, komisarzem Tomasz Konczewski

Arka w stolicy pojawiła się bez Josha Bostica i Filipa Dylewicza. Do gry wrócił natomiast Robert Upshaw

Kto będzie rywalem MKS-u Dąbrowa Górnicza w półfinale Suzuki Pucharu Polski? Ostatni z ćwierćfinałów rozpocznie się o godzinie 20:35. Anwil Włocławek czy Arka Gdynia? Każde rozstrzygnięcie jest możliwe, gdyż na turnieju w Warszawie niespodzianek nie brakuje