Nowy kontrakt podpisany. Patryk Kaczmarczyk na dłużej w KSW

Dający elektryzujące starcia numer sześć w rankingu najlepszych zawodników kategorii piórkowej, Patryk Kaczmarczyk, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Patryk Kaczmarczyk Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Patryk Kaczmarczyk
Patryk Kaczmarczyk rywalizuje w KSW od roku 2021. W tym czasie stoczył sześć pojedynków, z których cztery wygrał. Po efektownych bojach pokonał Michała Sobiecha, Michała Domina, Pascala Hintzena i Daniela Tarchilę.

Konfrontacje z udziałem Kaczmarczyka zawsze niosą ze sobą ogromną dawkę emocji. Reprezentant RKT Radom w KSW zdobył już bonus za najlepsze starcie i najlepszy nokaut wieczoru.

25-latek zadebiutował w zawodowym MMA w 2019 roku. Na swoim koncie ma dziesięć wygranych pojedynków. Kaczmarczyk sięgnął po tytuł mistrzowski organizacji Armia Fight Night. Został również nagrodzony prestiżową statuetką Heraklesa w kategorii "Odkrycie roku 2020". Zanim spróbował swoich sił w zawodowym MMA, przez ponad cztery lata bił się na arenach amatorskich. Zdobywał najwyższe wyróżnienia w Amatorskiej Lidze MMA, ale zbierał również doświadczenie walcząc amatorsko na profesjonalnych galach.

Już 11 listopada Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z utytułowanym Danielem Rutkowskim w jednej z głównych walk gali XTB KSW 88, która odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Czytaj także:
Rafał Haratyk w polskiej organizacji! Debiut na październikowym KSW 87
"Nie jest tajemnicą". Niepokojące słowa szefa KSW ws. Pudzianowskiego

ZOBACZ WIDEO: Łzy cisną się do oczu. Mateusz Gamrot szczerze o przygotowaniach do walki wieczoru gali UFC
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×