Problemy Szymona Marciniaka. Oto szczegóły

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Szymon Marciniak
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Szymon Marciniak
zdjęcie autora artykułu

Szymon Marciniak miał sędziować mecz Widzew Łódź - Lech Poznań. Nagle jednak doszło do zmiany arbitra. Wszystko przez problemy zdrowotne.

[tag=22047]

Szymon Marciniak[/tag] kilka miesięcy temu sędziował finał mistrzostw świata w Katarze. To jednak go nie zwalnia od pracy przy meczach PKO Ekstraklasy. W tym roku sędziował już w czterech spotkaniach naszej ligi.

W niedzielę 19 marca miał poprowadzić kolejne spotkanie. Marciniaka wyznaczono do meczu Widzew Łódź - Lech Poznań. Nagle jednak pojawiła się informacja, że doszło do zmiany sędziego, a wszystko przez problemy zdrowotne.

"Nieoczekiwana zmiana sędziego meczu Widzew-Lech. Szymon Marciniak ma kontuzję mięśnia i zastąpi go Damian Kos" - napisał na Twitterze Krzysztof Marciniak, dziennikarz Canal+ Sport.

W tej chwili nie wiadomo, na jak długo Marciniak wypadnie z sędziowania. Oby wyzdrowiał jak najszybciej, bo nadchodzą mecze w eliminacjach Euro 2024, a potem wróci rywalizacja w europejskich pucharach. Polak to jeden z najlepszych arbitrów i pewnie będzie wyznaczany do meczów z udziałem najlepszych drużyn.

Mecz Widzew Łódź - Lech Poznań już w niedzielę 19 marca o godzinie 17:30. Transmisja na żywo w Canal+ Sport.

Marciniak nie wytrzymał w meczu Ekstraklasy. "Jakieś minimum proszę" >> Wielka kontrowersja. Marciniak użył mocnych słów >>

ZOBACZ WIDEO: "To nie jest tak, że się mądrzę". Robert Lewandowski mówi o swojej roli w Barcelonie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty