Kadrowicz w formie. Dynamiczna akcja Matty'ego Casha [WIDEO]

Matty Cash pokazał się z dobrej strony przeciwko Brentford FC (1:1). Reprezentant Polski był autorem jednej z bramek dla Aston Villi.

Rafał Szymański
uderzenie Casha Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: uderzenie Casha
Gdyby wszystko poszło po jego myśli, Matty Cash miałby dwie asysty w dorobku po pierwszych 45 minutach. Na początku skuteczniejsi byli jednak piłkarze Brentford FC, który objęli dwubramkowe prowadzenie dzięki - na listę strzelców wpisali się Bryan Mbeumo i Joshua Dasilva.

"The Villans" przebudzili się przed zmianą stron. Ekipa prowadzona przez Unaia Emery'ego odpowiedziała trafieniami Ezriego Konsy i Moussy Diaby'ego. W końcówce pierwszej odsłony pokazał się kadrowicz.

Cash pojawił się w polu karnym Brentford FC i otrzymał dobre podanie od Johna McGinna. Rywale tylko się przyglądali, jak prawy obrońca sfinalizował całą akcję. Piłka była poza zasięgiem Marka Flekkena.

Wynik na 3:3 w 66. minucie ustalił Shandon Baptiste. Polak przebywał na placu gry do 71. minuty, potem trener Emery wpuścił na murawę Caluma Chambersa.

Defensor reprezentacji Polski zanotował pozytywny występ w okresie przygotowawczym do sezonu 2023/24. Po końcowym gwizdku Cash sprezentował koszulkę młodemu kibicowi i chętnie rozdawał autografy.

Aston Villa - Brentford FC 3:3 (3:2)
0:1 - Bryan Mbuemo 9'
0:2 - Joshua Dasilva 22'
1:2 - Ezri Konsa 27'
2:2 - Moussa Diaby 32'
3:2 - Matty Cash 37'
3:3 - Shandon Baptiste 66'

Źródło: Viaplay

Dużo emocji w Poznaniu, Lech na razie nieomylny!

Czy Cash utrzyma miejsce w składzie Aston Villi?