Fani Szymona Marciniaka będą zachwyceni. Tak wsparł WOŚP

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Szymon Marciniak
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Szymon Marciniak
zdjęcie autora artykułu

Szymon Marciniak zaangażował się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Ten, kto wygra specjalną aukcję, będzie mógł zjeść w towarzystwie arbitra kolację. Cena regularnie rośnie.

W tym artykule dowiesz się o:

Sędzia finału mundialu 2022 wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na oddziały pulmonologiczne. Szymon Marciniak uznawany jest za najlepszego piłkarskiego sędziego na świecie, co ma wpływ na obsadzanie go do prowadzenia najważniejszych spotkań.

Na InstaStories Marciniak zaprezentował relację, w której poinformował, że zaangażował się w pomoc WOŚP. Na aukcji znalazła się możliwość zjedzenia wykwintnej kolacji w towarzystwie arbitra. Cena w momencie publikacji to ponad 3 tysiące złotych.

"Zwycięzca tej aukcji będzie miał okazję nie tylko delektować się wyśmienitym jedzeniem, ale także poznać tajniki sędziowania na najważniejszych arenach piłkarskich. Szymon Marciniak podzieli się swoimi fascynującymi doświadczeniami, opowie o kuluarach najważniejszych wydarzeń sportowych i podzieli się ciekawostkami ze świata piłki nożnej" - czytamy w opisie aukcji.

Marciniak w ostatnich miesiącach prowadził nie tylko finał mundialu, ale także i finał Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata. Dwukrotnie był wybrany najlepszym arbitrem świata. Tytuł ten odebrał w latach 2022-2023.

Czytaj także: "Lewy" wskazał cel. "Jestem pewien" Gol w doliczonym czasie dał Superpuchar Włoch. Piotr Zieliński na bocznym torze

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jaki ojciec, taki syn. Niesamowity gol Cristiano Ronaldo juniora

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)