Gdzie obejrzeć mecz FC Barcelona - Real Sociedad? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/Siu Wu / Piłkarze Barcelony
PAP/EPA / PAP/EPA/Siu Wu / Piłkarze Barcelony

W 35. kolejce hiszpańskiej La Ligi FC Barcelona podejmie ekipę Realu Sociedad. Drużyna prowadzona przez Xaviego powalczy o przedłużenie szans na wicemistrzostwo Hiszpanii. Oglądaj na żywo, online na Eleven Sports w Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

4 maja fani FC Barcelony doświadczyli ogromnego rozczarowania. Właśnie tego dnia zespół "Dumy Katalonii" przegrał z Gironą 2:4 i tym samym mocno skomplikował swoją sytuację w kontekście walki o tytuł wicemistrza Hiszpanii.

Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że rywalizacja może zakończyć się klęską zespołu Xaviego. FC Barcelona szybko otworzyła wynik spotkania - już w trzeciej minucie trafił Andreas Christensen. Błyskawicznie zareagował Artem Dovbyk. W czwartej minucie było 1:1 i tym samym mecz rozpoczął się od nowa.

Tuż przed przerwą prowadzenie Barcelonie dał Robert Lewandowski. Polak nie zmarnował wymarzonej okazji na trafienie - bramkarza Girony pokonał precyzyjnym strzałem z rzutu karnego. Po pierwszej połowie było 2:1 dla Barcelony.

W drugiej partii "Duma Katalonii" nie zdobyła już ani jednego gola. Trafiali za to rywale - dwukrotnie Portu i raz Miguel Gutierrez. Tym samym zespół Xaviego musiał przełknąć gorycz porażki.

Po tym bolesnym niepowodzeniu FC Barcelona znajduje się na trzecim miejscu w tabeli La Ligi. Druga jest Girona, a różnica między tymi zespołami to tylko jeden punkt. Teoretycznie więc wciąż wszystko może się wydarzyć. Na ten moment jednak bliżej wicemistrzostwa kraju jest Girona.

FC Barcelona - Real Sociedad transmisja. Gdzie i kiedy oglądać mecz FC Barcelony?

Pojedynek FC Barcelona - Real Sociedad dojdzie do skutku w ramach 35. kolejki najwyższej hiszpańskiej klasy rozgrywkowej. Ten mecz zaplanowano na 13 maja 2024 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się natomiast o godzinie 21:00. W ciemno można zakładać, że emocji absolutnie nie zabraknie.

Oczywiście dostępna będzie transmisja online. Mecz będzie można śledzić na Eleven Sports 1 w Pilot WP (link sponsorowany). Bezpośredni przekaz z konfrontacji FC Barcelona - Real Sociedad wystartuje pięć minut przed początkiem meczu, a więc o 20:55. Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić to starcie. Pilot WP pozwoli na obejrzenie meczu z poziomu takich urządzeń jak m.in. komputery, telewizory, smartfony i tablety. Każdy powinien znaleźć zatem coś dla siebie.

Link sponsorowany

Faworytem spotkania zaplanowanego na poniedziałkowy wieczór jest oczywiście FC Barcelona. Każdy inny wynik niż pewny triumf zespołu Roberta Lewandowskiego będzie trzeba uznać za dużą niespodziankę.

Warto jeszcze przeanalizować sytuację w ligowej tabeli. FC Barcelona do tej pory uzyskała 73 punkty i zajmuje trzecie miejsce. "Duma Katalonii" ma w dorobku 22 wygrane mecze, siedem remisów i pięć porażek.

Real Sociedad z kolei jest szóstą siłą rozgrywek na najwyższym hiszpańskim szczeblu rozgrywkowym. Ten zespół ma na koncie 54 "oczka". W dotychczasowych spotkaniach uzyskał 14 triumfów, 12 remisów oraz osiem porażek. Generalnie sprawował się całkiem nieźle.

Czytaj także: > Tym skrzydłowym interesuje się Barcelona. Działacz uchylił rąbka tajemnicy > Niepewna przyszłość Roberta Lewandowskiego? Zaskakujący zapis w umowie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty