Zabójcze końcówki Realu Madryt! Blisko 30 procent goli w ostatnich minutach

Królewscy nie spisują się najlepiej w tym sezonie, co nie zmienia faktu, że przeciwko ekipie Carlo Ancelottiego zawsze trzeba grać do ostatniego gwizdka.

W tym artykule dowiesz się o:

W ośmiu meczach Primera Division i dwóch Ligi Mistrzów piłkarze Realu Madryt zdobyli 27 goli. W tym aż 8 z nich padło już po 81. minucie gry. Co ciekawe, w doliczonym czasie gry Królewscy trafiali do siatki aż 5-krotnie.

Gdyby nie bramki w samej końcówce, wicemistrzowie Hiszpanii w ligowych rozgrywkach mieliby o siedem oczek mniej aniżeli posiadają obecnie. W pierwszym meczu sezonu Isco w 86. minucie strzelił gola na 2:1 w starciu z Betisem Sewilla. Przeciwko Elche CF po kontrowersyjnym karnym Cristiano Ronaldo wyprowadził na taki sam rezultat swoją ekipę w 96. minucie. Z kolei przeciwko Levante UD najpierw Alvaro Morata w 90. minucie, a następnie CR7 w 94. minucie odwrócili losy meczu z 1:2 na 3:2.