Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asystenci T-ME: Czołówka wciąż śpi

Nie doszło do zmian w czołówce klasyfikacji asystentów T-Mobile Ekstraklasy. Prowadzący Takafumi Akahoshi (Pogoń) znowu skończył mecz bez asysty, do tego plac gry opuścił z kontuzją.
Michał Piegza
Michał Piegza

Asysty w 26. kolejce: Wiśniewski, Makuszewski (Lechia), Kownacki (Lech), Sokołowski (Podbeskidzie), Broź, Żyro (Legia), Stilić (Wisła), Rafał Murawski (Pogoń), Pandża (Górnik), Machaj 2 (Śląsk), Rymaniak, Kwiek (Zagłębie), Kędziora, Hanzel (Piast).

Klasyfikacja asystentów T-Mobile Ekstraklasy po 25. kolejce:

11 - Akahoshi (Pogoń)

9 - Brzyski (Legia)

8 - Garguła (Wisła), Golański (Korona), Hamalaainen (Lech)

7 - Paweł Brożek (Wisła), Lovrencsics (Lech), Ojamaa (Legia), Olkowski (Górnik), Quintana (Jagiellonia)

6 - Batrović (Widzew), Douglas (Lech), Kwiek (Zagłębie), Nakoulma (Górnik), Piech (Zagłębie), Podgórski (Piast), Robak (Pogoń), Starzyński (Ruch), Wiśniewski (Lechia), Wójcicki (Zawisza), Zachara (Górnik), Żyro (Legia)

5 - Kaczmarek (Widzew), Masłowski (Zawisza), Petasz (Zawisza), Sokołowski (Podbeskidzie)

4 - Boguski (Wisła), Danielewicz (Cracovia), Dziwniel (Ruch), Grzelczak (Lechia), Janota (Korona), Kosznik (Górnik), Lewczuk (Zawisza), D. Nowak (Cracovia), Pazdan (Jagiellonia), Smektała (Ruch)

3 - Burliga (Wisła), Deja (Podbeskidzie), Deleu (Lechia), Dudu (Śląsk), Frankowski (Lechia), Hołota (Śląsk), Kownacki (Lech), Marciniak (Cracovia), Matsui (Lechia), Ntibazonkiza (Cracovia), Patejuk (Śląsk), Sz. Pawłowski (Lech), Piątkowski (Jagiellonia), Pilipczuk (Korona), Plizga (Jagiellonia), Sobota (Śląsk), Tchami (Pogoń), Teodorczyk (Lech)

2 - Abwo (Zagłębie), Bartlewski (Podbeskidzie), Broź (Legia), Bruno (Widzew), Budziński (Cracovia), Cetnarski (Śląsk), Cicman (Piast), Dzalamidze (Jagiellonia), Furman (Legia), Gancarczyk (Górnik), Górkiewicz (Podbeskidzie), Guerrier (Wisła), Jagiełło (Podbeskidzie), Jankowski (Ruch), Jodłowiec (Legia), Kita (Cracovia), Kucharczyk (Legia), W. Lisowski (Pogoń), Machaj (Śląsk), Mikita (Legia), Mila (Śląsk), Rafał Murawski (Pogoń, Lech - 1), Murayama (Pogoń), Oualembo (Lechia), Paixao (Śląsk), Pietrowski (Lechia), Popchadze (Jagiellonia), Radović (Legia), Rybicki (Widzew), Rymaniak (Zagłębie), Stilić (Wisła), Straus (Jagiellonia), Sultes (Ruch), Sylwestrzak (Korona), Tuszyński (Lechia), Wawrzyniak (Legia), Wilczek (Piast), Wołąkiewicz (Lech), Ziajka (Zawisza), Zieńczuk (Ruch).

1 - Astiz (Legia), Augusto (Legia), Azikiewicz (Zagłębie), Balaj (Jagiellonia), J. Bąk (Pogoń), Bieniuk (Lechia), Boljević (Cracovia), Paweł Brożek (Wisła), Carlos (Zawisza), Chałas (Pogoń), Cotra (Zagłębie), M. Chrapek (Wisła), Curto (Zagłębie), D. Dąbrowski (Cracovia), M. Dąbrowski (Pogoń), Docekal (Piast), Drygas (Zawisza), Dudek (Zawisza), Dwaliszwili (Legia), Frączczak (Pogoń), Gajos (Jagiellonia), Geworgian (Zawisza), Głowacki (Wisła), Gołębiewski (Korona), Grodzicki (Śląsk), Guldan (Zagłębie), Hajrapetjan (Widzew), Hanzel (Piast), Henriquez (Lech), Iwan (Górnik), Izvolt (Piast), Janicki (Lechia), Janoszka (Ruch), Jeż (Zagłębie), Jovanović (Korona), Jurado (Piast), Kaźmierczak (Śląsk), T. Kędziora (Lech), W. Kędzioera (Piast), Kiełb (Korona), Kołodziej (Podbeskidzie), Korzym (Korona), Kosanović (Cracovia), Kowalski (Ruch), Król (Piast), Kupisz (Jagiellonia), Kuświk (Ruch), Kwiatkowski (Ruch), Lewandowski (Pogoń), Linetty (Lech), T. Lisowski (Korona), Ława (Pogoń), P. Malinowski (Podbeskidzie), Makuszewski (Lechia), M. Małkowski (Górnik), Martinez (Piast), Melunović (Widzew), Mosznikow (Górnik), Mroziński (Widzew), Radosław Murawski (Piast), Norambuena (Jagiellonia), Ouedraogo (Pogoń), Oziębała (Górnik), Paixao (Śląsk), Pandża (Górnik), Papadopulos (Zagłębie), Pawela (Podbeskidzie), B. Pawłowski (Widzew), J. Pawłowski (Jagiellonia), Pazio (Lechia), Piątek (Zagłębie), Pietrasiak (Podbeskidzie), Pietruszka (Pogoń), Pinto (Legia), Plaku (Śląsk), Przybylski (Górnik), Rogalski (Pogoń), Rudol (Pogoń), Saganowski (Legia), Sarki (Wisła), Skrzyński (Zawisza), R. Sobolewski (Górnik), Socha (Śląsk), Stano (Korona), Stevanović (Śląsk), Surma (Ruch), Ślusarski (Lech), Trałka (Lech), Trojanowski (Korona), Ukah (Jagiellonia), Włodyka (Ruch), Wodecki (Podbeskidzie), Woźniak (Zagłębie), Vasconcelos (Zawisza), E. Visnakovs (Widzew), Zbozień (Piast), Zieliński (Śląsk), Zyska (Lechia).

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Gole i asysty w poszczególnych kolejkach:

Kolejka Gole Asysty
1. 20 15
2. 26 20
3. 17 13
4. 20 16
5. 23 20
6. 15 14
7. 28 24
8. 18 14
9. 23 19
10. 19 13
11. 19 15
12. 36 31
13. 16 14
14. 27 22
15. 19 14
16. 24 19
17. 22 21
18. 19 16
19. 31 24
20. 13 12
21. 19 18
22. 17 14
23. 29 20
24. 15 11
25. 13 7
26. 20 15
Łącznie 525 422
Pokaż całą tabelę

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×