Real Madryt - FC Barcelona: oceny SportoweFakty.pl

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Napastnicy:

Real Madryt:

Cristiano Ronaldo - 7,5 - Nie był głównym aktorem widowiska, ale zagrożenie jak zwykle stwarzał. Dobrze zachował się przy bramkowej kontrze.

Karim Benzema - 8,5 - Bardzo udany występ Francuza. Często uciekał rywalom, szukał wolnych przestrzeni i zdobył gola. Byłoby wyżej, gdyby nie zmarnowana "setka".

Suarez jużw 4. minucie zaliczył asystę, później było już gorzej. Suarez jużw 4. minucie zaliczył asystę, później było już gorzej.

FC Barcelona:

Luis Suarez - 5,5 - Czteromiesięczna absencja robi swoje. Zaliczył asystę, kilka razy chciał "zaczarować", ale jeszcze nie wszystko mu się udaje.

Lionel Messi - 5 - Lider drużyny po pół godzinie był już zupełnie niewidoczny. Nie radził sobie ani w głębi pola ani w dogodnej sytuacji - powinien podwyższyć na 2:0, a mecz mógłby się wtedy inaczej ułożyć.

Neymar - 6 - Bramka dodała mu trochę "skrzydełek", ale tak jak reszcie - na pół godziny.

Pedro Rodriguez - 4,5 - Wszedł na boisko - tyle można powiedzieć o jego występie.