Napięcie rośnie! Za chwilę zaczynamy mecz ze Szkocją!

Koniecznie pozostańcie z nami, zapraszamy do śledzenia relacji meczowej!
Skomentuj 0
Skomentuj 1
  • - Fatty Arbuckle Zgłoś komentarz
    dziadostwo - wyciaganie numeru telefonu do spamu albo ukrytych oplat. NIE POLECAM!
    Nie ma jeszcze ani jednej grupy, w której zapadłyby wszystkie rozstrzygnięcia. Rywalizacja zapowiada się zatem ekscytująco!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
  • Cóż, nie mają racji ;)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pytanie zasadnicze na dzisiejszy wieczór: jaki wynik typujecie? Będzie zwycięstwo? Awansujemy już po meczu ze Szkocją?
    Skomentuj 2
    Koniec meczu Gruzja - Gibraltar. Gospodarze wygrali 4:0.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    - To będzie wojna - mówi przed meczem ze Szkocją Maciej Żurawski.
    Skomentuj 0
    Gruzja prowadzi z Gibraltarem już 4:0. W 87. minucie gola zdobył Walerij Kazaiszwili.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Znamy skład Polaków! Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Kamil Glik, Maciej Rybus, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki, Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski. Zaskoczeni?
    Skomentuj 0
    Dotarli!
    Skomentuj 0
    Gordon Strachan to niezwykle barwna postać. Koniecznie musicie się o tym przekonać!
    Skomentuj 2
    • Cetung Zgłoś komentarz
      a to Rasiak już nie gra ??
      • Speed58 Zgłoś komentarz
        Ludzie!!! Co się dzieje...nic innego o tym nie słychać,tylko "Lewandowski i Lewandowski"...z tego wynika,że ten mecz rozgrywa tylko on? Nie świrujcie,bo to śmieszne,a już będzie całkiem
        Czytaj całość
        klapa,jak Lewy nie strzeli,a Szkoci nam dokopią ze dwa gole na dzień dobry. Po co taka napinka i to zewsząd. Nie twierdzę,że Lewy to zwyczajny zawodnik,bo ma wielki talent,ale on ten talent ma zgrany ze swoją ekipą w Bayern'ie. Występy w naszej reprezentacji już takie błyskotliwe nie są. Oczywiście kibicuję naszym,ale nie pałam huraoptymizmem...wszystko możliwe...Pozdrawiam ogólnie :)
        Gramy na wyjeździe, ale wsparcia dla naszych piłkarzy nie zabraknie na pewno!
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Dziennikarze też nie mają lekko. Taki los czeka jednego z naszych ;)
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Niemal 50 lat temu zwycięskiego gola w meczu ze Szkocją strzelił Jerzy Sadek. Jak będzie dziś?
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Tuż przed przerwą Mate Vatsadze trafił do siatki po raz drugi i Gruzja prowadzi z Gibraltarem 3:0.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Już 2:0 dla Gruzji w starciu z Gibraltarem. W 35. minucie do siatki z rzutu karnego trafił Tornike Okriaszwili.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Od 30. minuty Gruzja prowadzi z Gibraltarem 1:0 po golu Mate Vatsadze.
        Skomentuj 0
        Wyspy Brytyjskie nie są szczęśliwe dla Polaków. Głównie wracaliśmy z nich na tarczy.
        Skomentuj 1
        • Jan Pakowski Zgłoś komentarz
          A z Niemcami wygraliśmy w latach 70-tych. Do tego roku. I co?... :)))
          W Lublinie reprezentacja Polski U-21 mierzy się w towarzyskim meczu z Izraelem. Prowadzimy 3:1! Relacja LIVE TUTAJ.
          Skomentuj 0
          W Warszawie Szkoci zremisowali z Biało-Czerwonymi 2:2 i... uważają, że teraz nie jesteśmy ani trochę lepsi.
          Skomentuj 0
          Robert Lewandowski w Bayernie strzelał ostatnio jak na zawołanie. Andrzej Zamilski nie wierzy jednak, że ten bajeczny bilans może zostać podtrzymany również w reprezentacji. Dlaczego?
          Skomentuj 0
          Od godz. 18.00 trwa spotkanie Gruzja - Gibraltar. Na razie bez goli. Wynik tego meczu nie ma już żadnego wpływu na walkę o awans w "polskiej" grupie.
          Skomentuj 0
          Nasi dziennikarze Michał Kołodziejczyk i Jacek Stańczyk analizowali mecz Szkocja - Polska! Co przewidują?
          Skomentuj 0
          Czują respekt!
          Skomentuj 0
          Do zapewnienia sobie awansu potrzebujemy nie tylko zwycięstwa ze Szkocją!
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Czego należy spodziewać się po rywalach?
          Skomentuj 0
          Tak wyglądała okładka jednej ze szkockich gazet. Co na to "Lewy"? :)
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Co o dzisiejszym spotkaniu pisze szkocka prasa? Dokładnie to sprawdziliśmy!
          Skomentuj 0
          W Szkocji są nasi dziennikarze, którzy na bieżąco przekazują informacje z Glasgow. Jakie nastroje panują na miejscu?