Legia Warszawa
60' Tomas Pekhart 63' Radosław Cierzniak
Jagiellonia Białystok
19' Jakov Puljić 28' Jesus Imaz 32' Juan Camara 85' Szymon Sobczak
1:2

Koniec. Jagiellonia pokonała Legię w Warszawie 2:1!

To już tylko 90 sekund do końca. Legia nie potrafi wejść z piłką w pole karne.

Jagiellonia kradnie sekundy, kibice są wściekli, a czasu do końca coraz mniej.

Do dośrodkowania doszedł Antolić, ale głową uderzył wysoko ponad poprzeczką.

Sporo chaosu w atakach Legii. Nerwowo grają gospodarze, nerwowo grają goście.

Coś w tym jest.

Sędzia doliczył 8 minut.

Rosołek uderzał z siedmiu metrów, Steinbors instynktownie zdołał odbić piłkę!

Mladenović dogrywał z rogu, Kante uderzył głową ponad poprzeczką.

Legia cały czas na połowie Jagiellonii, goście momentami bronią się bardzo szczęśliwie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Sobczak.

Kolejne zamieszanie na przedpolu Steinborsa. Do piłki dopadł Karbownik, ale zamiast uderzać chciał z futbolówką wjechać do bramki.

Piłka wycofana do Stolarskiego, ten uderzył mocno, ale kilka metrów ponad poprzeczką.

Jakov Puljić nie da rady kontynuować meczu. Napastnik rozbił głowę, a teraz opuściły go siły, co spotęgował uraz.

Z rogu dogrywał Antolić, Kante głową ponad bramką.

Uderzał Kante, piłka odbiła się od obrońcy, ale spadła na bramkę.

Przed momentem groźnie było pod bramką Jagiellonii. Steinbors zdołał wypiąstkować piłkę.

Kolejny zawodnik Jagi leży na murawie, a sędzia Frankowski pokazał wszystkim, że z wakacji przywiózł sobie zegarek ze stoperem i melodyjkami.

Jagiellonii zwalniając grę udało się wybić rywala z rytmu. Goście w końcu dłużej przy piłce.

Bodvarsson już w stał, cuda w Warszawie. A przed momentem nie potrafił się ruszyć.

I znowu przerwa w grze. Na murawie leży Bodvar Bodvarsson.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale gola nie ma. Sporo szczęścia mieli goście, którzy zablokowali kilka uderzeń.

Z ławki rezerwowych wyrzucony został kierownik Legii Warszawa.

Uraz twarzy Slisza wygląda poważnie. Zawodnik Legii opuścił boisko.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Radosław Cierzniak.

Ukarany został Aleksandar Vuković.

Zderzyło się dwóch zawodników, pojawiła się krew. Przerwa w grze.

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Bartosz Kapustka. Strzał Luquinhasa sprzed pola karnego do boku sparował bramkarz. Piłkę przejął Kapustka i dośrodkował wprost na głowę Pekharta, który trafił do siatki z pięciu metrów. 1:2!

Lepszy fragment w wykonaniu Legii. Warszawski zespół zdecydowanie zaatakował.

Po rogu piłka spadła pod nogi Jędrzejczyka, ten jednak został zablokowany.

Z pola karnego uderzał Kapustka, Steinbors zdołał zbić piłkę na rzut rożny.

A teraz na spalonym Imaz. Szuka swojej okazji na zamknięcie meczu Jagiellonia.

W dobrej sytuacji Puljić w Boruca, wcześniej jednak był spalony.

Do uderzenia doszedł Pekhart, strzał głową pewnie obronił Steinbors.

Problemy ma Olszewski, obrońca Jagiellonii potrzebuje konsultacji z klubowym znachorem.

Legia w ataku, Jagiellonia jak na razie dobrze się broni. Goście ustawieni na własnej połowie.

Kante sam na sam z bramkarzem, ale górą Steinbors, poprawka Jędrzejczyka z siedmiu metrów poszybowała ponad bramką!

Wracamy do gry!

Przerwa. Jagiellonia prowadzi w Warszawie 2:0.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Pekhart mocno uderzył z dystansu, ale kilka pięter ponad poprzeczką.

Martin Pospisil z rogu do Prikryla, ten jednak uderzając z ok. 15 metrów przestrzelił.

Legia ma problemy ze sprawnym przedostaniem się pod pole karne Jagiellonii. Dobrze prezentują się goście.

Jagiellonia wysoko atakuje Legię, co znacznie utrudnia gospodarzom konstruowanie akcji.

Mateusz Hołownia uderzył z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego. Piłka minęła bramkarza, ale zatrzymała się na poprzeczce!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Camara.

Legia w małym szoku. Mistrzowie Polski widzą w oczach... Omonię.

Nerwowo na murawie. Jędrzejczyk przestaje panować nad emocjami. Uspokaja go sędzia Frankowski.

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Martin Pospisil. To się porobiło! Kontra Jagiellonii. Zagranie do Imaza, ten uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam uderzeniem ponad Borucem trafił do siatki na 0:2!

Zagranie w pole karne Jagiellonii, ale tam pewnie interweniowali obrońcy.

Nic nie potrafi zdziałać Legia. Gospodarze dobrze weszli w mecz, ale z każdą minutą wszystko wygląda coraz gorzej.

Po stracie gola Legia nie potrafi odpowiedzieć Jagiellonii. Goście po zdobyciu bramki poczuli się jeszcze pewniej.

Gol! Strzelił Jakov Puljić. Asystował mu Tomas Prikryl. Trzy podania wystarczyły, aby rozmontować defensywę Legii! Zagranie z własnej połowy do Prikryla, ten wygrał walkę z Rochą i dograł do Puljicia. Chorwat z bliska wbił piłkę do siatki. 0:1!

Legia stara się dyktować warunki gry, rywale nie zamierzają jednak czekać na to, co zrobią mistrzowie Polski.

Kolejne dobre dogranie w pole karne Jagiellonii, ale wrzutkę Stolarskiego zdołał strącić Runje.

Ruszył z piłką Juan Camara, ale efektem akcji jedynie rzut rożny dla Jagiellonii.

Dośrodkowanie, Kapustka padł w polu karnym, sędzia nakazał kontynuować grę.

Ofensywnie stara się grać Jagiellonia. Przed momentem było groźnie pod bramką Boruca, który złapał piłkę.

Pierwsza akcja Jagiellonii, dogranie do Puljicia, ale ten uderzył ponad bramką.

- Co jest! - krzyczy do sędziego Stolarski, którego po prawej stronie przewrócił rywal.

Stolarski dośrodkował, Pekhart głową do bramki. Jednak sędzia wskazał spalonego. Wciąż 0:0!

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

Kto wygra mecz?

Trzeci sobotni mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy. Legia Warszawa podejmuje Jagiellonię Białystok.