Będziesz przecierał oczy ze zdumienia. Zobacz, co się stało w tej akcji

Okazuje się, że w piłce ręcznej walczyć o tytuł mistrza Polski można na różne sposoby. Jeden z zawodników postanowił się... rozebrać, za co ukarany został rywal. Do takich kuriozalnych scen doszło na polskich boiskach.

Krzysztof Kaczmarczyk
Kuriozalna sytuacja z meczu MP juniorów Twitter / Kuriozalna sytuacja z meczu MP juniorów
W półfinale mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej rozgrywanych w Kielcach spotkały się ze sobą drużyny KS Vive Kielce i MTS Kwidzyn.

Na trybunach zasiadło blisko 800 fanów czekających na sportowe emocje i niezapomniane wrażenia. Nikt nie spodziewał się jednak tego, co wydarzyło się w końcówce drugiej połowy.

"Mistrzostwa Polski Juniorów. Proszę zwrócić uwagę na koło" - napisał na platformie X Damian Wysocki, dziennikarz portalu wKielcach.info. Do swojego wpisu dodał nagranie (zobaczysz je na końcu materiału).

Co na nim widać? Podczas ofensywnej akcji drużyny z Kwidzyna, jeden z zawodników tej drużyny, zupełnie nieatakowany przez przeciwnika, zaczął... ściągać swoją koszulkę! Była to czysta "symulka", na którą dał nabrać się jeden z arbitrów.

Efekt? Dwie minuty kary dla obrońcy KS Vive i jego potężna konsternacja. Ten bowiem nie wykonał nawet ruchu w kierunku swojego rywala.

Fatalna pomyłka sędziów mogła mieć decydujące znaczenie dla losów półfinału. Na trzy minuty przed końcem kielczanie prowadzili bowiem tylko 28:26. Ostatecznie udało im się jednak utrzymać przewagę i awansować do finału. Tam z kolei musieli uznać wyższość drużyny Port Service I Wybrzeże Gdańsk.

Więcej o młodzieżowych mistrzostwach Polski przeczytasz tutaj -->> Wybrzeże ze złotem w mistrzostwach Polski juniorów