Manolo Cadenas komplementuje grę Azotów: Od początku sezonu grają fantastycznie

- Był to znakomity mecz jak na dwie czołowe drużyny Superligi - powiedział po spotkaniu z KS Azotami Puławy szkoleniowiec Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas. Hiszpan docenił postawę rywali, którzy w sobotę poważnie zagrozili jego drużynie.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

Weekendowy triumf nad puławskim zespołem nie przyszedł podopiecznym Manolo Cadenasa łatwo. Do 51. minuty Orlen Wisła przegrywała jeszcze różnicą czterech goli (29:33), ale kapitalny finisz i sześć bramek zdobytych pod rząd zapewniły Nafciarzom trzecie zwycięstwo w sezonie zasadniczym PGNiG Superligi.

- Obie drużyny zasłużyły dzisiaj na zwycięstwo, ale na naszej wygranej zaważyła dobra postawa Rodrigo (Corralesa) w ostatnich minutach spotkania, a także kara dwóch minut dla Nikoli Prce - stwierdził na pomeczowej konferencji hiszpański trener Wisły.

Cadenas komplementował też swoich sobotnich rywali. - Gratuluję trenerowi Azotów, bowiem jego drużyna prezentuje się w tym sezonie znacznie lepiej niż w poprzednim. Od początku sezonu grają fantastycznie, a dzisiaj tylko potwierdziły swoją dyspozycję. Myślę, że będą walczyły o najwyższe lokaty w lidze - dodał.

Nafciarze po trzech kolejkach są jedyną drużyną, która w w obecnym sezonie nie straciła jeszcze choćby punktu. Obok Wisły niepokonane pozostają Vive Tauron Kielce oraz Pogoń Szczecin, ale obie te drużyny zgubiły już po jednym oczku.

Źródło: sprwislaplock.pl