Fijałek i Prudel walczą o finał mistrzostw Europy NA ŻYWO

Relację prowadzi : autor:
Szymon Łożyński

21:17 reprezentanci Rosji wygrywają pierwszego seta i są bliżej finału mistrzostw Europy w szwajcarskim Biel!

Skomentuj 0

Fijałek i Prudel zagrają tylko o brązowy medal. Polacy przegrali 0:2 w półfinałowym starciu z Rosjanami Konstantinem Semenowem i Wiaczesławem Krasilnikowem.

Skomentuj 0

Krasilnikow kończy atak i przy stanie 20:16 Rosjanie mają pierwszą piłkę meczową.

Skomentuj 0

Po tej przerwie znów wiatr w żagle złapali Rosjanie. Mariusz Prudel nie trafił technicznym atakiem w boisko i rywale prowadzą już 18:15.

Skomentuj 0

Po przerwie technicznej w ataku lepiej zaczęli prezentować się Polacy. Przede wszystkim Biało-Czerwoni nie zwalniają gry w ataku i wykorzystują kontry. Przy ich prowadzeniu 13:12 o czas poprosili Rosjanie.

Skomentuj 0

Rosjanie prowadzili już 8:6, ale dwie udane akcje (atak i as serwisowy) Prudla spowodowały, że na tablicy świetlnej znów pojawił się wynik remisowy (8:8).

Skomentuj 0
  • Fijałek i Prudel zdecydowanie wzmocnili swoją zagrywkę. Po kolejnym trudnym serwisie Fijałka, Biało-Czerwoni wyszli na minimalne prowadzenie (6:5).

Skomentuj 0

Dzięki dobrej zagrywce Fijałka nasi reprezentanci szybko doprowadzili jednak do wyrównania (3:3).

Skomentuj 0

Rosjanie uskrzydleni triumfem w inauguracyjnej partii drugą także rozpoczęli z wysokiego C. Po czterech akcjach prowadzą bowiem 3:1.

Skomentuj 0

Polacy po czasie zdobyli dwa punkty, ale przejście Rosjanom zapewnił atakiem pod końcową linię boiska Wiaczesław Krasilnikow.

Skomentuj 0

Po efektywnym i efektowym bloku Konstantina Semenowa Polacy poprosili o czas (14:18).

Skomentuj 0

Rosjanie wyraźnie rozpędzili się. Kolejny niewykorystany atak przez Polaków zamieniają na skuteczną kontrę i mają już trzy punkty przewagi (17:14).

Skomentuj 0

Słabszy moment w grze Biało-Czerwonych! Trzy kolejne kontry wykorzystali Rosjanie, którzy przy zmianie stron mieli już dwa oczka w zapasie (15:13).

Skomentuj 0

Mariusz Prudel skutecznie atakuje po bloku rywali. Polacy prowadzą 13:12.

Skomentuj 0

Grzegorz Fijałek atakuje z drugiej piłki i Polacy prowadzą 12:11.

Skomentuj 0

Na pierwszej przerwie technicznej premierowego seta więcej powodów do zadowolenia mieli Polacy, którzy prowadzili 11:10.