Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Czwartek w europejskich pucharach: PGE Skra Bełchatów w półfinale Pucharu CEV

Czwartek był kolejnym dobrym dniem dla polskiej siatkówki. Obok ekip Jastrzębskiego Węgla i Impela Wrocław, awans do kolejnej rundy europejskich pucharów, zapewniła sobie bowiem PGE Skra Bełchatów.
Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski

Liga Mistrzów

Trentino Volley - Biełogorie Biełgorod 0:3 (15:25, 20:25, 22:25)

Pierwszy mecz: 3:0 dla Biełogorie Biełgorod, awans: Biełogorie Biełgorod

Wyniki rozegranych wcześniej meczów:

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:27, 25:23, 24:26, 24:26) => Relacja z meczu

Pierwszy mecz: 3:0 dla Jastrzębskiego Węgla, awans: Jastrzębski Węgiel

Zenit Kazań - Copra Elior Piacenza 3:0 (25:21, 25:20, 25:22) => Relacja z meczu

Pierwszy mecz: 3:0 dla Zenitu Kazań, awans: Zenit Kazań

LM: Cudu nie było - relacja z meczu Trentino Volley - Biełogorie Biełgorod

Liga Mistrzyń

Eczacibasi Stambuł - Omiczka Omsk 3:0 (25:19, 25:21, 25:16)

Pierwszy mecz: 3:1 dla Eczacibasi Stambuł, awans: Eczacibasi Stambuł

Wyniki wcześniej rozegranych meczów:

Dynamo Kazań - Volero Zurych 3:1 (21:25, 25:16, 25:19, 25:21) => Relacja z meczu

Pierwszy mecz: 3:1 dla Dynamo Kazań, awans: Dynamo Kazań

RC Cannes - VakifBank Stambuł 3:1 (19:25, 25:17, 25:22) złoty set: 12:15 => Relacja z meczu

Pierwszy mecz: 3:1 dla Vakifbank Stambuł, awans: VakifBank Stambuł

Puchar CEV siatkarzy:

PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen
3:1 (24:26, 26:24, 25:17, 25:23)

Pierwszy mecz: 3:2 dla PGE Skry Bełchatów

Tomis Constanta - Maliye Milli Piyango Ankara
3:0 (25:23, 25:21, 29:27)

Pierwszy mecz: 3:1 dla Tomis Constanta

Wyniki wcześniej rozegranych meczów:

TV Ingersoll Buhl - Paris Volley 1:3 (14:25, 26:28, 25:21, 19:25)

Pierwszy mecz: 3:0 dla Paris Volley, awans: Paris Volley

Olympiakos Pireus - Gubernija Niżny Nowogród 3:1 (18:25, 25:21, 25:21, 25:22) złoty set: 8:15

Pierwszy mecz: 3:0 dla Gubernija Niżny Nowogród, awans: Gubernija Niżny Nowogród

Awans do półfinału przypieczętowany - relacja z meczu PGE Skra Bełchatów - VfB Friedrichshafen Puchar CEV siatkarek:

Wyniki wcześniej rozegranych meczów:

Dresdner SC - Chimik Jużnyj 1:3 (21:25, 25:21, 18:25, 23:25) Złoty set: 18:16

Pierwszy mecz: 3:1 dla Dresdner SC, awans: Dresdner SC

Fenerbahce Stambuł - VK Agel Prostejov 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)

Pierwszy mecz: 3:0 dla Fenerbahce Stambuł, awans: Fenerbahce Stambuł

Dynamo Bukareszt - Urałoczka Jekaterynburg 3:2 (25:20, 24:26, 22:25, 25:21, 15:13)

Pierwszy mecz: 3:0 dla Urałoczki Jekatierinburg, awans: Urałoczka Jekatierinburg

Azeryol Baku - Polski Cukier Muszyniankę Fakro Bank BPS 3:0 (25:21, 25:10, 25:19)

Pierwszy mecz: 3:2 dla Polskiego Cukru Fakro Muszyna, awans: Azeryol Baku

Siatkarki z Muszyny w tegorocznej edycji Pucharu CEV poniosły jedną porażkę, ale to wystarczyło, aby pożegnać się z rozgrywkami Siatkarki z Muszyny w tegorocznej edycji Pucharu CEV poniosły jedną porażkę, ale to wystarczyło, aby pożegnać się z rozgrywkami
Challenge Cup siatkarzy:

Istambul BBSK - Euphony Asse-Lennik 3:0 (25:20, 25:23, 25:18)

Pierwszy mecz:
3:2 dla Euphony Asse Lennik, awans: Istambul BBSK

Wyniki wcześniej rozegranych meczów:

Andreoli Latina - Calcit Kamnik 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

Pierwszy mecz:
3:1 dla Andreoli Latina, awans: Andreoli Latina

Nantes Reze Metropole - Crvena Zvezda Belgrad
3:0 (25:23, 25:20, 32:30)

Pierwszy mecz:
3:1 dla Nantes Reze Metropole, awans: Nantes Reze Metropole

Fenerbahce Grundig Stambuł - Stroitel Mińsk
3:0 (25:23, 25:20, 25:13)

Pierwszy mecz:
3:2 dla Fenerbahce Grundig Stambuł, awans: Fenerbahce Grundig Stambuł


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!


Challenge Cup siatkarek:

Besiktas Stambuł - Rochewille Le Cannet 3:0 (25:20, 25:14, 25:20) Złoty set: 15:8

Pierwszy mecz:
3:0 dla Rochewille Le Cannet, awans: Besiktas Stambuł

Wyniki wcześniej rozegranych meczów:

Sliedrecht Sport
- Zariecze Odincowo 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)

Pierwszy mecz:
3:0 dla Zarieche Odincowo, awans: Zarieche Odincowo

Impel Wrocław - SF Paris Saint Cloud 3:1 (25:18, 25:21, 15:25, 25:16) => Relacja z meczu

Pierwszy mecz:
3:2 dla SF Paris Saint Cloud, awans: Impel wrocław

ASPTT Miluza - Calcit Kamnik 3:0 (25:10, 25:12, 26:24)

Pierwszy mecz: 3:1 dla ASPTT Miluza, awans: ASPTT Miluza

Ile polskich ekip zdoła dotrzeć do finału europejskiego pucharu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / CEV
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×