To już koniec emocji na dziś z Kędzierzyna-Koźla. Dziękujemy za śledzenie relacji z tego spotkania na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.
Nagrodę MVP otrzymuje, już po raz ósmy, rozgrywający ZAKSY Benjamin Toniutti.
Koniec spotkania! Ostatni punkt zdobywa udanym atakiem po prostej Grzegorz Bociek. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrywa 3:0 po 13. w sezonie zwycięża bez straty seta.
Sławomir Stolc raz jeszcze zbiera potężną "czapę" od dwubloku ZAKSY.
Grzegorz Bociek blokuje Sławomira Stolca. Trwa dobijanie leżącego.
Sławomir Jungiewicz omal nie urywa antenki.
Patryk Czarnowski niezawodny w atakach ze środka. Kolejni kędzierzynianie pogrążają bezradnych kielczan.
Asem serwisowym popisuje się Grzegorz Pająk.
Kolejny atak w wykonaniu Kamila Semeniuka przynosi już kędzierzynianom punkt.
Kamil Semeniuk zatrzymany podwójnym blokiem.
Kolejne zmiany po stronie ZAKSY: na boisku pojawiają się Krzysztof Rejno oraz Kamil Semeniuk.
Piłka po ataku Rafała Buszka przyjmuje lot koszący, ale nie dotyka żadnego i ląduje poza boiskiem.
Rafał Buszek bezlitośnie obija kielecki blok.
Patryk Czarnowski melduje się na boisku za Jurija Gladyra.
Pierwszy kontakt Grzegorza Boćka z piłką bardzo udany - punktowy atak.
Klasyczna podwójna zmiana po stronie ZAKSY: Grzegorz Pająk za Dawida Konarskiego, a Grzegorz Bociek za Benjamina Toniuttiego.
Kielczanie sami nie dają sobie szansy na podgonienie wyniku, popełniając kolejne błędy.
Kędzierzyńska maszyna nabiera coraz większego rozpędu. W kontrze niezawodny Dawid Konarski.
Jeszcze jedna punktowa zagrywka Łukasza Wiśniewskiego.
Łukasz Wiśniewski zaskakuje rywali kąśliwą zagrywką.
Effector rozpoczyna trzeciego seta z Michałem Kędzierskim na przyjęciu. ZAKSA bez zmian.
Czwarty atak z rzędu Łukasza Wiśniewskiego i czwarty skuteczny. Środkowy pieczętuje wygraną kędzierzynian także w drugim secie.
Łukasz Wiśniewski po raz trzeci i pierwsza piłka setowa dla ZAKSY.
I raz jeszcze z krótkiej Łukasz Wiśniewski.
Ze środka bardzo pewnie punktuje Łukasz Wiśniewski.
Dwie zmiany po stronie kielczan. Andrzej Orobko zmienia Andreasa Takvama, natomiast Michał Kędzierski zastępuje ... na przyjęciu Igora Witiuka.
Sławomir Stolc jest dziś zdecydowanie najjaśniejszym punktem Effectora Kielce.
Wprowadzony zadaniowo na zagrywkę Kamil Semeniuk zagrywa w siatkę.
Dawid Konarski bez najmniejszych problemów wbija kolejnego "gwoździa" w boisko przeciwnika.
Sławomir Stolc popisuje się efektownym atakiem z drugiej piłki.
Rafał Buszek notuje przysłowiową zdrapkę, która ląduje na aucie.
Festiwal zepsutych zagrywek trwa w najlepsze. Swoje trzy grosze dorzuca do niego Jurij Gladyr.
Effector zmaga się z dużymi problemami w przyjęciu. Bezlitośni w kontrze okazują się natomiast Kevin Tillie oraz Rafał Buszek.
Benjamin Toniutti rozgrywa dziś krótką na wiele różnych sposobów. Z coraz większą łatwością ataki kończy Jurij Gladyr.
Typowy atak "pod górę" w wykonaniu Kevina Tillie. Francuz pokazuje, że będąc w opałach radzi sobie również dobrze.
Seria fatalnych pomyłek obu ekip w zagrywce.
Sławomir Stolc mocnym atakiem po rękach wybija piłkę w aut.
Obie drużyny przystępują do drugiego seta w niezmienionych ustawieniach.
Sławomir Jungiewicz przekracza linię trzeciego metra, popełniając tym samym drugi błąd w krótkim odstępie czasu. Jego błąd skutkuje zwycięstwem ZAKSY 25:22.
Jak na rasowego bombardiera przystało, Dawid Konarski dwa razy z rzędu się nie myli.
Dawid Konarski atakuje w aut i Ferdinando De Giorgi na wszelki wypadek prosi o przerwę na żądanie.
Kielczanie dzielnie się bronią, dzięki udanej krótkiej w wykonaniu Jędrzeja Maćkowiaka.
Poprawka w wykonaniu Sławomira Stolca już skuteczna.
Kolejne popisowe zagranie Dawida Konarskiego w bloku. Powstrzymany Sławomir Stolc.
Dawid Konarski kolejnym atakiem potwierdza swoją dobrą dyspozycję.
Jeden Francuz po stronie ZAKSY punktuje drugi się myli (Benjamin Toniutti) , drugi punktuje (Kevin Tillie).
Kędzierzynianie dodają do swojego repertuaru zagrań asa serwisowego, którego autorem jest Jurij Gladyr.
Sławomir Stolc wyciąga wnioski i zdobywa punkt w inny sposób - sprytną kiwką w środek.
Szukanie w bloku najniższego tym razem nie zdaje egzaminu. Sławomir Stolc zatrzymany przez Benjamin aToniuttiego.
Rafał Buszek efektownie kończy atak z pipe'a na czystej siatce.
Kevin Tillie pokazuje, że jest tylko człowiekiem i też się myli. Atak w aut.
Kevin Tillie zdobywa atakiem dwa punkty z rzędu.
Kolejny udany blok na koncie ZAKSY. Efektowna czapa Dawida Konarskiego na Sławomirze Jungiewiczu.
Igor Witiuk z chirurgiczną precyzją obija ręce Dawida Konarskiego.
Gracze ZAKSY nie zamierzają być gorsi od rywali w bloku. Zatrzymany Sławomir Jungiewicz.
Bardzo długa wymiana pełna obron i bloków zakończona punktowym zbiciem Jurija Gladyra. Ukrainiec ma jednak generalnie duży problem z ominięciem rąk rywali na siatce.
Sławomir Stolc bez kompleksów obija blok kędzierzynian na kontrze. Wcześniej kielczanie dobrze pograli blokiem.
Dawid Konarski umiejętnie korzysta z dobrego rozegrania Benjamina Toniuttiego.
Piłka rzucona odgwizdana zawodnikom ZAKSY.
Po stronie ZAKSY najprawdopodobniej nie wystąpi dziś Sam Deroo. Belg nie uczestniczył w rozgrzewce z piłkami z resztą zespołu.
Wyjściowe składyZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Tillie, Konarski, Buszek, Gladyr, Wiśniewski, Toniutti, Zatorski (libero) Effector Kielce: Jungiewicz, Komenda, Stolc, Takvam, Witiuk, Maćkowiak, Sobczak (libero)
Effector Kielce przystępuje do meczu jako aktualnie 11. drużyna PlusLigi.
ZAKSA przystępuje do pojedynku z roli lidera PlusLigi. W ostatniej kolejce pokonała 3:0 MKS Będzin, a po spotkaniu dla naszego portalu wypowiedział się Paweł Zatorski.
Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania.
Witamy serdecznie w hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu 17. kolejki PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a Effectorem Kielce.