• 25:20
  • 16:25
  • 17:25
  • 10:15
Atomowa zagrywka Bartosza Kurka rozstrzygnęła tę akcję! Potem Polacy postawili szczelny, potrójny blok! Kolejna wygrana Polaków. Rio już o krok!!
Piłka meczowa! Jeszcze na boisko wchodzi Konarski za Łomacza, do pierwszej linii
Kurek tym razem z prawej strony
Kurek i punkt! Można zaczynać końcowe odliczanie
Kubiak pomylił się z sytuacyjnej wystawy. Zaczyna robić się nerwowo
Kurek uciekł spod chińskiego bloku
Czas dla Chińczyków, którzy jak pamiętamy, prowadzili w tym meczu już 2:0, a są bliscy porażki 2:3
Polacy ustawili skuteczny, potrójny blok! I prowadzimy na zmianie stron
Przedłużoną akcję wykorzystali nasi rywale
Rywale wyciągają do nas pomocną dłoń, psując zagrywkę
Tym razem kontra dla Chińczyków
Znakomite otwarcie tie-breaka! Znowu punktuje Kurek! O czas szybko poprosił trener Chin
Przepraszamy za drobne problemy techniczne. Tie-breaka udanym atakiem otworzył Kurek
Kurek zaserwował asa
Skutecznie ze środka Możdżonek. Tie-break już o krok
Przedłużoną akcję kończy błąd Chińczyków, którzy dotknęli siatki. Czas dla naszych rywali
Chińczycy dali się zaskoczyć Łomaczowi, który musiał ratować za ostre przyjęcie
Chińczycy nie wykorzystali stuprocentowej sytuacji, myląc się na pojedynczym bloku
Pierwszy błąd Polaków w tej partii - Możdżonek zaatakował w aut
Niecodzienna sytuacja, jeszcze przed pierwszą akcją trener Chin dokonał zmiany. Musiał pomylić się przy wypisywaniu kartki z ustawieniem i na boisku było dwóch rozgrywających
Pierwszy krok do odwrócenia losów meczu został wykonany. Reprezentacja Polski przegrywa już tylko 1:2, a jej gra wygląda o wiele lepiej niż w pierwszych dwóch setach
Dopełnienie podwójnej zmiany, na boisku do Konarskiego dołączył Drzyzga
Polacy wzięli challenge, chcąc sprawdzić czy piłka po ich bloku wróciła w boisko czy w aut. Sokole oko wykazało, że w boisko!
Kurek zagrywa, Kurek atakuje, Kurek zdobywa punkt. Czas dla Chińczyków
Możdzonek zepsuł zagrywkę, ale w tym secie już (chyba) nic nie jest w stanie nam zaszkodzić
Możdżonek pewnie ze środka
Kłos uderzył pod linię końcową. Set powoli zbliża się ku końcowi, a więc wygrana coraz bliżej
Z lewej strony mocno i pewnie atak skończył Buszek
Chińczycy wyciągają do nas pomocną dłoń
Antiga sprawdzał czy było dotknięcie siatki naszego zespołu. Po kolejnym długim challenge'u ten błąd został potwierdzony, choć nasi ciągle protestują
Chińczycy odczuwają presję i mylą się coraz częściej
W trakcie akcji ucierpiał Michał Kubiak, któremu chyba podwinęła się noga. Przyjmującemu udzielana jest pomoc medyczna. Nasz kapitan wstaje i będzie kontynuował grę
Jest blok! Gra Polaków wygląda coraz lepiej
Po raz pierwszy dzisiaj Polacy mają tak wysoką przewagę na Chińczykami
Kubiak uderzył blok - aut. Czyżby gra Polaków w końcu zaczynała się układać?
Buszek zmienił Mikę
No i po prowadzeniu...
Dwa zepsute ataki rywali i Polacy są na prowadzeniu
Kurek uderzył do prostej, obijając blok rywali
Chińczycy wykorzystują swoje dobre przyjęcie
Polacy przegrywają 0:2, a jednak zaczynamy seta bez zmian
Co z tego, że Polacy ambitnie walczyli w obronie w tej akcji skoro w całym meczu przegrywamy 0:2? Tym razem reprezentacja Chin wygrała zdecydowanie
Kolejny błąd Polaków, kolejny punkt Chińczyków. A przed pierwszą piłką setową na boisko wraca Kurek
Łomacz zdążył podłożyć nogę w obronie, ale nie udało się utrzymać piłki w grze. Znowu o czas prosi Stephane Antiga
Znowu Konarski! I czas dla trenera Chin
Konarski, który pojawił się na boisku, świetnie uderzył ze skrzydła. Podczas tego turnieju już raz przyczynił się do odmienienia losów meczu
I jeszcze jeden i jeszcze raz... Mowa o skutecznym bloku Chińczyków
Łomacz znowu wystawił do Kurka i skończyło się to efektownym blokiem Chińczyków
Kurek uderzył w blok, ale popracował nadgarstkiem, tak że piłka wyszła na aut
Kurek uderzył prosto w potrójny blok, zabrakło asekuracji, a była to piłka do podbicia
Kubiak złamany w przyjęciu
Kłos skończył krótką na spóźnionym bloku
Mika skutecznie z lewego skrzydła
Łomacz zaryzykował wrzutkę na środek, ale Karol Kłos uderzył w aut. Pierwszy set pada łupem Chińczykó
W przyjęciu znalazł się Kurek, który odebrał mocną zagrywkę w bandę reklamową
Pipe to nasza skuteczna broń. Udowadnia to Kubiak
Nieudana próba asekuracji w wykonaniu naszych siatkarzy
I znowu Mateusz Mika! Zaskoczył rywali kiwką tuż za blok. Czas dla naszych rywali
Stalowe nerwy Miki. Zatem gramy na przewagi
Chińczycy znaleźli sposób na Kubiaka... Od razu czas wziął Antiga
Piłka przelobowała Zatorskiego w obronie
Michał Kubiak! Pojedynczy blok! Uff, znowu prowadzimy. Czas dla trenera Chin
Główny sędzia odgwizdał Chińczykom utrudnianie rozegrania. Ich trener poprosił o challenge dotknięcia siatki przez Polaków, ale nie miał racji - punkt dla nas
Z pipe'a, z lewego skrzydła - kapitan prowadzi do zwycięstwa?
I znowu Kubiak, ale teraz na podwójnym bloku
Efektowny i efektywny pipe'a w wykonaniu Kubiaka
Przerwa w związku z challengem trwała dobre cztery, pięć minut. Szkoda, że na początku nie włączyliśmy stopera
W trakcie akcji został włączony sygnalizator, jeszcze zanim piłka uderzyła w boisko. Po dłuższej przerwie sędziowie rozwikłali tę zagwozdkę. Tym razem challenge wziął trener naszych rywali i ponownie wywołało to ogromne zamieszanie. Punkt dla Chińczyków po błędzie przekroczenia linii. Musimy przyznać, że rozstrzyganie challenge'ów w wykonaniu tej pary sędziów pozostawia wiele do życzenia...
I po prowadzeniu... Chińczycy zablokowali Kurka
Chińczycy nie są nieomylni. Zhong zepsuł atak, dając nam prowadzenie!
Teraz Kurek już skutecznie w ataku
Doskonałą akcja do przełamania rywali, jednak Kurek zaatakował w aut
I znowu Możdżonek, ale teraz w ataku
Marcin Możdżonek nie dał się zaskoczyć. Już remis!
Mocne ataki Chińczyków mogą imponować
Koledzy krzyczeli "Aut!", ale Mika zdecydował się bronić. Ostatecznie Polacy przegrali tę kontrę