Fame MMA 5. Wyniki gali. Marcin Najman, bracia Malczyńscy i "Lord Kruszwil" wielkimi wygranymi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Głównymi zwycięzcami gali Fame MMA 5, która w sobotni wieczór odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie zostali Marcin Najman, Marek "Lord" Kruszwil oraz bracia Dawid i Marcin Malczyńscy.

W walce wieczoru, pomimo wielkiej sympatii kibiców, Piotr Witczak nie zdołał pokonać Marcina Najmana. "Bonus BGC" został znokautowany już w pierwszej rundzie. "El Testosteron" obrał o wiele mądrzejszą taktykę, dzięki której zwyciężył.

Mistrzami Fame MMA pozostali bracia Malczyńscy. Dawid obronił tytuł w pojedynku przeciwko Tomaszowi Olejnikowi, natomiast Marcin pas zdobył po wygranej nad Markiem Hoffmanem.

W kontrowersyjnym pojedynku skandalisty z karłem zwyciężył Marek "Lord Kruszwil" Kruszel. Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski musiał pogodzić się z klęską. W walce gwiazd YouTube'a triumfował też Szymon Kasprzyk, który był lepszy od Marcina Krasuckiego.

ZOBACZ WIDEO: FAME MMA 5: Kamil Hassan brutalnie znokautował Olega Riaszeńczewa! (WYWIAD PO WALCE)

W jedynej, stojącej na tragicznym poziomie, potyczce kobiet, Ewelina "Ewelona" Kubiak pokonała przez nokaut techniczny Monikę "Esmeraldę" Godlewską.

W pierwszych dwóch walkach gali, które stały na niezłym poziomie, zwyciężyli Kamil Stępiński i Kamil Hassan. Wyróżnić trzeba przede wszystkim "Hassiego", który popisał się bardzo efektownym nokautem.

Wyniki:

Marcin "El Testosteron" Najman pok. Piotra "Bonus BGC" Witczaka przez TKO (uderzenia), runda 1.  Pojedynek o pas wagi średniej Marcin Malczyński pok. Marka "AdBustera" Hoffmana przez jednogłośną decyzję.

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel pok. Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego przez TKO (uderzenia), runda 2.  Szymon "Isamu" Kasprzyk pok. Marcina "Rafonixa" Krasuckiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1. 

Pojedynek o pas wagi półśredniej Dawid Malczyński pok. Tomasza Olejnika przez KO (uderzenie w wątrobę), runda 1. 

Ewelina "Ewelona" Kubiak pok. Monikę "Esmeraldę" Godlewską przez TKO (uderzenia), runda 1. Kamil "Kasti" Stępiński pok. Krystiana "Krychę" Wilczaka przez jednogłośną decyzję. Kamil "Hassi" Hassan pok. Olega Riaszeńczewa przez KO (wysokie kopnięcie), runda 1.

Źródło artykułu: