Nie obyło się bez zmian w ostatniej chwili. Karta walk Fame MMA 14 (AKTUALNA)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Mateusz Janusz
Instagram / / Na zdjęciu: Mateusz Janusz
zdjęcie autora artykułu

Sporty walki mają to do siebie, że w ostatniej chwili występują zmiany w kartach walk. Tak też było w przypadku Fame MMA 14. Organizatorzy praktycznie w ostatnim momencie musieli dokonać kilku roszad. Tak wygląda ostateczna karta walk Fame MMA 14.

Organizacja Fame MMA miała sporo pracy przed sobotnią (14 maja) galą Fame MMA 14. Niestety w trakcie przygotowań kilku zawodników doznało kontuzji, a to spowodowało, iż potrzebne były zastępstwa. Ostatnie z nich znaleziono na 5 dni przed galą.

Niespodziewana debiutantka na Fame MMA 14

Jako pierwsza z karty walk wypadła Klaudia Kołodziejczyk. Znana z TikToka "Sheeya" doznała poważnej kontuzji (awulsyjne złamanie paliczka bliższego i uszkodzenie więzadła pobocznego odpromieniowego w kciuki prawej dłoni). Oznaczało to, że nie zawalczy z Katarzyna Alexander (więcej TUTAJ). Udało się jednak znaleźć zastępstwo.

Na 14 dni przed galą Fame MMA 14 na walkę zdecydowała się Wiktoria Jaroniewska. Szczypiornistka oraz influencerka nigdy wcześniej nie trenowała sportów walki, ale wierzy, że jej zawodowa kariera w 1-lidze piłki ręcznej będzie jej wielkim plusem (więcej o niej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Kolejna kontuzja Karasia

Ciekawym zestawieniem miała być walka na zasadach K-1 pomiędzy Adamem Josefem a Robertem Karasiem. Ultratriathlonista jednak od lat słynie z tego, że doznaje kontuzji na chwilę przed ważnymi zawodami... i niestety tak też było tym razem (więcej TUTAJ).

Wydawało się, że po tym jak "AJ" stracił rywala na 5 dni przed walką to może wypaść z karty walk. Ostatecznie udało się znaleźć dla niego rywala. Na to wyzwanie zdecydował się Mateusz Janusz (więcej TUTAJ). Popularny "Matt Fit Lovers" już miał okazję wystąpić na Fame MMA. W swoim debiucie przegrał, jednakże jego walka z Kacprem Błońskim przeszła do historii freak fightów.

Problemy "Xayoo"

W pewnym momencie wydawało się, że może nie dojść do debiutu Marcina 'Xayoo' Majkuta. Na kilkanaście dni przed galą Fame MMA 14 doznał on złamania nosa. Sam zawodnik zdecydował jednak, że da radę wydobrzeć do walki z Sergiuszem "The Nitrozyniakiem" Górskim i ostatecznie podjął się walki tuż po poważnej kontuzji (więcej TUTAJ).

[u]Ostateczna karta walk Fame MMA 14:

[/u]

Walka wieczoru: Tomasz "Gimper" Działowy - Mateusz "Tromba" Trąbka co-main event: Monika Kociołek - Agata "Fagata" Fąk co-main event: Marcin "Xayoo" Majkut - Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski Piotr Szeliga - Norman Parke (klatka rzymska) Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Krystian "Krycha UFC" Wilczak (o pas w kat. do 77 kg) K-1: Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz - Adam "AJ" Josef Alan "Alanik" Kwieciński - Mateusz Murański Mariusz "Hejter" Słoński - Dawid Malczyński Katarzyna "Lala Laluna" Alexander - Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także: Pokazali kompromitujące zdjęcie matki Murańskiego Zobacz także: Norman Parke zaatakował rywala... klapkiem

Źródło artykułu:
Komentarze (0)