Żużel. Klub 1. Ligi zaskoczył informacją. Ma nowego sponsora tytularnego

We wtorek w Poznaniu miało miejsce kolejne spotkanie w ramach POZnan Speedway Business Club. Podczas wydarzenia poinformowano, że klub od 30 maja ma... nowego sponsora tytularnego.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Adrian Gała w kasku niebieskim WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Adrian Gała w kasku niebieskim
Takie informacje płynące z Poznania były dosyć zaskakujące dla kibiców. Klub przed sezonem podpisał stosowną umowę na sponsoring tytularny z marką ebebe, tymczasem po dwóch miesiącach rozgrywek nazwa drużyny w rozgrywkach ligowych ulegnie zmianie, bowiem dotychczasowy partner przekazał prawa do miana partnera tytularnego dla innej firmy.

"Warto zaznaczyć, iż podpisane dzisiaj porozumienie jest unikatowe w polskim sporcie. Czymś niespotykanym jest bowiem oddolna decyzja dotychczasowego sponsora tytularnego o przekazaniu praw do nazwy drużyny podmiotowi, który jest w stanie zaoferować wyższe wsparcie" - czytamy w klubowym komunikacie.

Od wtorku, 30 maja ekipa Skorpionów oficjalnie nazywa się InvestHousePlus PSŻ Poznań.

- Działam w polskim żużlu już od wielu lat, wspierając zarówno indywidualnie zawodników, jak i kluby. Sponsoring tytularny PSŻ Poznań jest dla mnie osobiście kolejnym etapem w rozwoju mojej firmy. Będąc blisko klubu zauważam systematyczny wzrost zainteresowania "czarnym sportem" w stolicy Wielkopolski i wierzę, że dzięki dobremu klimatowi na "szlakę" w Poznaniu, moja firma stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna w aglomeracji poznańskiej, co przełoży się bez wątpienia na wyniki ekonomiczne - powiedział właściciel firmy Invest House Plus - Artur Banach, którego cytują klubowe media.

Czytaj także:
Fatalny wynik testu przed rundą Grand Prix. Zawodnicy odmówili jazdy!
Kamil Bortniczuk gościł reprezentację Polski. Poruszono ważny temat

ZOBACZ WIDEO: Zachwycał jako junior, jako senior zaliczył zjazd formy. Piotr Baron o Bartoszu Smektale
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×