Żużel. Patryk Dudek z trzecim kontraktem. Działacze podekscytowani transferem

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Patryk Dudek
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Patryk Dudek
zdjęcie autora artykułu

Patryk Dudek w przyszłym roku na brak jazdy narzekać nie powinien. Reprezentant Polski lukę po Grand Prix chce wypełnić dodatkową ligą, a jego wybór padł na duńską SpeedwayLigaen.

Patryk Dudek w PGE Ekstralidze nadal będzie występował w barwach For Nature Solutions KS Apatora Toruń, ale jest za to bohaterem dwóch hitów transferowych w ligach zagranicznych.

Kilka dni temu Polak parafował umowę na występy w szwedzkiej Bauhaus-Ligan, gdzie związał się z Kumla Indianerną. Teraz jego angażem pochwalił się klub z duńskiej SpeedwayLigaen - Slangerup Speedway Klub.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy powitać w swoim zespole zawodnika kalibru Patryka. Towarzyszy nam niezwykła ekscytacja i nie możemy się doczekać, by ujrzeć go w kevlarze Slangerup w przyszłym roku. Klasowy zawodnik, który za każdym razem jest gotowy, by dać z siebie wszystko" - czytamy w klubowym komunikacie.

W zespole ze Slangerup będą występować również m.in. Mikkel Michelsen, Jonas Seifert-Salk, czy Andreas Lyager.

Czytaj także: 1. Niespodziewana decyzja. Świeżo upieczony mistrz Polski kończy karierę 2. Mads Hansen mówi o transferze do Włókniarza. Duńczyk miał jasno sprecyzowany plan

ZOBACZ WIDEO: Czy Janusz Kołodziej marnuje się w Fogo Unii Leszno?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Patryk Dudek będzie najskuteczniejszym zawodnikiem ligi duńskiej?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)