Gdzie obejrzeć Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: zawodnicy Włókniarza Częstochowa
WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: zawodnicy Włókniarza Częstochowa
zdjęcie autora artykułu

Pora na zaległy mecz 5. kolejki PGE Ekstraligi. Krono-Plast Włókniarz Częstochowa rywalizować będzie z KS Apatorem Toruń. Gdzie dostępna będzie transmisja?

Za nami już całkiem sporo emocji związanych z PGE Ekstraligą 2024. Niestety, nie wszystkie mecze udało się rozegrać zgodnie z planem. W pierwotnym terminie do skutku nie doszedł choćby pojedynek Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń.

Teraz nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Konfrontacja w Częstochowie odbędzie się we wtorek (28 maja).

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń transmisja TV i stream online

Pojedynek Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i online. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W studiu pojawią się Michał Łopaciński i Marek Cieślak. O komentarz zadbają Tomasz Dryła oraz Dawid Stachyra, zaś reporterką będzie Julia Pożarlik.

Początek meczu Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń: 28 maja (wtorek), godz. 20:30. Transmisja TV: CANAL+ Sport. Stream online: CANAL+ online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Janowski, Holloway i Cegielski

Czytaj także: > Tomasz Gapiński wściekł się na torze na Adriana Gałę. Zdradził, co mu powiedziałNie pozostawia suchej nitki na Woźniaku. "Powinien wygonić tego Hancocka od siebie"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty