Wyniki Speedway Ekstraligi w sezonie 2009
Drużyna | M | PKT | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|
Unibax Toruń | 14 | 27 | 11 | 0 | 3 | +39 |
Falubaz Zielona Góra | 14 | 22 | 8 | 0 | 6 | +137 |
Włókniarz Częstochowa | 14 | 21 | 8 | 1 | 5 | -6 |
Unia Leszno | 14 | 19 | 6 | 2 | 6 | +60 |
Stal Gorzów | 14 | 19 | 8 | 0 | 6 | -1 |
Polonia Bydgoszcz | 14 | 11 | 5 | 1 | 8 | -90 |
Wybrzeże Gdańsk | 14 | 10 | 4 | 0 | 10 | -74 |
Atlas Wrocław | 14 | 9 | 3 | 0 | 11 | -65 |
Tabela Ekstraligi - Dom
Drużyna | M | PKT | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|
Falubaz Zielona Góra | 7 | 14 | 7 | 0 | 0 | +169 |
Unibax Toruń | 7 | 14 | 7 | 0 | 0 | +104 |
Unia Leszno | 7 | 12 | 6 | 0 | 1 | +92 |
Włókniarz Częstochowa | 7 | 11 | 5 | 1 | 1 | +56 |
Polonia Bydgoszcz | 7 | 11 | 5 | 1 | 1 | +32 |
Caelum Stal Gorzów | 7 | 10 | 5 | 0 | 2 | +65 |
Lotos Wybrzeże Gdańsk | 7 | 8 | 4 | 0 | 3 | +50 |
Atlas Wrocław | 7 | 8 | 4 | 0 | 3 | +18 |
Drużyna | M | PKT | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|
Unibax Toruń | 7 | 8 | 4 | 0 | 3 | -65 |
Włókniarz Częstochowa | 7 | 6 | 3 | 0 | 4 | -62 |
Caelum Stal Gorzów | 7 | 6 | 3 | 0 | 4 | -66 |
Falubaz Zielona Góra | 7 | 2 | 1 | 0 | 6 | -32 |
Unia Leszno | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | -32 |
Atlas Wrocław | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | -83 |
Polonia Bydgoszcz | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | -112 |
Lotos Wybrzeże Gdańsk | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | -124 |
FAZA PLAY-OFF:
Mecz o I miejsce
25 października: Toruń - Zielona Góra 38:40
24 października: Zielona Góra - Toruń 48:42
Baraże o Ekstraligę
18 października: Wrocław - Daugavpils 40:0 wo
11 października: Daugavpils - Wrocław 0:40 wo
Łotysze oddali oba mecze walkowerem.
Mecz o III miejsce
4 października: Częstochowa - Bydgoszcz 53:37
27 września: Bydgoszcz - Częstochowa 46:44
18. Kolejka - 13 września
Półfinały:
Zielona Góra - Bydgoszcz 57:32
Toruń - Częstochowa 51:39
Mecz o 7. miejsce:
Gdańsk - Wrocław 42:48
17. Kolejka - 6 września
Półfinały:
Bydgoszcz - Zielona Góra 51:39
Częstochowa - Toruń 46:44
Mecz o 7. miejsce:
Wrocław - Gdańsk 51:39
16. Kolejka - 30 sierpnia
Toruń - Bydgoszcz 48:41
Zielona Góra - Gorzów 47:43
Częstochowa - Leszno 45:45
15. Kolejka - 16 sierpnia
Bydgoszcz - Toruń 45:45
Gorzów - Zielona Góra 44:46
Leszno - Częstochowa 37:53
FAZA ZASADNICZA:
14. Kolejka - 2 sierpnia
Wrocław - Bydgoszcz 51:39
Gorzów - Leszno 49:41
Częstochowa - Zielona Góra 50:40
Toruń - Gdańsk 54:36
13. Kolejka - 26 lipca
Zielona Góra - Toruń 67:23
Leszno - Częstochowa 42:48
Gdańsk - Wrocław 50:40
Bydgoszcz - Gorzów 47:43
12. Kolejka - 19 lipca
Zielona Góra - Leszno 46:44
Gorzów - Gdańsk 55:35
Częstochowa - Wrocław 52:38
Toruń - Bydgoszcz 56:34
11. Kolejka - 5 lipca
Wrocław - Gorzów 40:50
Leszno - Toruń 62:28
Gdańsk - Zielona Góra 39:51
Bydgoszcz - Częstochowa 46:38
10. Kolejka - 28 czerwca
Zielona Góra - Bydgoszcz 54:36
Leszno - Gdańsk 51:39
Częstochowa - Gorzów 43:47
Toruń - Wrocław 54:36
9. Kolejka - 21 czerwca
Wrocław - Leszno 49:41
Gorzów - Zielona Góra 49:41
Częstochowa - Toruń 50:40
Bydgoszcz - Gdańsk 57:33
8. Kolejka - 14 czerwca
Zielona Góra - Wrocław 52:37
Leszno - Bydgoszcz 49:41
Gdańsk - Częstochowa 60:30
Toruń - Gorzów 50:40
7. Kolejka - 31 maja
Wrocław - Zielona Góra 47:43
Gorzów - Toruń 44:45
Częstochowa - Gdańsk 53:37
Bydgoszcz - Leszno 45:45
6. Kolejka - 24 maja
Zielona Góra - Gorzów 63:27
Leszno - Wrocław 49:41
Gdańsk - Bydgoszcz 57:33
Toruń - Częstochowa 53:37
5. Kolejka - 10 maja
Wrocław - Toruń 44:46
Gorzów - Częstochowa 39:51
Gdańsk - Leszno 49:41
Bydgoszcz - Zielona Góra 47:43
4. Kolejka - 3 maja
Zielona Góra - Gdańsk 58:32
Gorzów - Wrocław 52:38
Częstochowa - Bydgoszcz 50:40
Toruń - Leszno 48:42
3. Kolejka - 19 kwietnia
Wrocław - Częstochowa 43:45
Leszno - Zielona Góra 47:43
Gdańsk - Gorzów 44:46
Bydgoszcz - Toruń 39:51
2. Kolejka - 13 kwietnia
Wrocław - Gdańsk 49:41
Gorzów - Bydgoszcz 59:31
Częstochowa - Leszno 45:45
Toruń - Zielona Góra 52:38
1. Kolejka - 5 kwietnia
Zielona Góra - Częstochowa 59:31
Leszno - Gorzów 61:29
Gdańsk - Toruń 41:49
Bydgoszcz - Wrocław 47:43
Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.