KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Magosi najlepszy w Mureck

Norbert Magosi wygrał sobotni półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w austriackim Mureck. Awans do finału wywalczyli też Nicolai Klindt, Max Dilger, Renat Gafurow i Kirył Cukanow.

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Wyniki:
1. Norbert Magosi (Węgry) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Nicolai Klindt (Dania) - 13+3 (3,2,2,3,3)
3. Max Dilger (Niemcy) - 13+d (3,2,3,3,2)
4. Renat Gafurow (Rosja) - 11 (w,3,3,2,3)
5. Kirył Cukanow (Ukraina) - 11 (2,3,2,2,2)
------------------
6. Ricky Kling (Szwecja) - 10 (2,3,1,2,2) - rezerwowy
------------------
7. Matej Kus (Czechy) - 9 (2,1,3,0,3)
8. Dino Kovacic (Chorwacja) - 9 (3,2,2,1,1)
9. Jan Jaros (Czechy) - 6 (0,d,2,1,3)
10. Mattia Cavicchioli (Włochy) - 6 (1,1,1,2,1)
11. Matija Duh (Słowenia) - 5 (1,2,1,1,0)
12. Lukas Simon (Austria) - 4 (0,0,0,3,1)
13. Matic Voldrih (Słowenia) - 4 (2,1,w,1,0)
14. Fritz Wallner (Austria) - 2 (1,u,1,w,-)
15. Thomas Stange (Niemcy) - 1 (1,d,w,0,-)

Bieg po biegu:
1. Klindt, Kling, Wallner, Jaros
2. Dilger, Kus, Cavicchioli
3. Kovacic, Voldrih, Stange, Simon
4. Magosi, Cukanow, Duh, Gafurow (w/u)
5. Gafurow, Klindt, Kus, Simon
6. Cukanow, Kovacic, Cavicchioli, Jaros (d)
7. Kling, Duh, Stange (d)
8. Magosi, Dilger, Voldrih, Wallner (u)
9. Magosi, Klindt, Cavicchioli, Stange (w/2min)
10. Kus, Jaros, Duh, Voldrih (w/u)
11. Dilger, Cukanow, Kling, Simon
12. Gafurow, Kovacic, Wallner
13. Klindt, Cukanow, Voldrih
14. Dilger, Gafurow, Jaros, Stange
15. Magosi, Kling, Kovacic, Kus
16. Simon, Cavicchioli, Duh, Wallner (w/2min)
17. Klindt, Dilger, Kovacic, Duh
18. Jaros, Magosi, Simon
19. Gafurow, Kling, Cavicchioli, Voldrih
20. Kus, Cukanow

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
21. Klindt, Dilger (d)

Terminarz IME:
30.04 - 1. RK w Stralsund (Niemcy) WYNIKI
04.06 - 2. RK w Czerwonogradzie (Ukraina) WYNIKI
11.06 - 3. RK w Braili (Rumunia) WYNIKI
18.06 - 1. Półfinał w Mureck (Austria) (Rumunia) WYNIKI
25.06 - 2. Półfinał w Pilznie (Czechy)
06.08 - 3. Półfinał w Opolu (Polska)
24.09 - Finał we Lwowie (Ukraina)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaylive.eu
Komentarze (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×