Transfery. Oficjalnie. Wilki Krosno z potężnym wzmocnieniem. Mateusz Cierniak pojedzie jako "gość"

Wilki Krosno solidnie wzmocniły swoją formację młodzieżową. W środę oficjalnie potwierdzono, że Mateusz Cierniak będzie mógł występować w tym klubie jako "gość". Na inaugurację 2. Ligi jednak nie wystąpi.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Grzegorz Leśniak i Mateusz Cierniak Facebook / Wilki Krosno / Grzegorz Leśniak i Mateusz Cierniak
Już w poprzednim tygodniu mówiło się o tym, że Mateusz Cierniak będzie występował w Krośnie w roli gościa. Doniesienia te potwierdzał również sam zawodnik.

- Na co dzień jeżdżę w drużynie Unii Tarnów, jednak oficjalnie mogę już powiedzieć, że kontrakt jest podpisany i będę startował w Krośnie jako "gość" - tłumaczył w rozmowie z WP SportoweFakty (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

W środę (29 lipca) kierownictwo Wilków Krosno oficjalnie ogłosiło, że Cierniak dołączy do zespołu. - Jest to dla mnie bardzo dobra możliwość do zwiększenia częstotliwości startów i podnoszenia swojego poziomu sportowego - skomentował 18-latek w rozmowie z wilkikrosno.pl.

ZOBACZ WIDEO Niebezpieczne upadki w meczu GKM - Stal! Kronika 7. kolejki PGE Ekstraligi

Aktualnie w kadrze II-ligowca znajduje się trzech młodzieżowców. Oprócz Cierniaka są to jeszcze Patryk Wojdyło i wychowanek Kacper Przybylski. Ponadto zapowiedziano, że do klubu niebawem dołączy drugi "gość".

Pierwszy mecz ligowy Wilki odjadą w najbliższą sobotę. 1 sierpnia o godz. 11:45 podejmować będą Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. W składzie na pewno zabraknie Mateusza Cierniaka, który tego dnia pojedzie w Gnieźnie z tamtejszym Car Gwarant Kapi Meble Budex Startem.

Czytaj także:
Marek Grzyb napisał list do prezesa PGE Ekstraligi. Chce okrągłego stołu!
Jeden z ulubieńców Mrozka znów w Rybniku. Fredrik Lindgren wraca na Gliwicką

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy Wilki Krosno awansują do eWinner 1. Ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×