• Troy Batchelor Rezerwa taktyczna za Zbigniew Suchecki 2
  • Antonio Lindbaeck 1
  • Tai Woffinden 3
  • Bjarne Pedersen 0
Tym razem lepiej ze startu wyszli goście, którzy do mety nie oddali podwójnego prowadzenia.
  • Peter Ljung 1
Gnieźnianie lepiej wyszli spod taśmy i odnieśli pewne zwycięstwo.
  • Troy Batchelor 3
Lindbaeck najlepiej wyszedł ze startu, lecz na pierwszym łuku drugiego okrążenia pojechał zbyt szeroko, co wykorzystał Batchelor. Zagar i Lindbaeck próbowali gonić Australijczyka, lecz ten odniósł pewne zwycięstwo. Trwa przerwa na równanie toru. W oczekiwaniu na biegi nominowane polecamy fotorelację z przygotowań do Grand Prix Europy w Bydgoszczy.
Bieg 12
Start Gniezno 40
3 : 3
32 Betard Sparta Wrocław
  • Wojciech Lisiecki 1
  • Patryk Malitowski 0
Na pierwszym łuku Lisiecki przez chwilę był na prowadzeniu. Juniora gnieźnieńskiego klubu szybko wyprzedzili Woffinden i Ułamek. Brytyjczyk na dystansie wyprzedził Polaka.
  • Bjarne Pedersen 3
Pedersen prowadził przez cały wyścig. Adamczak szybko stracił drugą pozycję na rzecz rywali.
  • Tai Woffinden Rezerwa taktyczna za Troy Batchelor 2
Zagar na wyjściu z drugiego łuku atakiem po zewnętrznej wyprzedził Woffindena i pomknął do mety po trzy punkty. W przerwie polecamy analizę Damiana Gapińskiego dotyczącą polityki transferowej polskich klubów.
Bieg 9
Start Gniezno 30
4 : 2
24 Betard Sparta Wrocław
  • Oskar Fajfer Taśma Damian Adamczak 1
  • Antonio Lindbaeck 3
Adamczak dotknął taśmy i został wykluczony. W powtórce pojedzie za niego Fajfer. Goście lepiej wyszli ze startu, lecz na wyjściu z pierwszego łuku Lindbaeck pod bandą minął obu wrocławian. Na dystansie Fajfer wyprzedził Sucheckiego i do końca atakował Jędrzejaka.
Bieg 8
Start Gniezno 26
2 : 4
22 Betard Sparta Wrocław
  • Bjarne Pedersen 2
  • Oskar Fajfer t
Fajfer dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W powtórce o losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.
  • Damian Adamczak 1
Pewny triumf Lindbaecka. Adamczak przez cały bieg zaciekle atakował Batchelora, ale ten do ostatniego łuku skutecznie odpierał jego ataki. Dopiero na ostatnich metrach zawodnik gospodarzy wyprzedził Australijczyka. Tym razem polecamy wywiad z Krystyną Kloc - "Tematu Piotra Świderskiego już nigdy nie będzie"
  • Zbigniew Suchecki 3
Suchecki po raz kolejny wygrał start i odniósł pewne zwycięstwo. Na przeciwległej prostej ostatniego okrążenia Pedersen wyprzedził Jędrzejaka, a na ostatnim łuku Indywidualnego Mistrza Polski zaatakował Lisiecki. Junior gospodarzy na mecie był kilka centymetrów gorszy od "Ogóra".
  • Sebastian Ułamek 3
Ułamek prowadził od startu do mety. Ljungowi na ostatniej prostej posłuszeństwa odmówił motocykl i Szwed stracił drugą pozycję na rzecz Zagara i Woffindena.
Bieg 4
Start Gniezno 13
4 : 2
11 Betard Sparta Wrocław
  • Oskar Fajfer 1
  • Patryk Dolny 2
Batchelor i Fajfer na starcie stoczyli ostrą walkę. Junior Lechmy Startu zepchnął rywala poza tor. Wyścig został przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce Pedersen wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Fajfer długo nękał atakami Batchelora, a po wyprzedzeniu Australijczyka ścigał Dolnego. W przerwie polecamy wywiad z legendą KKŻ Krosno - Laszlo Bodim - "Nigdy nie byłem samolubny"
Bieg 3
Start Gniezno 9
2 : 4
9 Betard Sparta Wrocław
  • Matej Zagar 0
Suchecki najlepiej wyszedł spod taśmy i na dystansie powiększał swoją przewagę nad rywalami. Jędrzejak próbował wyprzedzić Ułamka.
  • Wojciech Lisiecki 2
Dolny na wyjściu z drugiego łuku wyprzedził Lisieckiego, ale gnieźnianin szybko odbił drugą pozycję. Następnie junior wrocławskiego klubu atakował Lisieckiego, ale nie zdołał go wyprzedzić.