KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe
MMA
KSW 70

Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji z KSW 70. Kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki już 18 czerwca. W akcji m.in. Artur Szpilka i Marcin Różalski. 

Dobrej nocy! 

 

 

 

 

Michał Materla gratuluje wygranej Mariuszowi Pudzianowskiemu. Nie pamięta, jak zakończył się pojedynek. 

Do klatki wszedł Mamed Chalidow, który chce zawalczyć z "Pudzianem". Obaj wyrazili chęć stoczenia pojedynku.

Pudzianowski nie kryje wzruszenia w wywiadzie z Mateuszem Borkiem. Dzisiejszy triumf to najcenniejsza wygrana w jego karierze. 

Warto jeszcze raz to ogłosić! Mariusz Pudzianowski ciężko znokautował Michała Materlę w walce wieczoru KSW 70. 

Z Michałem Materlą wszystko w porządku. Szczecinianin stanął do werdyktu.

Prawy podbródkowy kompletnie "zgasił" światło Materli. Trwa interwencja medyków przy byłym mistrzu wagi średniej.

WOW! Ciężki nokaut Mariusza Pudzianowskiego!!! Materla stracił przytomność! 

Trafił "Pudzian", Materla zamroczony!

Zaczynamy starcie legend KSW!

Michał Materla nie bez powodu nazywany jest „Bijącym Sercem KSW”. Były mistrz wagi średniej jako pierwszy zawodnik w historii wygrał 20 pojedynków w polskiej organizacji.

   

Mariusz Pudzianowski to człowiek, który zupełnie zmienił oblicze polskiego MMA. Pięciokrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata Strongman zadebiutował w KSW podczas gali KSW 12 w 2009 roku i przyciągnął za sobą miliony fanów.

   

"Pamiętaj, zderzysz się ze ścianą" - zapowiada Mariusz Pudzianowski. Były mistrz świata strongmanów na ważeniu przed galą był zdecydowanie cięższy od Materli. 

Pozostała nam więc już tylko walka wieczoru. Za chwilę wyczekiwany pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą. 

Szybkie poddanie! Ricardo Prasel poddał Daniela Omielańczuka w pierwszej rundzie. 

Polak ma na koncie między innymi występy dla organizacji UFC oraz ACB/ACA, gdzie spędził ostatnie lata. Z kolei Ricardo Prasel zadebiutował w KSW podczas radomskiej gali KSW 68. Brazylijczyk o niemieckich korzeniach w drugiej odsłonie pojedynku szybko odprawił uderzeniami w parterze wyczerpanego Michała Kitę. 

Przed nami przedostatnia walka KSW 70! Daniel Omielańczuk po niemal 13 latach wraca do największej organizacji MMA w Polsce. 

Oficjalnie ogłoszono, że 18 czerwca Artur Szpilka zmierzy się z Siergiejem Radczenką w jednej z głównych walk gali KSW 71. 

Erslan odniósł drugi triumf z rzędu w KSW i wykonał duży krok w kierunku drugiej walki mistrzowskiej w kategorii półciężkiej. 

CIĘŻKI NOKAUT IVANA ERSLANA! Rafał Kijańczuk zdemolowany w pierwszej rundzie...

Zaczynamy walkę Kijańczuk - Erslan. 

Ivan Erslan stoczył do tej pory trzy starcia dla KSW. Dwa zwycięskie, zakończone nokautami boje z Darwinem Rodriguezem i Przemysławem Mysialą Chorwat przedzielił nieudaną próbą sięgnięcia po pas dywizji półciężkiej na gali KSW 56.

Rafał Kijańczuk zadebiutował w KSW podczas gali KSW 68. 29-latek z Chełma w swoim stylu, w połowie pierwszej rundy odprawił ciosami Yanna Kouadja.

Czas na polsko-chorwackie starcie w wadze półciężkiej. Ivan Erslan (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub), podejmie znanego z piekielnie mocnego ciosu Polaka, Rafała Kijańczuka (10 KO). W tym starciu lepiej nie mrugać!

Trwa przerwa, więc warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi kolejnej gali KSW. Dziś oficjalnie poznaliśmy rywala Artura Szpilki na debiut w MMA. 

 

Za chwilę kolejne pojedynki dzisiejszej gali. Pozostały trzy starcia. 

Walka wieczoru | Main event

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski #2 (16-7 1NC, 11 KO) vs Michał Materla #4 (31-8, 11 KO, 13 Sub)

Karta główna | Main card

120,2 kg/265 lb: Ricardo Prasel #3 (12-3, 4 KO, 8 Sub) vs Daniel Omielańczuk (25-12-1 1NC, 6 KO, 10 Sub)

93 kg/205 lb: Ivan Erslan #2 (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Rafał Kijańczuk #5 (11-4, 10 KO)

To był popis Samociuka w klatce KSW. 25-latek coraz mocniej akcentuje swoją obecność w kategorii ciężkiej. 

KONIEC! PONOWNIE NIESPODZIANKA! 

Marek Samociuk wygrywa w pierwszej rundzie!!!

   

Pełny dosiad Marka Samociuka. Jeśli rozerwie klincz, będzie bezkarnie obijał faworyta. 

Mocno zaczął Samociuk i sprowadził Ugonoha do parteru! Były pięściarz w tarapatach!

Zaczynamy!

Marek Samociuk i Izu Ugonoh spotkali się po raz pierwszy na gali KSW 60. 25-latek z Białej Podlaskiej był skazywany na porażkę, ale zaskoczył wszystkich, kiedy to przetrwał nawałnicę ciosów w pierwszej rundzie i w drugiej sam odprawił uderzeniami byłego pięściarza i kickboksera.

Za chwilę oczekiwany rewanż Izu Ugonoha z Markiem Samociukiem. Transmisja z gali trwa w Viaplay. 

   

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięża Bartosz Leśko! Mamy kolejną niespodziankę na KSW 70. Piwowarczyk doznał pierwszej porażki w MMA. 

Koniec bardzo wyrównanej walki. Czekamy na werdykt. 

Przed nami trzecia runda walki Piwowarczyk - Leśko. Po dwóch jest blisko remisu. 

Z kolei gdynianin stoczył do tej pory piętnaście pojedynków i jedenaście z nich kończył na swoją korzyść, a dwukrotnie remisował.

Piwowarczyk został wyróżniony statuetką Heraklesa w kategorii „Odkrycie Roku” 2021 w polskim MMA. Przebojowy 24-latek z Białogardu wygrał do tej pory wszystkie zawodowe starcia, w tym dwukrotnie w KSW. 

Świetna pierwsza runda pojedynków młodych wilków KSW. Bartosz Leśko jak na razie dobrze prezentuje się w debiucie dla KSW. 

Czas na piąte starcie dzisiejszej gali. W nim faworyzowany Damian Piwowarczyk zmierzy się z Bartoszem Leśką w kategorii półciężkiej. 

   

Radosław Paczuski zadebiutował w mieszanych sztukach walki w roku 2019. Do dziś stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał.

Palec został błyskawicznie nastawiony przez lekarza, ale sędzia nie pozwolił, aby był kontynuowany. Paczuski wygrywa debiut w KSW przez kontuzję przeciwnika. 

Kolejny dramat na KSW 70. Wilnis złamał palec, pojedynek został przerwany. 

Pojedynek może się podobać kibicom. Widzimy w nim coraz więcej mocnych wymian w stójce.

Wilnis widzi, że są kłopoty z nogą rywala, więc celowo wyprowadza niskie kopnięcia. 

Kłopoty Polaka! Możliwa kontuzja Paczuskiego, ale ten nadal walczy. 

Głośny doping dla Polaka. Ten świetnie trafił rywala na rozerwanie klinczu. 

Jak na razie Paczuski i Wilnis walczą ostrożnie. Holender wywiera presję na Polaku. 

Polak na swoim koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

Jason Wilnis w zawodowym kickboxingu stoczył 41 pojedynków. W roku 2012 wywalczył tytuł mistrzowski organizacji It’s Showtime, a cztery lata później na jego biodrach zawisł pas Glory, najbardziej prestiżowej kickboxerskiej organizacji na świecie.

Czas na prawdziwe fajerwerki w stójce! Za chwilę w klatce KSW zmierzą się dwaj utytułowani kickbokserzy - Jason Wilnis i Radosław Paczuski. 

 

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężyła Anita Bekus. 31-latka pozostaje niepokonana w KSW i wykonała duży krok w kierunku starcia o pas wagi słomkowej. 

   

Koniec walki kobiet! Czekamy na werdykt sędziów. 

W drugiej rundzie także to Anita Bekus kontroluje pojedynek. Zawodniczka Octopusu Łódź znakomicie pracuje pod siatką, ma przewagę w klinczu. Polka coraz bliżej kolejnej wygranej w KSW. 

Absolutna dominacja Polki w pierwszej rundzie. Włoszka mocno zaczęła w stójce, ale Bekus świetnie sprowadziła ją do parteru i tam kontrolowała przebieg starcia. 

Roberta Zocco walczy w zawodowym MMA od roku 2016. Wcześniej rywalizowała amatorsko na włoskich galach Shooto. Do dziś stoczyła 6 profesjonalnych pojedynków, z których połowę wygrała.

Anita Bekus weszła do klatki KSW po raz drugi. W debiucie pokonała faworyzowaną i dużo bardziej doświadczoną Magdalenę Sormovą.

Czas na pierwszy i jedyny pojedynek kobiet podczas dzisiejszej gali. W nim Anita Bekus (5-2, 2 KO) stanie do boju z Włoszką, Robertą Zocco (3-3, 1 Sub).

   

4 spośród 18 bohaterów gali KSW 70 po raz pierwszy przekroczy próg okrągłej klatki polskiej organizacji. Wśród nich są utytułowani kickbokserzy, mający na swoim koncie wiele tytułów, ale będący na początku swojej kariery w MMA.

Przy kolejną walką przypominamy, jak zakończył się pierwszy pojedynek gali KSW 70. 

Czas na oficjalne otwarcie gali KSW 70. Przed nami jeszcze siedem pojedynków. 

 

Walka wieczoru | Main event

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski #2 (16-7 1NC, 11 KO) vs Michał Materla #4 (31-8, 11 KO, 13 Sub)

Karta główna | Main card

120,2 kg/265 lb: Ricardo Prasel #3 (12-3, 4 KO, 8 Sub) vs Daniel Omielańczuk (25-12-1 1NC, 6 KO, 10 Sub)

93 kg/205 lb: Ivan Erslan #2 (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Rafał Kijańczuk #5 (11-4, 10 KO)

120,2 kg/265 lb: Marek Samociuk (3-2, 1 KO) vs Izu Ugonoh (1-1, 1 KO)

93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk #3 (5-0, 1 KO, 3 Sub) vs Bartosz Leśko (11-2-2, 2 KO, 6 Sub)

83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs Jason Wilnis (2-0, 1 KO)

52,2 kg/115 lb: Anita Bekus #1 (5-2, 2 KO) vs Roberta Zocco (3-3, 1 Sub)

Czas na werdykt. Albert Odzimkowski wygrywa przez techniczny nokaut i powraca na zwycięską ścieżkę w swojej karierze. 

Jak na razie trwa interwencja medyków. Powtórki wyraźnie pokazały, że Irlandczyk z całym impetem upadł na rękę, doznając złamania w stawie łokciowym. Wyglądało to fatalnie...

Koniec walki i koszmarna kontuzja! Potworne złamanie ręki Quinna. 

Obaj po raz pierwszy zmierzyli się podczas gali KSW 68 w Radomiu. W połowie pierwszej rundy Polak ruszył do ataku i serią kolan oraz uderzeń odprawił Irlandczyka, czym wprawił w olbrzymią radość lokalną publiczność. Pierwotnie starcie zakończyło się zwycięstwem „Złotego” przez nokaut techniczny, ale skład sędziowski po analizie akcji kończącej uznał, że Odzimkowski trafił rywala nieintencjonalnym kolanem w parterze i postanowił zmienić werdykt pojedynku na no contest. W tej sytuacji organizacja KSW postanowiła jak najszybciej doprowadzić do kolejnego spotkania Polaka i Irlandczyka.

Czas na drugi pojedynek. W nim po raz drugi zmierzą się Tommy Quinn i Albert Odzimkowski. 

   

Za nami pierwsza walka gali i pierwsza niespodzianka. Francisco Barrio poddał duszeniem zza pleców Łukasza Rajewskiego. "Croata" odniósł drugi triumf z rzędu w KSW. 

Zapraszamy do śledzenia gali KSW 70, która rozpoczęła się w łódzkiej Atlas Arenie. Przed nami wieczór pełen emocji, których zwieńczeniem będzie konfrontacja legend polskiego MMA - Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materli. 

   
>
Zobacz również
  Dyscyplina MMA
  Rozgrywki KSW
  Lokalizacja Łódź
  Stadion Atlas Arena
  Data i godzina 28 Maja 2022, 19:00
  Zobacz również