Ale huknął! Kapitalny gol w PKO Ekstraklasie, to musisz zobaczyć [WIDEO]

Said Hamulić w ostatnim czasie zachwyca skutecznością. W piątkowy wieczór 21-letni pomocnik kolejny raz dał popis. Jego bramka już jest ozdobą 13. kolejki PKO Ekstraklasy

Krzysztof Kaczmarczyk
Said Hamulić Twitter / oficjalny profil Canal+ Sport / Said Hamulić
"I znowu cudowny gol Hamulicia!" - napisano w mediach społecznościowych Canal+ Sport o trafieniu Saida Hamulicia. I z tymi słowami nie ma co polemizować.

Już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy meczu Stali Mielec w Kielcach z Koroną pomocnik gości dostał piłkę w środku pola, podciągnął i huknął nie do obrony.

"Fantastyczny gol!" - wypalił natychmiast komentator spotkania. Ten dodał, że to nie była połówka gracza Stali, ale...

- Nienawidzi przerywać swoich serii mimo tego, że miał naprawdę przeciętne 45 minut, to zakończył połowę fantastycznym trafieniem - dodał.

Finalnie okazało się, że trafienie 21-letniego pomocnika ustaliło wynik spotkania, a Stal pokonała Koronę 2:0, odnosząc swój trzeci kolejny triumf w lidze. Więcej o meczu -->> Stal Mielec znowu zwycięska. Korona Kielce bezradna

Hamulić z kolei ma już na swoim koncie siedem trafień w tym sezonie PKO Ekstraklasy w 13 występach. Jego forma eksplodowała w ostatnim czasie, gdy w trzech meczach zdobył cztery gole, a Stal - jak już wspomnieliśmy - wszystkie je wygrała.

Pogoń Szczecin chce podnieść się po klęsce. "Nie potrzebowaliśmy motywacji"

Czy Stal Mielec to największa niespodzianka PKO Ekstraklasy w obecnym sezonie?