"Bądźmy też na to przygotowani". Wiadomo, co się działo w szatni Polaków w przerwie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alex Grimm / Na zdjęciu: Robert Lewandowski.
Getty Images / Alex Grimm / Na zdjęciu: Robert Lewandowski.

Atmosfera w szatni reprezentacji Polski w przerwie spotkania z Arabią Saudyjską na mundialu Katar 2022 była bojowa. Głos zabrał m.in. Robert Lewandowski.

Polska pokonała Arabię Saudyjską (2:0) w swoim drugim meczu w grupie C na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. Bramki dla Biało-Czerwonych zdobyli Piotr Zieliński (w 39. minucie) i Robert Lewandowski (w 82. minucie).

Kanał w serwisie YouTube "Łączy nas piłka" pokazał kulisy sobotniego spotkania. Kamery towarzyszyły naszym piłkarzom m.in. w szatni podczas przerwy.

Atmosfera była bardzo gorąca. Kilku zawodników przekazywało swoje spostrzeżenia na temat spotkania. Lewandowski zwrócił uwagę na to, że selekcjoner rywali Herve Renard z pewnością zmotywuje swoich podopiecznych na drugą połowę.

Hitem mediów społecznościowych była wcześniejsza przemowa Renarda z szatni (więcej TUTAJ) podczas meczu Saudyjczyków z Argentyną (2:1). Motywująca mowa odniosła wówczas skutek, bo po przerwie jego zespół strzelił Albiceleste dwie bramki i ostatecznie zwyciężył.

- Uważajcie, bo teraz ich ten trener zmotywuje na te pierwsze minuty po przerwie. Bądźmy też na to przygotowani, bo wyjdą skoncentrowani mega i będą chcieli jak najszybciej coś zrobić - przestrzegał kolegów "Lewy".

Zobacz: Po Arabii, przed Argentyną. Sztuka szukania balansu Lewandowski się przełamał, ale Tomaszewski wie swoje. "Nie jest sobą"

Reprezentacja Polski zagra w 1/8 finału MŚ 2022 w Katarze?