Liga Mistrzów. Wyniki środowych meczów

Efektownie zwycięstwo PSG 3:0 nad Realem Madryt, remis 2:2 Atletico z Juventusem. Gole Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka w wygranych meczach Bayernu Monachium oraz Lokomotiwu Moskwa. Sporo działo się w środę w Lidze Mistrzów.

Michał Piegza
Na zdjęciu (drugi od prawej): Robert Lewandowski PAP/EPA / PHILIPP GUELLAND / Na zdjęciu (drugi od prawej): Robert Lewandowski
24 gole padły w ośmiu środowych meczach Ligi Mistrzów. Do gry weszli piłkarze z grup A-D. Wysokie zwycięstwo nad Realem Madryt odniósł PSG. Mistrzowie Francji pokonali Królewskich 3:0.

Cieszyć mogli się Polacy. Do siatki trafiali Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak. Zespoły naszych reprezentantów wygrały swoje mecze.

Na boiskach pojawili się również Maciej Rybus i Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz zły był po wyjazdowym spotkaniu Juventusu w Madrycie z Atletico. W ostatniej minucie Hiszpanie doprowadzili do remisu 2:2.